Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

6 годин тому, gardener сказав:

Вночі покропило трохи. Дощ малюють на весь день.

В нас так і є,хлюпоче,теж обіцяють до вечора.:hmm:

Screenshot_2020-06-23-11-53-17.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Утром было немного прохладно +20 и безветренно , сейчас светит солнце и на градуснике +30 немного подувает ветерок . Поливаем картошку с речки . Правда вчера был дождь с утра часика два шёл . Как говорится пыль так себе прибил что  поливать теперь приходится .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, blek-269 сказав:

Утром было немного прохладно +20 и безветренно , сейчас светит солнце и на градуснике +30 немного подувает ветерок . Поливаем картошку с речки . Правда вчера был дождь с утра часика два шёл . Как говорится пыль так себе прибил что  поливать теперь приходится .

Погода на заході,прикарпаття.:hmm:

karpaty_650x410.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Іхав зранку з Карпат до Львова. Опір, Стрий та Дністер повноводні але з берегів і на заплави ще не вийшли. Але мабуть сьогодні це станеться. У Карпатах в кількох місцях потоки таки повиносили на трасу сухостій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, gardener сказав:

Починає моросити. Не дасть акацію докачати:frusty:

О! То у нас дехто примудрився навіть цього року акації увірвати... :ah::dntknw::az:

 Майстер ! :ay: 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Маркіян сказав:

Іхав зранку з Карпат до Львова. Опір, Стрий та Дністер повноводні але з берегів і на заплави ще не вийшли. Але мабуть сьогодні це станеться. У Карпатах в кількох місцях потоки таки повиносили на трасу сухостій.

Бував і я у тих краях, якраз ці річки й фотографував для календаря. Гарні там місця!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

О! То у нас дехто примудрився навіть цього року акації увірвати... :ah::dntknw::az:

 

з домішкою ріпаку

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Аж якась обіда бере...

У всіх дощі пачками, а в мене одна 10 хвилинна гроза від початку червня...

Сьогодні знову нічого

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, ромео сказав:

Аж якась обіда бере...

У всіх дощі пачками, а в мене одна 10 хвилинна гроза від початку червня...

Сьогодні знову нічого

 

Приїжджайте до нас:). Сьогодні Рівне плаває. З 5 години злива страшна. В місті на вулицях півметра води. В мене за містом те ж саме: в підвалі води сантиметрів 20, в сусіда змило городину, такого не памятаю років з 10. По прогнозу синоптиків в нас сьогодні слабкі грози:umora:, а що буде як сильні напрогнозують...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Учора з 17 до 20 год. світило сонце без хмар - вперше за 2 крайні тижні. А так кожен день хмарно, як не дощ, то гроза... Сьогодні теж цілий день невеликий дощ... Земля вже воду не приймає... Коли то літо прийде ?...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

То шо виходить, я один дощу не маю? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.00 як і обіцяли гроза. Так лило, шо чверть 23-літрового куботейнера води наповнило за годину. Рядом на Віноградарі, Вітряних Горах, Нивках ні краплі. +23

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+27*

більше ясно було ніж хмарно, бджола від ранку аж 0,5 кг наносила. Здали нерви, глянув в вулик - трохи є набризків, але, в цілому, рамки як торохтіли в верхньому корпусі так і торохтять, хіба різновікового розплоду повен нижній корпус.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Подібна ситуація може повторитись цієї ночі

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 минут назад, Яцков Андрій сказал:

Приїжджайте до нас:). Сьогодні Рівне плаває. З 5 години злива страшна. В місті на вулицях півметра води. В мене за містом те ж саме: в підвалі води сантиметрів 20, в сусіда змило городину, такого не памятаю років з 10. По прогнозу синоптиків в нас сьогодні слабкі грози:umora:, а що буде як сильні напрогнозують...

Мені до Рівного 50 км. по прямій і на цю дату у нас сухо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

О 19:50 влив такий лівень,майже годину лило суцільною стіною,що навіть старожили такого не пригадують,вода шумить ярами,люди худобу,ще до цих пір шукають.Дністровська ГЕС скидає воду верби по берегу аж тріщать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

То шо виходить, я один дощу не маю? :hmm:

Чому один, завтра  поливалку думаю включать на росаду бо засихає 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

То шо виходить, я один дощу не маю?

Чому один?? ні. Я город поливав сьогодні, бо все вже вуха повісило..... Хоча на точках з однієї стороні 15 км. від городу и з другої - 10 проходили гарні дощі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+16,7 * с утра .Пока пасмурно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Cfif сказав:

Чому один?? ні. Я город поливав сьогодні, бо все вже вуха повісило..... Хоча на точках з однієї стороні 15 км. від городу и з другої - 10 проходили гарні дощі.

Ото да наскільки  в нас різні погодні умови. Я цього року тільки  в квітні клубніку поливав, а далі два місяці дощів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Міхал-69 сказал:

Учора з 17 до 20 год. світило сонце без хмар - вперше за 2 крайні тижні. А так кожен день хмарно, як не дощ, то гроза... Сьогодні теж цілий день невеликий дощ... Земля вже воду не приймає... Коли то літо прийде ?...

У нас немного похолодало тернет обещает +26 максимум  правда и ветер 14/15 м/с , лето у нас наступило солнце и если тучка набежит и то изредка тогда быстренько что то делаешь  или утром и вечером . Пчёлы тут не катит делать надо жара значит жара тут не куда не денишся  правда и приносу 0 и то радует что кормить не надо . Сейчас поедем колпачки поставим и посмотрим за одно что на весах .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+20,хмарно з проясненням,вітер помірний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...