Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Днём +14, на солнце +28, порывы ветра. Пчёлки наконец полетели на абрикос, начала цвести перед ночными морозами, цвет выстоял не облетел.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ночью - 2 утро солнечно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+3 зранку вітер зтих,вчора переглянув одну сімейку з іо маткою.Бджоли стало менше,розплод на 3 рамках десь по 50%.В основному печатний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С утра было минус 4 * 

солнечно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+4,сонячно,вітер помірний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наконец у нас ночью тепло(+3...4*С) , а на 9.00 солнечно, дымка, +10...11*С, восточный порывчастый ветер от умеренного до сильного. Полностью расцвели все абрикосы, клены, начали расцветать алыча и дички сливы. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+12*

похмуро і вітряно

проліски перецвіли, квітує ряст, зірочки, мати-й-мачуха, почав квітувати клен

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А ще трохи порозсівати по окрузі зібраних за зиму медоносів

Не пізнувато?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тихо, без вітру, в затишку +12, гули але по іншому, перезимувала  бджола  танців на точку не влаштовувала, високий злет, і приземлення на бриючому польоті,  весь день тягали обніжку з вербових. майже у всіх сім"ях був обліт молодняка перед самісіньким вуликом, ще потроху літають....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, ромео сказав:

Не пізнувато?

Якраз нормально. У мне піщаний грунт, а сію всякі медоносні бур"янці по обабіч доріг, на узліссі, на галявинах. Трактора ж не маю. Та й більшу частину вже вручну розсіяв ще з осені. Це так: "Для підтримки штанів".:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

9 годин тому, Мико сказав:

С утра было минус 4 * 

солнечно 

Було вдень +15С. Але просидів вдома,як і ви. Як не спина бо-бо, то зуб мудрості турбувати почав. Словом, Романовичу, причин шукати не доводиться. Ну, спробую вже завтра. Мені , правда, пробок не потрібно минати - на самому  кінці Троєщини  живу. Далі - два села, лісова асфальтівка  і я на пасіці.:ah:

  Але ще не годував і не збираюся ставати новим кандікоком , тобто тим поварем (коком), що роздає канді .:umora:

Це нове слово  (неологізм) я сам і придумав, передивляючись оті вестерни Ютюбівські про підгодівлю ще в грудня.   :frusty::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

кандікок

кокан!!!:evrika:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Але просидів вдома,як і ви.

Коля уже на пасеке с обеда 

Проехал без проблем 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Мико сказав:

Коля уже на пасеке с обеда 

Проехал без проблем 

А я на завтра збираюся.На наступні два дні +14+15 С обіцяють...

Спина - то вже звично, а от зуб, будь він не ладен... та й до дантиста вряд чи й попадеш тепер. Тож сиджу підбираю ліки. 

А що там у вас, Романовичу, кухню бджолину не доведеться розводити ? :hmm:

Бо у мене ситуація з кормами , як і у вас . Потроху буду згодовувати медові рамки. Тільки стою на роздоріжжі - чому цьогоріч надати більше переваги - матководству чи акаційному меду... :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Тільки стою на роздоріжжі - чому цьогоріч надати більше переваги - матководству чи акаційному меду... :ah:

Себе оставил 100 маткомест ,только после акации начну прививаться 

Пару раз загружу и всё ,потом сразу соединяю и готовые отводки на 10 рам 

дважды подсилю и после Петра и Павла готовые семьи на подсолнух 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Бо у мене ситуація з кормами , як і у вас . Потроху буду згодовувати медові рамки. Тільки стою на роздоріжжі - чому цьогоріч надати більше переваги - матководству чи акаційному меду... :ah:

Маток на продажу невиводив , а для себе привививаюсь коли акація уже білі зуби показала 

І медозбір не тіряю ( бджола на нуки ) і матки неплодні як раз на кінець акації є ,

можна сміло забирать рамки печаті на виході з сімей , липи у мене нема 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, Мико сказав:

Себе оставил 100 маткомест ,только после акации начну прививаться 

Пару раз загружу и всё ,потом сразу соединяю и готовые отводки на 10 рам 

дважды подсилю и после Петра и Павла готовые семьи на подсолнух 

 

 

    Я так точно й сам хотів зробити. І маткомість у мене 90 . Цікаво, що у нас з вами багато що співпадає. Видно, досвід своє бере. Але  у мене зразу ж  після акації - кочівля на липу. Пів пасіки - дадани  (виховательки) на стаціонарі. Інша половина - рути на кочовому причепі. От тому й думаю, чи варто на ту липу вивозити?  Торік на липі падь взяли. А що цього року  за погодка буде на той час  - не відомо... :dntknw:

Цим довгостроковим "прогнозам " віри у мене немає.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В  14 .00 на солнце градусник показал  + 21 . Тишина .  Решил переглянуть семьи . Обножку прут дай боже . Много напрыска  - верба и лоза  в совокупности с погодой дают  свое .  Расплода тоже нормально . Крытый , разновозрастной расплод и свежий засев  - минимум четыре дадана  на семью , кроме двоих проблемных семей  . Есть семьи где только крайние рамки без росплода  , остальные семь рамок засеяны . В одной карпатки три рамки дадана полностью залиты свежим  медом . В двух семьях проблемы . Одна матка трутовка , вторая калека и не сеет . Маток заказал - ждем .  Скоро зацветут клен и вяз , за ними сады . Такими темпами после садов качка будет 100 % .Если конечно погода не подосрет .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Якраз нормально. У мне піщаний грунт, а сію всякі медоносні бур"янці по обабіч доріг, на узліссі, на галявинах. Трактора ж не маю. Та й більшу частину вже вручну розсіяв ще з осені. Це так: "Для підтримки штанів".:ah:

І як результат? По минулих роках?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, ромео сказав:

І як результат? По минулих роках?

Ну , не жаліюся. За акацію писав не раз - цілий ліс вже росте. Чимало й кленів я насадив. Ваточник маю, трохи мордовника(крутай). І на моїх пісках гарно заріс золотарник,мишиний горошок . Чимало й верб, їх теж трохи розсаджував. Є зарості дикої малини і чимало. Віслятник (свічка), яким я не налюбуюся - розрісся довкола після того як я кілька років його розсівав постійно. . Дуже класний у нас як медо - так і пилко-нос. А то все дрібнички - біла конюшина, буркуни,трохи синяк. Все в дикому стані.Правда, вже менше спалюють .Кочую на липу і сонях.

 Та все впирається в погоду - будуть дощі - буде й взяток у нас. Ну, а так все засохає.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, ромео сказав:

І як результат? По минулих роках?

Весь мед вже зі своїх медоносів качає

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, gardener сказав:

Весь мед вже зі своїх медоносів качає

Дякую вам і за далекосхідну гречку. Спробую якось її відвідати. Теж полюбляє вологу земельку. А у нас все пісочок. Може вже цього року й зацвіте.

Але наступні два дні у нас прогнозують до 15С з плюсом. Отож попрацюємо разом з бджілками.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Была хорошая погода.+15 .Солнечно .Несли пыльцу.Верба помогает.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Дякую вам і за далекосхідну гречку.

за яку?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...