Перейти к содержанию

Отзывы о матках ИО


.....

Рекомендуемые сообщения

11 часов назад, Гурович сказал:

ИО берём, выводим дочек. Как дочки?

Невже я писав би, коли б були хороші? Пару сімей ще змиритися можна, коли б не агресія. Але тоді навіщо купувати агресивних, своїх достатньо, при тому свої лідери несуть 80-110 кіло меду за сезон.

Два рази обпікся з матками. Раз давно замовив від Бобонича і тоді всі сім"ї з тими матками не розвивалися і не несли меду. Тепер ось. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Valik740 сказал:

Я так розумію починається мода на у.с. ))).   Запасаємось попкорном. 

А ви замітили , шо бджілки не літають? Молоденьні , не цільовані:umora:не вміють літати.  З слів автора я зрозумів , що це зимувалий нуклеус, а льотна де? По розплоді видно , що це зборняки :IMHO: З того ролика  по розплоду роблю висновок -  на пасіці не одна корона ,а цілий мішок :IMHO::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

З того ролика  по розплоду роблю висновок -  на пасіці не одна корона ,а цілий мішок :IMHO::hi:

Ну что вы такое говорите 

Ведущий специалист по матководству 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Мико сказал:

Ну что вы такое говорите 

Ведущий специалист по матководству 

Шо вміє , то вміє. Якби до його хватки добавити знання, то булаб супернова зірка:hi: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Пахомич сказав:

А ви замітили , шо бджілки не літають? Молоденьні , не цільовані:umora:не вміють літати.  З слів автора я зрозумів , що це зимувалий нуклеус, а льотна де? По розплоді видно , що це зборняки :IMHO: З того ролика  по розплоду роблю висновок -  на пасіці не одна корона ,а цілий мішок :IMHO::hi:

Звісно я ще не забув всі "достоінства" аж  двох ІОшок  Б21МАА  дочки яких мені нічого доброго не дали але давайте будем справедливі   людина каже була потрава, звісно льотна бджола   в країні вічно цвітучих садів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Николай S сказал:

дочки яких мені нічого доброго не дали але давайте будем справедливі

И не только у Вас , хотя многие говорят очень хорошие были. 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Николай S сказал:

Звісно я ще не забув всі "достоінства" аж  двох ІОшок  Б21МАА  дочки яких мені нічого доброго не дали але давайте будем справедливі   людина каже була потрава, звісно льотна бджола   в країні вічно цвітучих садів.

Діло не в достоінствах тої чи іншої лінії . Запитння - навіщо людям брихати, шо заради( черева). Я лоба пошкробав  і думаю , а тобі то тра  лізти на рожон 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Пахомич сказав:

Діло не в достоінствах тої чи іншої лінії . Запитння - навіщо людям брихати, шо заради( черева). Я лоба пошкробав  і думаю , а тобі то тра  лізти на рожон 

Дак ото ж, :umora: я також  частенько шкрябав до самої крові, тепер де був чуб маю  лисину:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И не только у Вас , хотя многие говорят очень хорошие были. 
 
І мої 2 шт сюда добавте))

Надіслано від мого Redmi Note 7, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Николай S сказал:

Дак ото ж, :umora: я також  частенько шкрябав до самої крові, тепер де був чуб маю  лисину:umora:

Отож ! Лисина для того , шоб мав жіночий  тапок  по чім стукати:umora::hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...

Не потрібно було іти до ворожки , шоб взнати :hmm: Як з покращенням погоди відживуть  МЕТРО по ШО !:umora: І пішов  розпродаж провірених і не провірених  з одного кошика:umora: :veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

Людина старається щось зробити з ус на відміну від інших, хоча міг взяти європейських провірених силекцією. А Вас шановні жаба даве бо заказів людина за день наберає.

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Ходок сказал:

Людина старається щось зробити з ус на відміну від інших, хоча міг взяти європейських провірених силекцією. А Вас шановні жаба даве бо заказів людина за день наберає.

 

 

 

Речь была за Баков. Что он делают с УС мне не известно да и цена 1200 за матку лично для меня большая. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, mixaskm сказав:

Речь была за Баков. Что он делают с УС мне не известно да и цена 1200 за матку лично для меня большая. 

Яка різниця, баки, ус, чи інша порода? Тут у нас один діяч всіх інсемінаторів, окрім себе, аферистами обзиває:umora: і . розказує, що ніякого ІО в Україні нема - то все матки вільного обльоту:rofl:. Насправді в будь-кого може бути якийсь процент браку, як при ІО, так і при вільному обльоті, і якщо виникають питання чи претензії - порядні матководи ці питання оперативно стараються вирішити.

А що стосується якості, чи відгуків про ІОшки - брав 8 шт в Ліпатова і 2 шт в Івана Запухляка, матки відпрацювали по 3 повні сезоні і зараз працюють вже четвертий, я ними повністю задоволений, і їх дочками теж. Нажаль, за цей час кілька штук з них  вже відійшли в цьому році, але своїх 3 роки матки відпрацювали чесно. Зараз вже і моїх ІОшок багато є в пасічників, про свої говорити не можу і не хочу - не пасує, хто з моїх покупців захоче - сам  відпишеться...

А що стосується ціни - варто спробувати самому зробити ІО, а тоді і ціноутворення буде більш зрозуміле... За острівні платимо по 100 євриків і не дорого...

П.С. Всі мої  ІОшки від Ліпатова  в 2018 році пройшли провірку по морфометрії на чистопородність , а також перевірені по дочках - мають досить гарні показники, гроші за матки заплатив не даремно, матками задоволений і ніграма нешкодую, що купив:ay:. Морфометрію робив особисто, всі графіки, крила і тпс-ки викладав в темі морфометрії

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ринок диктує ціну,попит та пропозиція. Брав теж маток у Ліпатова задоволений Тай Віталій людина порядна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

В кого е така матка ? Як себе показали дочки??

IMG_20200717_094046.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.07.2019 в 12:32, шмель сказал:

купив і я матку штучного запліднення. Підсадив, нормально прийняли, тут питань не виникло

Як у вас себе показали дочки від неї?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже писав раніше, ІОшками від Ліпатова більш ніж задоволений. Маточка його інсемінації ВТ з дозою 4 мкл відпрацювала 3 повні сезони, четвертий до кінця недотягнула - тижні 2 тому пропала. На заміну їй взяв практично таку ж лінію - сподіваюся, що вона буде така ж вдала, як і попередня...

IMG_20200715_150202.thumb.jpg.e4b28e866901e6b212c0353911d6a936.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мені теж VT від Віталія дуже сподобалась, ф1 всі гарно та стабільно працюють. Комбінація vt на пернера в мене на пасіці показує себе найкраще. 

На наступний рік потрібна буде заміна бо є сумнів що матка перезимує, як не як, а 3 роки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Діло в тому,що дочки неусидчиві,кіпішні і це при тому ,що е взяток.і у багатьох віддае жовтизною.в основному отводки на 5- 8 рам - що буде коли вони будуть повноцінними я не знаю)))тому спитав може хтось брав у Сумчанина пешец 

Сама мама працюе класно !! Бджола сіра,усидчива ,медиста ! Дочки теж гарно понесли нектар в магазин .

Уже відвик від димара ,що і палити нічим))) прийдеться йти за гнилою вербою((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17.07.2020 в 10:22, asot сказав:

Як у вас себе показали дочки від неї?

Десь приблизно з 4-х десятків виведених від материнки маток, тільки в одній сім'ї проявляється не велика агресія. По кольору маток і бджолів від них, промовчу.А в цілому бджола працьовита. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, шмель сказал:

А в цілому бджола працьовита. 

Саме головне!! Надіюсь ,що це перекреслить недоліки- колір і поведінку!!

Як по весні себе дочки проявили!? Яку силу сімї тримають? З роїням як??

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 4 weeks later...

У знакомой была инструментально оплодотворенная пчеломатка, вылетала на дополнительное оплодотворение. Все её труды по осеменению обесценились. Эта матка сразу же перешла в разряд простых пользовательских маток естественного спаривания. Это можно и не заметить, если бы ИО матка, слетала, вернулась и приступила к яйцекладке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, michaeltok сказал:

У знакомой была инструментально оплодотворенная пчеломатка, вылетала на дополнительное оплодотворение. Все её труды по осеменению обесценились. Эта матка сразу же перешла в разряд простых пользовательских маток естественного спаривания. Это можно и не заметить, если бы ИО матка, слетала, вернулась и приступила к яйцекладке.

Интересно - а до какого срока матка  после  ИО способна  вылетать на дооблёт?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 5 months later...

Ось таке відео

Опис

Племенной материал заказываем из Европы, в 2019году из 5 маток 1 оказалась трутовкой. Конечно досадно платить по 70€ за брак, который отказываются менять((

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...