Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

+17 облачно, высокое атмосферное давление, высокая влажность (78%), тихий ветер (1 м/с), дующий с юго-востока.Сегодня ожидается +22..+16 °C, преимущественно без осадков, легкий ветер. Завтра: +18..+24 °C, без осадков, слабый ветер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+15 сонечко виходить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Скляренко сказав:

+15 сонечко виходить

Шапку вже час знімати. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

так треба й куртку теж))) Люблю тепло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Sanich сказал:

Шапку вже час знімати. :umora:

З куртки зразу в шорти:).Погодка для роїня ізумітельна,зараз в тені +25 припарює.Вчера знімав першого роя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, Женя Циба сказав:

З куртки зразу в шорти:).Погодка для роїня ізумітельна,зараз в тені +25 припарює.Вчера знімав першого роя.

Ніяких роїв. Розширили, погода шепче - нехай мед тягають а не дуркують. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене припарювало сьогодні так що було якось важко навіть робить. Трусив сьогодні бджолу для нуклеусів, прививки робив. Недавно пройшов дощ, і знову бджоли хмарою вивернули на ріпак, магазини вже доливають. Добре що є в мене помічник, який класно вміє мед відкачувать. Бо я саме дужче що не люблю, так це качати мед. Не знаю що буде з акацією, хочу поїхати і в себе глянути чи не померзла? Якщо померзла, то не буду спішити відкачувати ріпак, адже гамати їм також щось треба. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Sanich сказав:

Ніяких роїв. Розширили, погода шепче - нехай мед тягають а не дуркують. 

А в мене до акації провал у взятку:( ріпаку немає, цвітіння акації відтерміновується. Боюсь, що навіть відбір розплоду може не допомогти, як метод *тримання в робочому стані сім*ї*.Вже по 3 магазини стоїть, така сила:blink: . У деяких уже здали нерви, хоча і грузила вощиною по повній на відбудову і на садах всі ударно попрацювали. Мусила відсадити 3 відводки:blink: Бо помахалии б вони мені крилом. Інші ще тримаються, побачим, на скільки вистачить.  Я вже думала корито з сиропом виставити:umora: організувати взяток:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Bee-beep сказав:

А в мене до акації провал у взятку:( ріпаку немає, цвітіння акації відтерміновується. Боюсь, що навіть відбір розплоду може не допомогти, як метод *тримання в робочому стані сім*ї* . У деяких уже здали нерви,хоча і грузила вощиною по повній на відбудову..мусила відсадити 3 відводки:blink: Бо помахалии б вони мені крилом. інши ще тримаються, побачим.

Маю завжди план Б - у маток підрізані крила. 

Крім того, бакфаст у мене теж пробував закладати маточники з яйцями, але взяток + розширення швидко відбиває охоту. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Опять с утра дождик, + 20. После солнышко вышло пчелы взялись за работу. После обеда гроза но не надолго.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Sanich сказав:

Маю завжди план Б - у маток підрізані крила. 

Крім того, бакфаст у мене теж пробував закладати маточники з яйцями, але взяток + розширення швидко відбиває охоту. 

Та я з цього року всіх почікаю теж. Бо коли на вулиці таке пекло і їх сидить там орда, то якость трохи нервово. Надумають ще собі шось... Всіх вчора  ще й помітила всіх :blink: Бо немічені матки це повна засада. Поки знайдеш:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Скляренко сказав:

а чим хто мітить маток? Взяв собі маркера китайського то вони його за тиждень згризають. Зараз попробував білий коректор на водній основі.

Без шапки важко впізнати. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Без шапки важко впізнати. :umora:

так вже тепло стало, можна сказати жарко

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не дав дощ під вечір попрацювати бджолам повноцінний день. Раптово починався, закінчувався, і знов починався. Якщо взатра буде сонячно, то бджоли будуть після дощу гарно працювати. Зараз йде дощ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не дав дощ під вечір попрацювати бджолам повноцінний день. Раптово починався, закінчувався, і знов починався. Якщо взатра буде сонячно, то бджоли будуть після дощу гарно працювати. Зараз йде дощ
Теж о 17:30 почався дощ. Хоч і не сильний, але бджоли перестали літати. Зараз сонце виглянуло - щось таскають, обніжка від яскраво жовтої до білої.
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Даже у меня, был сегодня(в 14:00) дождь,:af: правда такой сильный, что до вечера и высохло всё. Намочил мм. 5.:umora: но всё же, начало есть. Пчёлы после дождя, работали до 8 вечера. На весах +1,9 кг. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Кременчуці, кажуть, злива була. Горішні плавні (Комсомольск) добряче залилло. Полтава - можна сказать і не капнуло.

t +16 на 21:30

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, mits сказав:

Даже у меня, был сегодня(в 14:00) дождь,:af: правда такой сильный, что до вечера и высохло всё. Намочил мм. 5.:umora: но всё же, начало есть. Пчёлы после дождя, работали до 8 вечера. На весах +1,9 кг. 

Мені із великою долею імовірності згідно прогнозу здається що Одещину добре поллє. Головне встигнути Вам посіяти фацелію.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+21*

парило до обіду, переважно хмарно з проясненнями з натяками на дощ. Він все ж був, але в 15 км. на північ від нас

під вечір вже бджола йшла з поля важка і віддихувалась на прильотці. Хоч до поля менше кілометра і вітер попутний

на вагах не скажу скільки, але більше +5 кг. по ходу, ще б до кінця тижня хоча б така погода протрималася :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у нас +14С. На два тижні обіцяють +21С +22 С вдень і 13-14С вночі. Така б температура та на цвітіння акації...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А ось що обіцяють по Києву на час цвітіння акації. Правда її вже у травні трохи й приморозило, як і зав"язь абрикоси.

 

Травень 2019

Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
13
d.sun.c2.r1.st.png
+22
+12
14
d.sun.c3.r2.st.png
+21
+13
15
d.sun.c3.r3.st.png
+21
+13
16
d.sun.c3.r3.st.png
+22
+14
17
d.sun.c2.r3.st.png
+24
+15
18
d.sun.c2.r2.st.png
+24
+16
19
d.sun.c2.r2.st.png
+23
+15
20
d.sun.c2.r2.st.png
+26
+15
21
d.sun.c2.r3.st.png
+20
+16
22
d.sun.c2.r2.png
+16
+12
23
d.sun.c4.r2.png
+20
+10
24
d.sun.c4.r1.png
+19
+15
25
d.sun.c3.r2.png
+24
+14
26
d.sun.c2.r2.png
+24
+15
27
d.sun.c3.r2.png
+23
+14
28
d.sun.c2.r2.png
+24
+15
29
d.sun.c3.r1.png
+27
+18
30
d.sun.png
+28
+17
31
d.sun.c2.r2.png
+27
+18
 
 

Червень 2019

 
 
 
 
 
1
d.sun.c2.r2.png
+28
+17
2
d.sun.c3.r1.png
+27
+19
3
d.sun.png
+24
+19
4
d.sun.png
+25
+15
5
d.sun.c2.png
+27
+17
6
d.sun.png
+29
+17
7
d.sun.png
+31
+20
8
d.sun.c3.r1.png
+31
+21
9
d.sun.png
+30
+18
10
d.sun.c2.png
+31
+19
11
d.sun.c2.r1.png
+29
+20
12
d.sun.png
+25
+19
13
d.sun.png
+26
+16
14
15
16
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

    :please:     Аж дев"ять днів гроз впідряд обіцяють... :ooops::dntknw:  Капець!

Я ще такого за все своє життя не пам"ятаю...:crazy:  І всі наступні дні далі (ще аж одиннадцять) - теж дощ! От вам і по акації...

Так що пакетчики навіть й  при такій низькій ціні у виграші будуть у порівнянні з медовиками.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Казав сліпий побачимо, сказав сліпий почуємо, сказав синоптик - прогноз рече, прогноз рече... Що погода непередбачувана. Спати вночі погано буду. Хіба можна таке на ніч писати???? Щоб вам ворони на машину грошей наклали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

А ось що обіцяють по Києву на час цвітіння акації. Правда її вже у травні трохи й приморозило, як і зав"язь абрикоси.

И для облёта маток идеально 

Зонтики уже приготовил маткам 

trubochki-dlja-koktejlja-s-zontikom-9063
Трубочки для коктейля с зонтиками 6шт/уп
5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

 при такій низькій ціні у виграші будуть у порівнянні з медовиками

Заготовители и экспортёры тоже 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З ранку вже припарює, вночі був туман. Значить має бути ідеальний день для медозбору. На пасіці стоїть приємний аромат, бджоли вентилюють вчорашній приніс нектару

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...