Перейти к содержанию

Сравнение пород в Украине. Практический опыт


Рекомендуемые сообщения

10 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

З австрійських - Склєнари, пеххакерська та пернерська карніка, з німецьких - Пешетц, Тройзек 1075 та 07.

Дякую, на весну мабуть треба буде замовити  на пробу десяток

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 Чем я подставил, или как я подставил? Вы считаете что человека с 10 летним стажем на форуме можно подставить? Зачем Вы ищите подводные камни?
зайдіть до мене в блог на цьому форумі ,там можна почитати ІНФОРМАЦІЮ що будемо розмножувати у 2018 році. Дальше буде ще доповнено материнок від інших матководів ОМУ.

Надіслано від мого SM-J510FN, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пройшовся цими днями по всіх сім'ях пасіки, підкорректовував кормові запаси. У переважної більшості сімей нічого і не робив, відкрив-закрив робота була.

Ні у карніки, ні у італійки розплоду нема ніякого. До зими готові. Заглянув кілька італійок чистих та ф1 - всі без розплоду, картина аналогічна минулорічній.

Італійки йдуть в зиму силою 12-13 рутовських рамок, карніка в середньому по своїй групі сімей - 10-11 рутовських рамок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Аналогичная ситуация и в Запорожской обл. По итальянкам ф1(финели) расплод весь вышел семьи готовы к зимовке
Самая сильная семья на пасеке Итальянка 8?300 плотно обсиживаемых пчел.

Отправлено с моего HUAWEI TIT-U02 через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

Пройшовся цими днями по всіх сім'ях пасіки, підкорректовував кормові запаси. У переважної більшості сімей нічого і не робив, відкрив-закрив робота була.

Ні у карніки, ні у італійки розплоду нема ніякого. До зими готові. Заглянув кілька італійок чистих та ф1 - всі без розплоду, картина аналогічна минулорічній.

Італійки йдуть в зиму силою 12-13 рутовських рамок, карніка в середньому по своїй групі сімей - 10-11 рутовських рамок.

Что т я не досмотрел, или не понял в карнике.. Четыре семьи на ГВ вышли сильными, а вот в зиму уходят чтоб не перезимовать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, tuda сказав:

Італійки йдуть в зиму силою 12-13 рутовських рамок, карніка в середньому по своїй групі сімей - 10-11 рутовських рамок.

В мене італійки Ф1 ідуть в зиму на 6-8 даданівських рамках. Розплоду вже нема ніякого. Сьогодні позабирав маломедки і перетрусив бджіл на повномедні рамки.

Всередньому по пасіці і по іншим породам теж 6-8 рамок на зиму. Декілька пізніх відводків посадив у лежаки по 2 сім'ї, там 4-5 рамок у кожній.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, blondex сказал:

В мене італійки Ф1 ідуть в зиму на 6-8 даданівських рамках. Розплоду вже нема ніякого. Сьогодні позабирав маломедки і перетрусив бджіл на повномедні рамки.

Всередньому по пасіці і по іншим породам теж 6-8 рамок на зиму. Декілька пізніх відводків посадив у лежаки по 2 сім'ї, там 4-5 рамок у кожній.

Вы меня прикрепили не туда:umora: То Андрея Сумчанина пост был.. У меня есть поздние отводки, так там по 2-3 рамки. в 10 рамочный рут буду по 2 -3 семьи прессовать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, tuda сказав:

в 10 рамочный рут буду по 2 -3 семьи прессовать.

В мене в минулому році в лежаку зимувало 3 слабачки - по бокам на 4 рамки. а по середині на 3 і всі вийшли з зими. Правда зимували в шалаші, щоб захистити від протягів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 30.07.2017 в 14:23, Андрій Сумчанин сказал:

Сейчас на подсолнухе итальянки ф1 медом залиты лучше всех, я это подметил. И только что говорил тоже со своим товарищем, он сказал "У итальянок меда на четверть больше, чем у карники и бакфаста, обошли даже самых лучших бакфастов".

Мои предположения, что итальянка себя покажет на сильном продуктивном взятке подтвердились.

 

 Мощь итальянок претворилась в залитые медом корпуса.

ага...25%, а меда сколько они возьмут на развитие (весеннее и осеннее), посчитай Андрей, при твоем взятке на круг, и озвучь, мне интересно, пожайлуста!!! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 18.10.2017 в 20:25, blondex сказал:

В мене в минулому році в лежаку зимувало 3 слабачки - по бокам на 4 рамки. а по середині на 3 і всі вийшли з зими. Правда зимували в шалаші, щоб захистити від протягів.

а в сезоне как себя показали слабачки ?и матки меняли в них ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 хвилини тому, Пасечник1984 сказав:

а в сезоне как себя показали слабачки ?и матки меняли в них ?

В цьому році займався розширенням пасіки. Всі сім'ї ділив, робив збірні відводки, трусив бджолу на нуклеуси. Так що конкретного результату по слабачкам нема. Вони наростали на 7-10 рамок, і від них відбирався розплід або трусилась бджола.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Собрал семьи в зиму, в основном 6-7 рамок, расплода не у кого нет. Обработал от клеща и до весны...

Всем удачной зимовки! :az:

п.с. перенесите пожалуйста в -осень зима....оффтоп

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Андрій Сумчанин сказав:

Проїдьте по Сумщині, Полтавщині, Чернігівщині, Київщині, Харківщині, і поспитайтеся скільки вже пасік на карніці або з карнікою, як везуть матеріал з Німеччини чи Австрії (приміром, брат привіз, родичі привезли під замовлення чи маршрутчики везуть забравши де треба), і бакфаста також немало.

Все це звичайно "круто", але що ви робите для збереження і покращення місцевих популяцій?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, blondex сказал:

Все це звичайно "круто", але що ви робите для збереження і покращення місцевих популяцій?

Нічого. Мене вони не цікавлять. Я купую готовий імпортний матеріал, дивлюсь який себе краще показує, і ним користуюсь, бо я медовщик, і мені сьогодні треба працювати і мати результат, моїм дітям їсти також хочеться. "Збереженням і покращенням" хай займаються ті, хто за це отримує гроші і сидить на різних посадах при різних інститутах.

А я звичайний роботяга, і маю працювати сьогодні та завтра.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, blondex сказав:

Все це звичайно "круто", але що ви робите для збереження і покращення місцевих популяцій?

судячи з  інформації у Вас  в  аватарі, Ви серйозно допомагаєте зберегти місцеву популяцію бджіл в Кагарлицькому районі. 

Тож,  чи гоже ставити подібні запитання?  Починати потрібно з себе!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, blondex сказал:

Все це звичайно "круто", але що ви робите для збереження і покращення місцевих популяцій?

а что Вы зделали,  c кагарлика предлагают все:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Андрій Сумчанин сказав:

хай займаються ті, хто за це отримує гроші і сидить на різних посадах при різних інститутах.

Вони за часів совка "напокращувались" вже і зараз продовжують в тому ж дусі.

2 хвилини тому, Іван Михайлович сказав:

судячи з  інформації у Вас  в  аватарі, Ви серйозно допомагаєте зберегти місцеву популяцію бджіл в Кагарлицькому районі. 

Ну всі хочуть їсти і на чомусь заробляти, а закордонні породи тримаю для того, щоб бачити до чого прямувати в селекції степової.

№3.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Начинающий2 сказав:

а что Вы зделали,  c кагарлика предлагают все:umora:

По крайній мірі популяризую УС в районі, в цьому році створено групу сестринських сімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, blondex сказав:

Вони за часів совка "напокращувались" вже і зараз продовжують в тому ж дусі.

Ну всі хочуть їсти і на чомусь заробляти, а закордонні породи тримаю для того, щоб бачити до чого прямувати в селекції степової.

№3.jpg

це похвально. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, blondex сказал:

По крайній мірі популяризую УС в районі, в цьому році створено групу сестринських сімей.

Я как практик, попробовал бы Вашу степную (F1 не интересует) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Начинающий2 сказав:

Я как практик, попробовал бы Вышу степную (F1 не интересует) 

Все можливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, blondex сказал:

Вони за часів совка "напокращувались" вже і зараз продовжують в тому ж дусі.

Ну всі хочуть їсти і на чомусь заробляти, а закордонні породи тримаю для того, щоб бачити до чого прямувати в селекції степової.

№3.jpg

Подскажите, пожалуйста, что за программа и где скачать?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Патриот17 сказав:

Подскажите, пожалуйста, что за программа и где скачать?

Програма "Порода по крыльям".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 weeks later...

Сьогодні заскочив на пасіку, пройшов поміж ряди - всі бджоли сидять у вуликах, підійшов до сімей карніки, а вони носять пилок(кожна бджола заходить з пилком), вулики не скривав. Скрив одну карпатку- сидять клубом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...