Перейти к содержанию

Сравнение пород в Украине. Практический опыт


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Богдан1 сказал:

А що тут казати пробуйте 5 тих 5тих:az:

это понятно уже пойдут в зиму ,просто интересно послушать отзывы от бывалых , так как пробовать  то можно  но это не сравнится с опытом когда пробуют уже 5+ лет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Саме так і є! І я у цьому, як практик, вже давно перконався! :ay:

Леонид Иванович,на примере Бакфаста? Извиняюсь за шутку ,все по доброму.:az:А вот я на практике не настолько много сходства нахожу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, КАЕ сказав:

Леонид Иванович,на примере Бакфаста? Извиняюсь за шутку ,все по доброму.:az:А вот я на практике не настолько много сходства нахожу.

Мого батька звали Олександром. Але без отчества - так простіше.:umora:

Я ж трохи вище писав, що карпатку доглядав більше 30 років... І майже увесь цей час мав маток від Гайдара. А карніку й карпатку вважаю однією породою і не я один, як бачите...

А з баками всього четвертий сезон і то , дякуючи нашому точківцю - Призу, що доставив зовсім випадково мені материнку - "незабуваєму" В-73(АР), тобто замшеву.

 Якщо ти настоящий стоящий пасічник, то навіть дворняжки любитемеш чи ту ж кусючу полісянку... :ah: :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Мого батька звали Олександром. Але без отчества - так простіше.:umora:

Я ж трохи вище писав, що карпатку доглядав більше 30 років... І майже увесь цей час мав маток від Гайдара. А карніку й карпатку вважаю однією породою і не я один, як бачите...

А з баками всього четвертий сезон і то , дякуючи нашому точківцю - Призу, що доставив зовсім випадково мені материнку - "незабуваєму" В-73(АР), тобто замшеву.

 Якщо ти настоящий стоящий пасічник, то навіть дворняжки любитемеш чи ту ж кусючу полісянку... :ah: :IMHO:

Извиняюсь,будем на ты :az:Меня Андреем зовут.Что то у меня с отчествами пробел ,не только у Вас попутал.Попробуйте и Карнику.Как говорят каши маслом не испортишь.Это Карниководов иногда разочаровывает когда в улье желтая пчела бегает,аж стыдно говорить что это Карника,а Бакфаст бывает и серенький и рыженький ,так что проблем нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С экстерьером у пчел тоже не все так гладко как нам хочется. И от серых родителей в многих поколениях лезит жолтинькая пчелка и наоборот. .Это матки И.О. А при свободном спаривании может выйти что угодно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, КАЕ сказав:

Извиняюсь,будем на ты :az:Меня Андреем зовут.Что то у меня с отчествами пробел ,не только у Вас попутал.Попробуйте и Карнику.Как говорят каши маслом не испортишь.Это Карниководов иногда разочаровывает когда в улье желтая пчела бегает,аж стыдно говорить что это Карника,а Бакфаст бывает и серенький и рыженький ,так что проблем нет.

Лайки кінчилися...

 Домовилися. :az: А з карнікою я  теж добре знайомий. Є для "пристрілки " пара-тройка їх сімей й зараз у мене, але не там, де виводжу маток. Нічого погано не скажу про них. Та для моїх умов нектаровиділення і методів пасічництва підходить саме бакфаст. :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А может ли быть такое , что две породы друг друга дополняют ? :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, SASHA.OK сказал:

Так, буває що десь на якомусь конкретному медозборі карніка може обійти баків, але по загальному результату всерівно програє :wave:

Та ні Сашо, як раз в наших північних областях карніка по загальному результату обходить баків. Цьогоріч багато хто по ходу сезону вибракував баків по причині їхнього "весняного штопора", я також.

На півночі України карніка себе краще почуває і результат кращий в неї.

Тому справедливіше говорити про роботу тієї чи іншої породи конкретно по регіонам чи певним природно-кліматичним зонам нашої неньки-України.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

Та ні Сашо, як раз в наших північних областях карніка по загальному результату обходить баків. Цьогоріч багато хто по ходу сезону вибракував баків по причині їхнього "весняного штопора", я також.

На півночі України карніка себе краще почуває і результат кращий в неї.

Тому справедливіше говорити про роботу тієї чи іншої породи конкретно по регіонам чи певним природно-кліматичним зонам нашої неньки-України.:)

Как я понимаю баки хороши для обильных взятков и постоянных поодержующих, так же любители хорошей весны.
Карника же хорошо использует более слабы взятки и не гонит весь мед в расплод. :ah:
Если не так, поправите. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

52 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Как я понимаю баки хороши для обильных взятков и постоянных поодержующих, так же любители хорошей весны.
Карника же хорошо использует более слабы взятки и не гонит весь мед в расплод. :ah:

Так, приблизно ви праві в своїх твердженнях. Більш детально можу розписати, але то кілька абзаців.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Андрій Сумчанин сказал:

Так, приблизно ви праві в своїх твердженнях. Більш детально можу розписати, але то кілька абзаців.

Готов подождать и почитать:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Андрій Сумчанин сказал:

Так, приблизно ви праві в своїх твердженнях. Більш детально можу розписати, але то кілька абзаців.

Так же, жду с нетерпением...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Андрій Сумчанин сказав:

Та ні Сашо, як раз в наших північних областях карніка по загальному результату обходить баків. Цьогоріч багато хто по ходу сезону вибракував баків по причині їхнього "весняного штопора", я також.

Та ж сама ситуація тільки з точністю до навпаки :wave:

10 годин тому, Андрій Сумчанин сказав:

На півночі України карніка себе краще почуває і результат кращий в неї.

Андрій, я важе десь писав що я готовий на слідуючий рік придбати ту карніку, яка б у мене обійшла моїх баків. Так як в силу обставин дві людини, а саме Іван Михайлович і Укроп, в яких згідно їхніх слів, найбільший вибір крутих ліній карніки, скоріш за все мені відмовлять, то я готовий в тебе придбати (або обміняти на свій бакфаст для порівняння) кілька маток від твоїх суперових карнік :az:

9 годин тому, Пчеломучитель_ua сказав:

Готов подождать и почитать

 

6 годин тому, Шахматист сказав:

Так же, жду с нетерпением...

А що Ви хочите почути від карніковода :ah: 

Без образ Андрій :)

Ну і ще одне, коли будеш описувати, то обов'язково вкажи скільки ліній карніки і бакфаста порівнював і на протязі скількох повних сезонів :hmm:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

P.S. На слідуючий рік спробую ще УС від Олега Стрільчука, яку він сам мені запропонував :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, SASHA.OK сказал:

P.S. На слідуючий рік спробую ще УС від Олега Стрільчука, яку він сам мені запропонував :az:

Я тоже хочу:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Женя Циба сказал:

Я тоже хочу:)

Женя и тебе наделим .:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Женя и тебе наделим .:)

З мени магарич:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Женя Циба сказал:

З мени магарич:az:

Конечно:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, SASHA.OK сказал:

Та ж сама ситуація тільки з точністю до навпаки :wave:

Андрій, я важе десь писав що я готовий на слідуючий рік придбати ту карніку, яка б у мене обійшла моїх баків. Так як в силу обставин дві людини, а саме Іван Михайлович і Укроп, в яких згідно їхніх слів, найбільший вибір крутих ліній карніки, скоріш за все мені відмовлять, то я готовий в тебе придбати (або обміняти на свій бакфаст для порівняння) кілька маток від твоїх суперових карнік :az:




 

А що Ви хочите почути від карніковода :ah:

Без образ Андрій :)

Ну і ще одне, коли будеш описувати, то обов'язково вкажи скільки ліній карніки і бакфаста порівнював і на протязі скількох повних сезонів :hmm:




 

A я уже приобрёл 3 шт. F1 от вот такой материнки:

59d7cde9277d3_.JPG.e2620d5e1f2b29c21c5a6b9070db76bf.JPG

и на днях подсадил в достаточно сильные семьи (специально для этого сохранённые с весны от пакетов) карпаток - в следующем году сравню со своим бакфастом и итальянкой в моих конкретных условиях :wave:.


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Женя Циба сказал:

Я тоже хочу:)

Женя придбай також карніку,тиж бажаєш прогнать цю породу в себе на пасіці. порівняння буде не з слів когось, реально побачиш, хто чого стоїть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Ander сказал:

Женя придбай також карніку,тиж бажаєш прогнать цю породу в себе на пасіці. порівняння буде не з слів когось, реально побачиш, хто чого стоїть. 

Є в мени карніка пару сімей,поки приглядаюсь до цеї породи,але можна вже сказати миролюбність бомба,карпатка трохи  зліша,по силі в зиму ідуть однакові.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, Охмалина сказал:

A я уже приобрёл 3 шт. F1 от вот такой материнки:

59d7cde9277d3_.JPG.e2620d5e1f2b29c21c5a6b9070db76bf.JPG

и на днях подсадил в достаточно сильные семьи (специально для этого сохранённые с весны от пакетов) карпаток - в следующем году сравню со своим бакфастом и итальянкой в моих конкретных условиях :wave:.


 

Честный подход.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, SASHA.OK сказал:

P.S. На слідуючий рік спробую ще УС від Олега Стрільчука, яку він сам мені запропонував :az:

а какие линии баков вы держите ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, SASHA.OK сказал:

А що Ви хочите почути від карніковода :ah: 

Те саме стосується і тебе:umora:. Що можна почути про інші бджоли від бакфастчика? Нічого...:dntknw:, бо він бакфастчик.:umora:

 

10 часов назад, SASHA.OK сказал:

Та ж сама ситуація тільки з точністю до навпаки :wave:

Мені не назва бджіл важлива, а головне те - як вони працюють у моїх умовах, і так складається що в мене краще себе показують сірі бджоли з назвою "карніка". І все. Було б те з бакфастом чи з лігустікою - тримав би їх більше чи тільки їх.

10 часов назад, SASHA.OK сказал:

Ну і ще одне, коли будеш описувати, то обов'язково вкажи скільки ліній карніки і бакфаста порівнював і на протязі скількох повних сезонів :hmm:

Два повних сезони бакфаст порівнювавсь, чотири лінії німецької крові. Ліній карніки більше щонайменше втроє.

10 часов назад, SASHA.OK сказал:

коли будеш описувати

Вже описував, ще раз писати те саме не хочу. Кому що подобається, той нехай те і тримає.

10 часов назад, SASHA.OK сказал:

то я готовий в тебе придбати (або обміняти на свій бакфаст для порівняння) кілька маток від твоїх суперових карнік :az:

Приставку "супер" можеш одразу відкинути, бо в мене "супер-пупер" чи "супер-мега" немає, просто карніка. То наступного сезону давай, я не проти.

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...