Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

12 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Была хорошая погода.+15 .Солнечно .Несли пыльцу.Верба помогает.

І в мене було тепло.А яка верба зараз цвіте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Цим довгостроковим "прогнозам " віри у мене немає.

А КОРОТКИМ, виходить, треба вірити?
Та воно на цвіт абрикоса завжди холод настає.

В Україні прогнозують різке похолодання

 
morozy-1.jpeg
У західних, північних, більшості центральних областей 31 березня – 2 квітня очікується відчутне зниження температури.

Про це Укрінформу повідомили в Українському гідрометцентрі.

“У звʼязку з вторгненням арктичного повітря в західних, північних, більшості центральних областей очікується відчутне зниження температури: вночі 0-6° морозу (31 березня в центральних областях від 3° морозу до 3° тепла), вдень 1-6° тепла”, – йдеться у повідомленні.

У Карпатах 31 березня помірний сніг, решта часу без опадів, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності – жовтий). Температура вночі 4-9°, вдень 0-5° морозу.

Зазначається, що зниження температури може призвести до пошкодження і загибелі квітів та плодової завʼязі ранорозквітаючих плодових культур: абрикосу, персику, вишні та ягідників.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 5 сонячно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+7 Хмари сховали сонечко:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+4 вітер невеликий,буде сонячно,якраз момент бджілкам попрацювати на абрикосі,який масово цвіте

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тепло, как вчера, +11*С, но небо изрисовано перистыми облаками, ветер пока небольшой, восточный. Пчелки пока не летают, вероятно к изменению погоды. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+16, солнечно и сильный ветер. Пчелки хорошо несут пыльцу, на воде пчелы много. Цветет клен, ветер высушивает весь нектар, сладкое на пасеки оставлять ничего нельзя.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене в біседці на пасіці зараз +21С. Отож поспілкуємося ввечері.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+17, сонячно. Дав по трошки сиропу для стимуляції. Деяким, хто потребував, повномедні рамки. Так і тягнулась рука розширяти. Але стоп... з неділі знову тиждень холодриги

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, igorstep сказав:

І в мене було тепло.А яка верба зараз цвіте?

У кого яка...У мене якраз в піку козяча - котики. Вона росте по річищі нашої маленької річечки, що протікає з Броварів. А там холодніше, ніж на основні. Тому маємо два строки цвітіння. А пилок з верби чи не найпоживніший з усіх наявних у нас. То мої бджілки розкошують. У тіні сьогодні доходило до + 21С. І,головне ж , - сонячно було.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, Любомир сказав:

А КОРОТКИМ, виходить, треба вірити?
Та воно на цвіт абрикоса завжди холод настає.

В Україні прогнозують різке похолодання

 
morozy-1.jpeg
У західних, північних, більшості центральних областей 31 березня – 2 квітня очікується відчутне зниження температури.

Про це Укрінформу повідомили в Українському гідрометцентрі.

“У звʼязку з вторгненням арктичного повітря в західних, північних, більшості центральних областей очікується відчутне зниження температури: вночі 0-6° морозу (31 березня в центральних областях від 3° морозу до 3° тепла), вдень 1-6° тепла”, – йдеться у повідомленні.

У Карпатах 31 березня помірний сніг, решта часу без опадів, на дорогах ожеледиця (І рівень небезпечності – жовтий). Температура вночі 4-9°, вдень 0-5° морозу.

Зазначається, що зниження температури може призвести до пошкодження і загибелі квітів та плодової завʼязі ранорозквітаючих плодових культур: абрикосу, персику, вишні та ягідників.

На три дні вони  буває вгадують...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 годин тому, gardener сказав:

за яку?:blink:

Переплутав вас, бо ви обіцяли декому горіх ведмежий. А то мова про Сахалінську гречку. 

А у нас тепло й надвечір...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+15*

сонячно і вітряно

під вечір стомлені бджоли ледве на льоток потрапляли

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Олександр Коваль сказав:

 

під вечір 

шось дуже кусатися почали.

весь день сонячно тихо і тепло. літали класно і шось носили.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, Яцков Андрій сказав:

+17, сонячно. Дав по трошки сиропу для стимуляції. Деяким, хто потребував, повномедні рамки. Так і тягнулась рука розширяти. Але стоп... з неділі знову тиждень холодриги

Правильно. Ще днів з 10 треба потерпіти. Це показав мій огляд. Ще трохи просядуть - пік не пройдено. А далі невпинно почнуть зростати. І , дай Боже, щоб погода добре нам посприяла цьому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора +23 в тіні літали як скажені .із вулика аж пре запах нектару.Передивився більше половини сімей.В сильних розплід на передостанній рамочці,але розширяти не став в звязку з похолоданням в майбутньому.Сьогодні зранку +5,димка.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дванадцята година по- новому. +15С і пасіка гуде! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вже 22 в тіні! Так і є три дні, далі погода змінюється...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 27.03.2020 в 22:10, igorstep сказал:

І в мене було тепло.А яка верба зараз цвіте?

Козья или Речная. (Котики).Сильный медонос и пыльценос.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...