Перейти к содержанию

Отзывы о матках ИО


.....

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, targal сказал:

В мене від Добровола є з десяток маток ні одна не заливає гніздо в корпусах крайні рамки медовопергові остальне розплід

Яке відношення матки Добровола мають до теми?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Пахомич сказал:

Яке відношення матки Добровола мають до теми?:dntknw:

а ви подивіться кого я цитував

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В цьому році, мені сподобався матеріал від Паланочки ШО. 

Брав її 2 роки назад, але постійно тягнули тиху зміну і поміняли.F1 виявився ну дуже вдалим.Миролюбивість на 4+,відсутність роїння зовсім (Хоча в моїй місцевості всі пасічники на ройових бджолах).Весною вийшла на 5 рамках Рут і на головний взяток, гречка ставив їй 4 корпус на 230.

Всього з сім'ї взяв 40 кг. З весни і до серпня.

Зараз сидять дуже щільно, в одному корпусі Рут. Сьогодні зранку було +13, переглядав на наявність розплоду і корму.Розплоду немає зовсім.За період огляду 1 раз вжалила.:ay: @Паланочка дякую за хороший матеріал.

20171016_145838.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, FES сказал:

В цьому році, мені сподобався матеріал від Паланочки ШО. 

Брав її 2 роки назад, але постійно тягнули тиху зміну і поміняли.F1 виявився ну дуже вдалим.Миролюбивість на 4+,відсутність роїння зовсім (Хоча в моїй місцевості всі пасічники на ройових бджолах).Весною вийшла на 5 рамках Рут і на головний взяток, гречка ставив їй 4 корпус на 230.

Всього з сім'ї взяв 40 кг. З весни і до серпня.

Зараз сидять дуже щільно, в одному корпусі Рут. Сьогодні зранку було +13, переглядав на наявність розплоду і корму.Розплоду немає зовсім.За період огляду 1 раз вжалила.:ay: @Паланочка дякую за хороший матеріал.

20171016_145838.jpg

Точно такую-же и я брал, но не проверенную. Служит верой и правдой до сих пор. Пошла в зиму на семи рамках Рута. На нагружал, держу как плем материал. Хотел взять еще в 2018 году, но пролетел из-за всем понятных причин.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, как являюсь  топикстартером:blink: этой темы, после введения новых правил на форуме, позволю себе дать ссылку на видео-отчет по теме. Старался снимать без явной и без скрытой рекламы.:) 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, alexsandr chumakov сказал:

Так, как являюсь  топикстартером:blink: этой темы, после введения новых правил на форуме, позволю себе дать ссылку на видео-отчет по теме. Старался снимать без явной и без скрытой рекламы.:) 

Я слежу за вашими роликами по этой матке ИО. И оказывается:ah:.... Покопался на бибриде, посмотрел паспорта на маток, которые мне скинул Пискорский. У нас по сути материал от одной и той же матки-родоначальницы 7-45-623-2010 класса А. Взял у Пискорского Андрея в сентябре две ИОшки, одна из них ВТ-Кирххайн * Майен. У моей ИОшки ВТ-Кирххайн*Майен родовод таков: мама - 7-176-216-2014, бабушка - 7-176-85-2012 кл.А, прабабушка - 7-45-623-2010 кл.А. Получается, что моя ИОшка это правнучка выдающейся Кирххайновской материнки 2010 года, а ваша "50"-ка - внучка той матки.

У Пискорского этот материал (кирххайновский Вароатолеранц) завозился сначала через Цухтера, потом через Женю Имкера. Но ключевой точкой отправления является классовая материнка 7-45-623-2010. Потомство этой матки было в качестве отцовских семей на островном пункте Нордернай в свое время и использовалось инсеминаторами в Германии по отцовской стороне при ИО маток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Андрій Сумчанин сказал:

Потомство этой матки было в качестве отцовских семей на островном пункте Нордернай в свое время и использовалось инсеминаторами в Германии по отцовской стороне при ИО маток.

Скажу одно, не зря ученые в Кирхайн жалование получают...:) При наличии времени поделюсь наблюдениями.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 9 months later...

В  мене виникла незвична ситуація ІО  вже скоро місяць як я придбав дві матки ІО в відомого матковода  підсадив  прийняли все добре матки почали сіяти .  І   тепер коли пройшло  достатньо часу  я замітив досить цікаву  річ   одна матка  засів як стіна а немає  личинок   і мене це насторожило як так  матка два тижні червить  засів як стіна  а нема личинок  на пораду матковода додав  їм  рамку  розплоду на виході   почекав кілька днів  ситуаціє неміняєть     в  пятницю  найшов гарну рамку з засівом підписав  на верхній планці маркером  подивлюсть  знову  .   Потрібно приймати рішення  і визначитись в чім проблема  в матці  чи  бджолі .

  Сіяти обидві матки  почали одночасно одна  вже розплід на виході  інша пока далі личинки не дійшла 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, mukola-s сказал:

В  мене виникла незвична ситуація ІО  вже скоро місяць як я придбав дві матки ІО в відомого матковода  підсадив  прийняли все добре матки почали сіяти .  І   тепер коли пройшло  достатньо часу  я замітив досить цікаву  річ   одна матка  засів як стіна а немає  личинок   і мене це насторожило як так  матка два тижні червить  засів як стіна  а нема личинок  на пораду матковода додав  їм  рамку  розплоду на виході   почекав кілька днів  ситуаціє неміняєть     в  пятницю  найшов гарну рамку з засівом підписав  на верхній планці маркером  подивлюсть  знову  .   Потрібно приймати рішення  і визначитись в чім проблема  в матці  чи  бджолі .

  Сіяти обидві матки  почали одночасно одна  вже розплід на виході  інша пока далі личинки не дійшла 

В мене так було декілька днів (хотів вже прививатись а личинок не було. Матка інбредна - думав що викидають все підряд), потім все налагодилось 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, mukola-s сказав:

Потрібно приймати рішення  і визначитись в чім проблема  в матці  чи  бджолі .

Проблему в бджолі легко перевірити, рамку з засівом підставте в нормальну сім'ю, будете бачити, викинуть яйця чи з'явиться відкритий розплід, по результатах приймете рішення

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Проблему в бджолі легко перевірити, рамку з засівом підставте в нормальну сім'ю, будете бачити, викинуть яйця чи з'явиться відкритий розплід, по результатах приймете рішення

А какие могут быть проблемы с пчелами? Единственная проблема в яйцах, либо трутовые либо ущербные.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Волкотрубенко сказав:

А какие могут быть проблемы с пчелами? Единственная проблема в яйцах, либо трутовые либо ущербные.

Я б небув такий категоричний. Якщо матка сіє трутові яйця, трутня нормально вирощують. Якщо яйця нежиттєздатні, їх викидують, але ж не всі підряд, неможе весь засів бути ущербний. Маю інбредну матку пернера, частину яєць викидають, розплід частково дірявий, але ж він є, і досить багато, а в Миколи викидають весь засів повністю, значить є ще якась причина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, davolodya сказал:

Я б небув такий категоричний. Якщо матка сіє трутові яйця, трутня нормально вирощують. 

Только не сейчас. У меня сейчас даже в семьях с трутовками перестали выращивать, не говоря об отводках.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у мене теж така історія, тільки матка звичайна, може через те, що взяток скінчився???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Волкотрубенко сказав:

Только не сейчас. У меня сейчас даже в семьях с трутовками перестали выращивать, не говоря об отводках.

У нас різна місцевість, різні умови, трутня в сім'ях повно, є ще досить трутневого розплоду , хоча і взятку як такого нема,  щось трошки носять, але небагато, все іде на розвиток.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 1 month later...
В 19.08.2018 в 08:43, mukola-s сказав:

В  мене виникла незвична ситуація ІО  вже скоро місяць як я придбав дві матки ІО в відомого матковода  підсадив  прийняли все добре матки почали сіяти .  І   тепер коли пройшло  достатньо часу  я замітив досить цікаву  річ   одна матка  засів як стіна а немає  личинок   і мене це насторожило як так  матка два тижні червить  засів як стіна  а нема личинок  на пораду матковода додав  їм  рамку  розплоду на виході   почекав кілька днів  ситуаціє неміняєть     в  пятницю  найшов гарну рамку з засівом підписав  на верхній планці маркером  подивлюсть  знову  .   Потрібно приймати рішення  і визначитись в чім проблема  в матці  чи  бджолі .

  Сіяти обидві матки  почали одночасно одна  вже розплід на виході  інша пока далі личинки не дійшла 

@mukola-s,  як вирішилася проблема ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 24.09.2018 в 10:00, davolodya сказал:

@mukola-s,  як вирішилася проблема ?

Йому вже не цікаво:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.08.2018 в 08:43, mukola-s сказав:

В  мене виникла незвична ситуація ІО  вже скоро місяць як я придбав дві матки ІО в відомого матковода  підсадив  прийняли все добре матки почали сіяти .  І   тепер коли пройшло  достатньо часу  я замітив досить цікаву  річ   одна матка  засів як стіна а немає  личинок   і мене це насторожило як так  матка два тижні червить  засів як стіна  а нема личинок .....................

Микола то напевне тобі вислали неплідну ІО,

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 3
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, miro сказав:

Микола то напевне тобі вислали неплідну ІО,

Матка плідна але в зуму іде з чужою бджолою так як не встигла набрати сили прийшлось підсилювати  бо свої бджоли мізер  далі весна покаже. Думаю що і за самих ідеальних умов не все всьо ідеально як би хотілось та ми для цього і є щоб  коригувати .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.08.2018 в 08:43, mukola-s сказал:

В  мене виникла незвична ситуація ІО  вже скоро місяць як я придбав дві матки ІО в відомого матковода  підсадив  прийняли все добре матки почали сіяти .  І   тепер коли пройшло  достатньо часу  я замітив досить цікаву  річ   одна матка  засів як стіна а немає  личинок   і мене це насторожило як так  матка два тижні червить  засів як стіна  а нема личинок  на пораду матковода додав  їм  рамку  розплоду на виході   почекав кілька днів  ситуаціє неміняєть     в  пятницю  найшов гарну рамку з засівом підписав  на верхній планці маркером  подивлюсть  знову  .   Потрібно приймати рішення  і визначитись в чім проблема  в матці  чи  бджолі .

  Сіяти обидві матки  почали одночасно одна  вже розплід на виході  інша пока далі личинки не дійшла 

В мене теж саме, одна сіє відмінно, а у іньшої засів є, а печатки 1/3 долоні. Декілька раз підсилював, але печатки більше не ставало. На початку вересня матка загинула, були свищові маточники. 

Бакфаст залишилась, а карніка пропала. 

 Хто винен матковод, чи це звичайний % брака? 50 євро не так жалко як матку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 19.08.2018 в 09:16, davolodya сказав:

Проблему в бджолі легко перевірити, рамку з засівом підставте в нормальну сім'ю, будете бачити, викинуть яйця чи з'явиться відкритий розплід, по результатах приймете рішення

Миколі треба було ту рамку із засівом поставити у вулик здорової бджолосімї, і вже там побачити ,чи будуть викидувати,чи ні, бо незрозуміла ситуація може вказувати ,що викидають,через відсутність корму,різкий обрив взятку, раптове похолодання. Але не в образу скажу Миколі, йому постійно чинять диверсії, є відео на форумі коли в нього застиг ГФС, а в інших ні, науковці йому довели,що годувати бджоли гфс шкідливо, а іншим ні, то магазин товари продає погані, то смужки погані, то ще якась біда, а в інших ні,ну:dntknw: незнаю,щой казати,напевній:al:пороблено:umora:, з тим щось треба робити, а то буде

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

хвороби маток ще ніхто не відміняв

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 7 months later...

Такая прикладная тема и заглохла:( Уменя ИО-шки от двух операторов: Пискорского и Липатова. Качество осеменения хорошее:) конечно бывают и ньюансы, но  от них никуда не деться. Если не нарушаю правил форума прикрепляю видео. Если нарушил удалите. Сегодня смотрел данную семейку все залито, расширил. Все познается в сравнении.... эта- "выше крыши":ay: 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене, на жаль, негативний досвід роботи з ІОшками. Вже дві матки ІО зтрутневіли не встигши насіяти і десяти рамок типу дадан. Вважаю, що це явний брак інструментальщиків. Хоча обоє вони бралися як перевірені на яйцекладку. Думаю, такі приклади не поодинокі. Отаке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене є 2 матки ШО 2018 р. і на сьогодні обидві активно сіють і нарощують сім'ї.

Зимували невеликими відводами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...