Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

2 минуты назад, Фанат сказал:

Та і яка акація в цьому році на київщині, одні дощі.

я  не сказав би що геть все так погано

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, конечно. все просто замечательно..... .

Сначала было так:

И рамки залиты нектаром.

А через час вот так и сейчас лупит третья волна ливня.

P1320895.JPG

P1330032.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Фанат сказал:

Не розповідайте казки. Я за 200 км від Києва і погода зовсім погана. Та і яка акація в цьому році на київщині, одні дощі.

Казки ...   Я співчуваю і Вам і Мико... легше було б і хочеться порадіти за Вас.

За 200 км?????????????   тут за 20 км погода різниться взнаки. Сьогодні в Любомирі дощик пройшов, а на пасічці не було, тільки парить - духота неймовірна - саме те... Позавчора дав корпус суші під гніздовий через РР сьогодні з рамок при нахилі витікає нектар.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Бджолопотам сказал:

Треба використовувати космічні цеглинки... В мене тільки так...

Космiчни каменi на мед працюють .Заiхав на базар, купив планок 40х30 ,завтра саморiзами скручу на всю довжину пiдставок . Зверху на кришi покладу i прив*яжу мотузками або резинками .Фото обiцяю :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Фанат сказал:

Наша пісня чудова, починай спочатку....:umora:

Хм... не віре... а пану по барабану.smile145.gif поки ми тут з вами теревенимо небо накондубасилось - либонь моква буде, 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Фанат сказал:

Наша пісня чудова, починай спочатку....:umora:

Таке й у мене зараз, а приносу майже ноль.;)

Може вас це трохи потішить, погода супер, короткочасні дощі, спека, баня. Вулики повні бджіл і різного розплоду, а меду нуль, на ріпаку і різнотрав'ї.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Арій сказал:

Може вас це трохи потішить, погода супер, короткочасні дощі, спека, баня. Вулики повні бджіл і різного розплоду, а меду нуль, на ріпаку і різнотрав'ї.

Любомир краще змовчить, аніж скаже неправду,  я об'їхав сьогодні ловушки автопробіг  км з 50, скрізь цвіте акація, подекуди вже  є осип цвіту - на асфальті видно, а здаля -  мов снігом посипано, але бджоли  в акації багато і + ліс дає і різнотрав'я.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Любомир сказал:

Казки ...   Я співчуваю Мико...

Так то ж в Харковi було. На пасiцi i крапля не впала .Доiхав грунтовкою. Але бiльше не  буду там iхать .Фермер розпахав з обох бокiв дорогу .Якщо зустрiчна легкова ,то тiльки задкувати в, в кого нерви слабiщi .А перегони по пiв кiлометра :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Фанат сказал:

Та і яка акація в цьому році на київщині, одні дощі.

Як на мою думку то в цьому році акація як тільки почала цвісти  похолодало і цей холод притримав  цвітіння, тобто цвітіння розтягнулося в часі  Ми ж навіть тут про це трактували, що не всі квітки розкриваються одночасно. Пік взятку в нашій місцині припав на останні три доби - ночі були теплими і вдень парко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ?26?.?05?.?2016 в 07:13, Ksenya сказал:

Ну ось і до вас прийшла гарна погода і якраз під акацію:ay:. А до нас ваші дощі перебралися, сьогодні sinoptik обіцяє зранку дощ, в обід дощ з грозою, а ввечері зливу.

А на ваші , Оксанко, степи - то як бальзам! :ay::UA:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Мико сказал:

Але бiльше не  буду там iхать .Фермер розпахав з обох бокiв дорогу

Ширина дороги польової грунтівки 6 метрів. Якби хто не пахав дорогу, а люди все-одно проїдуть по полю якщо прийдеться. Я з цим не бюрюсь. Навіть сусіда-фермер кожного року наорює на дорогу і таким чином зміщує її на моє поле, а я роблю дорогу по його посіву, маємо 2 колії і дорогу 5 м ширини. А де калюжі то ніхто нікому не указ їдуть кому як заманеться, але ж видно, що не зловмисно  в межах здорового глузду от і все...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Любомир сказал:
7 минут назад, Любомир сказал:

 

Як на мою думку то в цьому році акація як тільки почала цвісти  похолодало і цей холод притримав  цвітіння, тобто цвітіння розтягнулося в часі  Ми ж навіть тут про це трактували, що не всі квітки розкриваються одночасно. Пік взятку в нашій місцині припав на останні три доби - ночі були теплими і вдень парко.

Не знаю,як у кого, а у мене взяток - супер. І це при тому, що нормальних сімей немає,- всі обідрані на нуки та на стартери...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Арій сказал:

Може вас це трохи потішить, погода супер, короткочасні дощі, спека, баня. Вулики повні бджіл і різного розплоду, а меду нуль, на ріпаку і різнотрав'ї.

А у мене все залито дуже рідким нектаром. :IMHO:Бо потрібно було б, як я років з двадцять тому - садити, садити та знову садити акаційні гаї.... А тепер вони й дають і мені і людям ! :ay::UA:

37 минут назад, Любомир сказал:

Хм... не віре... а пану по барабану.smile145.gif поки ми тут з вами теревенимо небо накондубасилось - либонь моква буде, 

У мене вже пішов. І гарний!:ay:

 

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

К

9 минут назад, Любомир сказал:

Ширина дороги   в межах здорового глузду от і все...

мабуть нема того глузду Один дерев з посадки на поле напер Другий рiвчак з пiв метра вирив .З одного боку посадки ,з другого рiвчак. Там де посадки немае, разпахано в три лемехи ,глубина занурення максимальна .Може колись i буду iхати рано вранцi, поки всi сплять, сфоткаю .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Любомир сказал:

Казки ...   Я співчуваю і Вам і Мико... легше було б і хочеться порадіти за Вас.

За 200 км?????????????   тут за 20 км погода різниться взнаки. Сьогодні в Любомирі дощик пройшов, а на пасічці не було, тільки парить - духота неймовірна - саме те... Позавчора дав корпус суші під гніздовий через РР сьогодні з рамок при нахилі витікає нектар.

Майже теж і у мене, хоч між нами і Дніпро та й кілометрів майже саме до 200.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А на ваші , Оксанко, степи - то як бальзам! :ay::UA:

Дощі й дощі. Майже щодня. І зараз періщить. Вчора встигла тільки відводки зробити і один магазин відкачати. Весна дуже схожа на минулорічну, але ще мокріша, та для наших країв це дійсно добре: все навкруги зелене і квітує. В перервах між дощами потрохи носять.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Опять с 16-00 дождь .22 дождя в маЮ и агрономы точно не нужны .Но полдня была хорошая погода .Маточники изолировал ,уже хорошо . Начал установку РР .Расплод весь в два корпуса ,а тот что не влазит в отводки на подсиливание .Только вот успел только три семьи упорядковать :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не могу понять, дожди идут после обеда, когда каждый день, когда через день. Ночи теплы, днем тоже от 20 до 28 С, а в ульях по немного напрыска и все. Приноса нет, строить не хотят, начинают роится...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Не могу понять, дожди идут после обеда, когда каждый день, когда через день. Ночи теплы, днем тоже от 20 до 28 С, а в ульях по немного напрыска и все. Приноса нет, строить не хотят, начинают роится...

аналогічно. Думав відкачати ріпак і потім зробити відводки, але відкачка нам не загрожує. Треба ділити і чекати гречку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Не могу понять, дожди идут после обеда, когда каждый день, когда через день. Ночи теплы, днем тоже от 20 до 28 С, а в ульях по немного напрыска и все. Приноса нет, строить не хотят, начинают роится...

 

Только что, Арій сказал:

аналогічно. Думав відкачати ріпак і потім зробити відводки, але відкачка нам не загрожує. Треба ділити і чекати гречку.

На форуме есть ответ на этот вопрос.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після добрячої зливи сонечко. Бджола аж гуде на фацелії.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Cfif сказал:

На форуме есть ответ на этот вопрос.

тикніть носом

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Ksenya сказал:

Після добрячої зливи сонечко. Бджола аж гуде на фацелії.

Дожди честно говоря  достали не какой роботы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Арій сказал:

тикніть носом

Тема весна лето. стр. 110. мое сообщение от 05.05 последнее предложение.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Cfif сказал:

Тема весна лето. стр. 110. мое сообщение от 05.05 последнее предложение.

И акация как может дать хороший взяток. если в момент развития зачатков нектарников в кистях Т. доходила до 0.

Думаєте, це стосується ріпака? Може й так. Але тут пишуть, що з акації йде взяток, я не знаю, у мене акації немає. За спостередженнями, бджоли працюють гарно на ріпаку, в гніздах багато жовтого пилку, а нектару немає. Вощинку тягнуть якось неохоче. :dntknw:

PS Ситуація по кліщу. В сильній сім'ї розколупав 50 трутневих комірок, виявив два кліща. Кліщ в сім'ях є. Безкрилих бджіл чи трутнів не спостерігаю, як і візуально не бачу кліща на самих бджолах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Андрій Сумчанин changed the title to Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...