Перейти к содержанию
Олександр Васильєв

ПОИСК книг по пчеловодству с целью купить... кто что ищет.

В теме 119 сообщений

2 години тому, Олександр Васильєв сказав:

Що стосується Качана, то якби він вважав за потрібне заробляти на книжці то не зробив її одразу доступною. Якщо є бажання зробити для себе по одному екземплярі, а не для широкого продажу проблем не виникне.

Зробить тему, вирішить якою буде ціна та якщо будете готові займатися цім починайте збирати кошти. Вважаю що чоловік 50 зголоситься. Також не забудьте додати до суми певну суму нагороди за вашу працю. 

Думаю формат на 50 зацікавлених пасічників це не є широкий формат! Що скажете!? А винагорода  від цієї книги(вона ж не моя) мене  не цікавить!

Поделиться сообщением

3 години тому, MaikMay сказав:

Думаю формат на 50 зацікавлених пасічників це не є широкий формат! Що скажете!? А винагорода  від цієї книги(вона ж не моя) мене  не цікавить!

@MaikMay ви мене не зрозуміли, винагороду в розмірі наприклад 20 грн за примірник, за те що ви домовитесь за друк, потратити свій час на збори коштів, відвідини друкарні, пакування а також ще потрібно надіслати кожному книжку укрпоштою або новою поштою. То також є ваш власний час. Тому не бачу в цьому ничего поганого.

А що стосується кількісти бажаючих навряд можна зібрати більше 50-100 чоловік, звичайно можна чекати рік коли всі зголосяться але багатьом книжка потрібна як можна скоріш. Крім того деяким вистачає і її електронної копії.

Поделиться сообщением

1 година тому, Олександр Васильєв сказав:

@MaikMay ви мене не зрозуміли, винагороду в розмірі наприклад 20 грн за примірник, за те що ви домовитесь за друк, потратити свій час на збори коштів, відвідини друкарні, пакування а також ще потрібно надіслати кожному книжку укрпоштою або новою поштою. То також є ваш власний час. Тому не бачу в цьому ничего поганого.

А що стосується кількісти бажаючих навряд можна зібрати більше 50-100 чоловік, звичайно можна чекати рік коли всі зголосяться але багатьом книжка потрібна як можна скоріш. Крім того деяким вистачає і її електронної копії.

@Олександр Васильєв , та все зрозумів;) просто гроші на даному етапі мене не цікавлять, хіба що може баночка меду:umora: Бо якось нас з дідусем підколола бабуся: бо ми там з крилами бігаємо(міряємо переміряємо),  матки, селекція, шукаємо облітники.....а вона нам: хто грається той немає меду, а хто ні той з медом:umora:

Рік чекати, краще тоді доті не починати....Ну трохи пасивний нас народ(

Поделиться сообщением

Не погано було б перевидати книжку Перрэ Мезоннев "Пчелиные матки"

Поделиться сообщением

6 хвилин тому, Konstantin_b сказав:

Не погано було б перевидати книжку Перрэ Мезоннев "Пчелиные матки"

Чим вона краща за Матководство Руттнера?

Поделиться сообщением

7 минут назад, MaikMay сказал:

Чим вона краща за Матководство Руттнера?

В мене її не має, тому і не читав. Як прочитаю, тоді можна буде і порівняти.

Поделиться сообщением

Кому цікаво....Олександр-Білорусь відгукнувся і  написав.......И Вам спасибо за оценку.
Что касается издания книги, то сразу скажу, что мои попытки привлечь кого-то к изданию не увенчались успехом. Впрочем, изначально я и не ставил перед собой таких задач. Именно поэтому она и пошла в открытый доступ на форуме.
Издавать её в том виде, как она существует, нельзя. Там много спорных моментов. Нужно создавать редакционную группу, которая могла бы компетентно оставить то, что действительно является полезным. Я понимаю, что многих эта книжка прельщает большим количеством рисунком и схем. Но все они выполнены непрофессионально и в разных форматах. Всё это надо исправлять.
Если у кого-то есть желание заниматься изданием, я не возражаю. На гонорары не претендую. Ну, если только на десяток экземпляров для близких друзей. lol.gif Пока так.

Зі слів автора бачимо, що з книгою треба ще попрацювати...

Поделиться сообщением

Що я вам і казав. Редагувати ніхто не буде. Зробить для себе, книжки і все. Однак звічайно до всього прочитаного треба ставитися критично. Звічайно бджоляру з певним досвідом буде легше.

Поделиться сообщением

В 30.11.2017 в 20:56, MaikMay сказал:

Зі слів автора бачимо, що з книгою треба ще попрацювати...

Ну і зробили б нормальне видання разом із автором, редактор пішов би як співавтор. Гроші можна зібрати по передплаті через форум (щоб гарантію мати). Тираж 300-500. Видавнича атрибутика - ISBN  тощо - коштує копійки. Гадаю, таку кількість можна реалізувати щоб вийти на собівартість + невеликий відсоток.

Поделиться сообщением

6 годин тому, Андрей Владимирович сказав:

Ну і зробили б нормальне видання разом із автором, редактор пішов би як співавтор. Гроші можна зібрати по передплаті через форум (щоб гарантію мати). Тираж 300-500. Видавнича атрибутика - ISBN  тощо - коштує копійки. Гадаю, таку кількість можна реалізувати щоб вийти на собівартість + невеликий відсоток.

Все влучно сказано підтримую, є люди які на цьому не одну собаку з'їли, і обіцяли попрацювати над даною книгою ! Тож очікуємо:)

Поделиться сообщением

20 хвилин тому, MaikMay сказав:

Все влучно сказано підтримую, є люди які на цьому не одну собаку з'їли, і обіцяли попрацювати над даною книгою ! Тож очікуємо:)

Хто ці люди?

Поделиться сообщением

@Олександр Васильєв,  Матководство Руттнера  часом немаєте на продаж? 

Поделиться сообщением

17 минут назад, davolodya сказал:

Поищите на olx или в интернете, цена +- 200 грн.

Поделиться сообщением

2 години тому, davolodya сказав:

1 година тому, FES сказав:

Поищите на olx или в интернете, цена +- 200 грн.

Сьогодні Матководство можна придбати на сайті Укрбі за 310 грн.

Також час від часу книжку можна знайти на ОЛХ за 200-250 грн.

Поделиться сообщением

1 час назад, Олександр Васильєв сказал:

Цей сайт є не дуже дешевий.

Це стосується всього інвентарю.

Поделиться сообщением

1 година тому, FES сказав:

Цей сайт є не дуже дешевий.

Це стосується всього інвентарю.

Так згоден, але книжку таку можна придбати.

Поделиться сообщением

В 02.12.2017 в 22:19, Олександр Васильєв сказав:

Хто ці люди?

А фамилии их слишком известны, чтобы я их называл)):)

@Олександр Васильєв  щось не можу зайти, те голосування за книги  (селекції, багатокорпусний) де відповідь "так" означає що дана особа її придбає!

Поделиться сообщением

7 хвилин тому, MaikMay сказав:

А фамилии их слишком известны, чтобы я их называл)):)

@Олександр Васильєв  щось не можу зайти, те голосування за книги  (селекції, багатокорпусний) де відповідь "так" означає що дана особа її придбає!

Вибачте, тему видалив перевиданями має бажання зайнятися Денис. Чим зможу буду сприяти. 

Поделиться сообщением

В 03.12.2017 в 12:53, Олександр Васильєв сказал:

Також час від часу книжку можна знайти на ОЛХ за 200-250 грн.

Сьогодні бачив цю книжку в ідеальному стані у твердій обкладинці. Просили 199 грн.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти