Jump to content
Форум на ТочкУ
ДобровоЛ

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

Recommended Posts

15 годин тому, Укроп сказав:

Що Ви маєте на увазі немає кому?

це мій планшет переіначує слова,  мається-не кому, а корму. 

• Like 1
  • Haha 2

9 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Так, і я виявив у деяких ледь повзаючих від голоду бджіл. А із зими вийшли при наявності запасів майже  ще на одну зимівлю... :dntknw:  От вам і дзеркальний високосний! Ой, надовго він нам запам'ятається...:(

сусід розказав як одне літо було таке холодне,  що замість качати мед вони кормили бджіл і це при тому,  що стояли на гречці і клеверу.Є побоювання що і в цьому році таке може бути,  по-перше зими не було,  а по-друге красних метеликів не було,  тільки білі,  а білі на молочне літо,  а не на медове. 

Edited by vladimir5
  • Like 1

6 годин тому, Мико сказав:

Придивiться уважнiше 

Може то побита клiщем бджола 

Щось я не чув навiть про повзаючих голодних бджiл 

вони в чарунки залазять i там гинуть 

А то мабуть клiщ або нозема :IMHO:

або вірусний параліч

• Like 1
  • Confused 1

43 минуты назад, vladimir5 сказал:

або вірусний параліч

Швидше трахейний клiщ 

Але i те iи iнше можна побачити навиiть без окулярiив 

Симптоми примiтнi

• Like 1

1 годину тому, Любомир сказав:

Поки не випогодиться (до появи сонця ) писати тут нічого... Навіщо наводити печальку.... інакше обявлю голодування я.

"Правда бариг" винну знайшла

EY2nhsZWsAAbZzx?format=png&name=small

• Like 3

12 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

"Правда бариг" винну знайшла

об'являю початок голодування... кінець при появі сонця.
Голодуйте...:huh:

Edited by Любомир
  • Thanks 1
  • Haha 3

8 часов назад, Мико сказал:

Придивiться уважнiше 

Ні то голод, учора їздили на точок під Канів на "акацію"   у напарника чотири сімї обсипалось від голоду. Меду ноль.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
  • Sad 1

8 годин тому, Мико сказав:

Придивiться уважнiше 

Ні. Точно - перейшли до амбіозу. А в чарунки у нуках позалазили. Я за півсотні пасічних сезонів, Романовичу, теж таке вперше бачу. Тому й щокований тим, що увидів...А кліщ, слава Богу ще не достає. Перейшов на традиційний осінній дворазовий обробіток з Росинки - перший порамочно, наступний за тиждень по вуличках. Перед цим Варостоп полоски полоски зразу після останньої качки. І все стало на місце. Трутневі запечатки перевіряв - пока кліщі відсутні.Підгодував деяких сиропом пару годин тому під дощем - ожили. Почали облітуватися навіть й посеред дощу...:dntknw: Так що причина в голодуванні. У вуликах пусто- з'їли усей сонях.:dntknw:

Згадуються Ванги слова пророчі: першими помруть бджоли... :ak:

А я як відчував - наперед замовлень на маток не брав. А тепер бачу, що був правий на усі 200 аідсотків, бо що воно виведеться при такій 'погодці'?.. Проста підкормка тут вже точно не допоможе.:IMHO:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 2

46 хвилин тому, kysopatriu сказав:

Ні то голод, учора їздили на точок під Канів на "акацію"   у напарника чотири сімї обсипалось від голоду. Меду ноль.

О! Бачите, що робиться ? Тож я не один таку причину встановив. А один нук у мене то геть осипався - поспішав перед дощем то не підгодував його вчасно. А от і результат... :dntknw:

• Like 2

2 години тому, Мико сказав:

Швидше трахейний клiщ 

Але i те iи iнше можна побачити навиiть без окулярiив 

Симптоми примiтнi

Ні, Романовичу! Й ще раз ''ні'' ! Ми ж з вами ровесники і пасічникуємо ще з минулого століття. Тож помилитися я не міґ. Причина у мене точна, як в аптеці - голод! :dntknw: Я теж ні разу такого не бачив,щоб бджола від голоду закоцюблювалася в кінці травня! :dntknw::ak:

• Like 3

3 години тому, vladimir5 сказав:

або вірусний параліч

Та ні, Володимире, я ж точно , як говориться - ''не перший день замужем''. :umora:

Взяв кілька бджілок, обігрів, підкормив й усі до однієї полетіли. При згаданих хворобах чи отруєннях такого точно не було б.:IMHO::dntknw:

Винна оця погодка, що загнала пасічників і їх бджілок у глухий кут. Хай тепер радіє той, що точно саме каркав про зростання цін на мед через різкий падіж його збирання у нас. Допомогло? :frusty:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 2

+11 й невеликий дощ. На п'ять днів наперед пророкують теж саме...:frusty::frusty::frusty::crazy: Візьму із далекої шхери суперовий ні з чим не зрівнянний напій - мед-вино Романовича. Може ж допоможе?..:az:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 1
  • Haha 1

48 минут назад, ДобровоЛ сказал:

О! Бачите, що робиться ? Тож я не один таку причину встановив. А один нук у мене то геть осипався - поспішав перед дощем то не підгодував його вчасно. А от і результат... :dntknw:

Теж саме, але що цікаво меду ноль а матки строчать, на рапсі рояться на акації з голоду дохнуть жо-па, і ні подивитись ні доїхать.

• Thanks 1

Усім пасічникам присвячується...:ak:

• Like 2

Хмарно, підпарює, без вітру,  з 8 ранку до 10 потихеньку але дружно таскали пилок, з двенадцятої години до двух годин  молода пчола вийшла на обліть, таке почалось  наче треба чекати десяток роїв, трутні над тією частиною пасіки де стоять необлітані відводки влаштували таку дискотеку, що мабуть старі матки виглядували, ще і сонечко появилось... все як і починалось так  же раптово стихло, надворі стало темніше, лише поодинокі бджоли повертаються з пилком рапсу....

Всього один день сонця і мене всі сусіди дружно будуть лаяти, пора тікати з дому... а акація так і стоїть наполовину чорна.....в бочці лопатою вже чіпляю дно.....

• Like 3

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Ні, Романовичу! Й ще раз ''ні'' ! Ми ж з вами ровесники і пасічникуємо ще з минулого століття. Тож помилитися я не міґ. Причина у мене точна, як в аптеці - голод! :dntknw: Я теж ні разу такого не бачив,щоб бджола від голоду закоцюблювалася в кінці травня! :dntknw::ak:

Вчора з цікавості поміняв декільком вуликам днище, хоча всього три дні до того  робив цю процедуру всім поголовно...у всіх на  сітці  лежить до 3 десятків молодесеньких трутнів, назбирались за декілька днів, хоча саме в тих сім"ях над гніздом є мінімум по пів магазину меду..., гадаю голод не причому, просто пчола розуміє, що трутні їй на даний час не потрібні.

Edited by Николай S
  • Like 2

1 час назад, Николай S сказал:

гадаю голод не причому, просто пчола розуміє, що трутні їй на даний час не потрібні.

у напарника посыпались семьи , еще знакомый позвонил с жалобами на осып пчел...  Сам вчера раздал по последней литре сыты .... 

Сейчас белее менее себя чувствуют те , у кого был под боком рапс или те у кого были большие запасы меда на весну ....

• Like 2

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Винна оця погодка, що загнала пасічників і їх бджілок у глухий кут. Хай тепер радіє той, що точно саме каркав про зростання цін на мед через різкий падіж його збирання у нас. Допомогло? 

А хто Вам заважав раніше почати годувати своїх бджіл? Вже давно потрібно було робити сіроп і годувати. Тепер довго буде, поки матки темп наберуть

• Like 2

Дождь. А они летают :dntknw:

• Like 2

38 хвилин тому, Укроп сказав:

А хто Вам заважав раніше почати годувати своїх бджіл? Вже давно потрібно було робити сіроп і годувати. Тепер довго буде, поки матки темп наберуть

А перед акацією я завжди готував сухі стільники. Природа дозволяла. А зараз бачите, що воно робиться - по - науковому ''парниковий ефект''... :ooops::umora:

• Like 1

:IMHO: Роками спостерігаю за тим, що саме не запаси, а приніс нектару на поведінку бджіл впливає найбільше. 

• Like 1

+12С у тіні. А тінь розміром на пів України... Назавтра обіцяють накінець потепління... аж на один градус... :ah:

• Like 1

9 часов назад, kysopatriu сказал:

Ну так зато акация чистейшая будет ..  :ak:

• Like 3

Дивлюсь прогноз і просто дивуюсь як їм так точно вдається вгадувати холод ну хоть би раз помилились.
Сьогодні +15 трошки сонце пробивалось.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

• Like 1

51 минуту назад, uam_63 сказал:

Дивлюсь прогноз і просто дивуюсь

літо на носі...

а в нас все стабільно 50d59a65876c54ed52e23e3a57c17b43.gif

977488701_.JPG9.thumb.JPG.0fbd2107664857695dceb646a58a8604.JPG

• Like 3
  • Sad 2