Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
ДобровоЛ

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

28,745 posts in this topic

14 години тому, соняшник сказав:

Погода сьогодні .... нема слів:ay:

Правда толку мало, все відцвіло зразу... напади відбуваються.

Якщо погода гарна, світить сонечко і якщо гуляти в 20 років із красивою дівчиною на природі то такі напади можуть відбуватися що огогооо! Головне щоб була взаємна любов і згода. А в мене вдома погода ідеальна для цвітіння яблунь. Бджоли працюють. Збирають нектар.  Прогноз погоди обіцяє що західну Україну накриють сьогодні дощі. На пасіці в мене все спокійно і серед бджіл нападі нема тому що є невеликий медозбір.

+13 дощ.Цей дощ надовго. 

1 минуту назад, Женя Циба сказал:

+13 дощ.Цей дощ надовго. 

Нам его с 3 часов ночи обещали, а его так и нет, заблудился наверное. +15. Облачно.

+17,сонячно,вітряно.Після обіду,можливо,буде дощ.

+16 , сонячно невелика хмарність

+17

Хмарно,прохолодно. З ранку немовби трохи прояснювалось, то пішли гарно на ріпак. Потім похмарилось, і похолодало. Зараз сидять. Схоже що ріпак у мене сорт хороший, виділяє навіть якщо прохолодно. Але який з того толк, якщо стоять холодні дні? Стартера мушу заносити в приміщення, там стоять, і там забираю прийняті маточники на прививочну рамку. Яку несучи до вулика окутую в теплу тканину. Сьогодні роздав по виховательках прийняті личинки, подивлюсь що з того вийде. По холоду бджоли не хочуть виховувати личинки, стараються зжиматись до купи. Тішить лише те що сім’ї мають не погану силу. Але та сила убавиться коли скоро труситиму бджолу для нуклеусів. Цвіте також кульбаба гарно, і в мене її багато, але немає тепла. Такі не втішні прогнози, геть не тішать

Обіцяють в середу та четвер "сонячне вікно",а всі інші дні-дощ.Зараз +6,дощ.

Edited by Павло Михайлович

12.00 + 21 переменная облачность ветер  5.м.с Ю.В.

Дощ лив ще звечора цілу ніч і зранку до десятої. Щурки б’ють бджолу на пасіці. На завтра передають взагалі +7+8. А ріпак цвіте.

26 минут назад, Серж 82 сказал:

Дощ лив ще звечора цілу ніч і зранку до десятої. Щурки б’ють бджолу на пасіці. На завтра передають взагалі +7+8. А ріпак цвіте.

Я вже навіть перестав сподіватись що з ріпака щось принесуть. Подивився прогноз на 10 днів, то не тішить

такий прогноз що просто жах, що ж вони будуть носити коли погоди немає. З абрикоси нічого не взяли, з яблуні ось теж бо холодно.

1 час назад, Серж 82 сказал:

Налетіло цеї зарази знову.  

48 минут назад, Укроп сказал:

Я вже навіть перестав сподіватись що з ріпака щось принесуть. Подивився прогноз на 10 днів, то не тішить

Відкрив бочку соняха. Взяток на ура:ole_ole:.

+23, На небі димка, але сонце пробивається. Бджолами на яблунях і грушах обліплено.

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk

2 часа назад, Серж 82 сказал:

Вот нет справедливости в мире-у Вас не носят потому, что дожди и холодно, а у нас потому, что нету дождей, да и температура у нас каждый день, больше 20. :(

Хто вгадає з одного разу: іде в мене дощ чи ні?:hmm::ah:

В 23.04.2019 в 17:31, ДобровоЛ сказав:

Так, радує тепло й сонечко не лише нас, а й наших підопічних бджілок, що ростимуть в силі, як паски на гарних дріжджах.:ay::umora:

Нормально вони наросли з 24.04- 02.05. Я відкрила вулик і подумала чи не *Апіздала* я з розширенням:umora: може мало нагрузила роботою.

Дощі, дощі, і дощі.:blink: Один день був нормальний, то гуділа вся округа, як наче вантажний потяг шов:umora: Чоловік мій аж злякався такої орди:umora: сів в машину і згадав, що в нього в Києві багааато справ:ah:

13 хвилини тому, ромео сказав:

Може Ви на Пальма де Майорка зараз?)) Там сонячно.:umora:

+17*, хмарно. В обід брізнув дощик. 

У мене зараз хмарно, тихо, і припарює. Бджоли йдуть з ріпака такі повні, що спочатку на прильоткі як прилетять відпочивають, і тоді заходять у вулик. Але це лише над вечір, цілий день майже сиділи, бо крапав дощ, і було холодно

2 години тому, ромео сказав:

У Вас, дядьку, вдень був дощ а на вечір небо вияснилося. Готуйтеся до нових злив на ніч. Викладайте відео. Не забувайте про форум.

Edited by Крук

4 минуты назад, Крук сказал:

Готуйтеся до нових злив

перспектива - зашибісь

5cd05e231e0d2_.thumb.JPG.80b6df0ae09d516e0631e83c5b5207da.JPG

Трое суток тепло по летнему , температура держится в 20/23 градуса с плюсом . Вот только после похолоданий как то не так нападение бывает . Хотя цвет есть , цветёт груша , а пчёл почему то на ней нет :dntknw: цветёт ещё вишня , пчелы мало ,яблони некоторые цветут , а некоторые начинают тут пчела присутствует , а нападение также присутствует . 

1 час назад, blek-269 сказал:

Трое суток тепло по летнему , температура держится в 20/23 градуса с плюсом . Вот только после похолоданий как то не так нападение бывает . Хотя цвет есть , цветёт груша , а пчёл почему то на ней нет :dntknw: цветёт ещё вишня , пчелы мало ,яблони некоторые цветут , а некоторые начинают тут пчела присутствует , а нападение также присутствует . 

Привычка.:umora: Ещё пару лётных дней и воровки пропадут.:IMHO1:

Вчора вечором, цілу ніч та цілий день падає дощ, температура до +8*С більше не піднімалась, на даний час щей вітер сильний зривається, з такою погодою та перспективою настрій на "нулю".