Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

В 07.01.2017 в 13:06, Uran сказал:

чуточку сніжить і вітер гадючий з поля, десь коло-20...зранку був повний п...ц. Бачив відео Сан Санича і сам зняв найслабший відводок бакфаста...без прикрас...всі зимують на вулиці без якихось утеплнь. Відео грузиться

Та ж картина і у нас,- несе потроху з поля на Троєщину. Сніхок легенький сипле...:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Wladimir_K сказал:

У нас сніг посилився і мете, -12.5, хто з як кажуть "головою не дружить" і лишився в селах чи без необхідності в дорозі в нашому регіоні, як мінімум  до завтрішнього обіду будуть продовжувати святкувати на тому ж самому місці.

Теж почало мести, вітер посилився, температура -13*, вітер переходить в ураганний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, miro сказал:

 

 

Цитата

Мороз і вітер свище,

В саду дерева  у танку,

Примружившись на сніг,

Я пасіку шукаю

 

 

Мороз і вітер свище, все вище й вище

В саду дерева  у танку, до самого світанку

Примружившись на сніг, я селом чимчикую нижче й нижче

Я пасіку шукаю, щоб напитися і проспатити там й до ранку.:dntknw::az:

 

 Гарний вірш, Миро.:ay::ay: А це я добавив за дві хвилини....:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас +3, слякоть и ветерок не сильный. На улице не кого,все по домам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-13 .Начало снежить. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-13, вітер 7м,і все одно холодрига,буду сидіти дома, гості прийдуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Захар58 сказал:

-5 потепліло,притихло,без опадів.Відкидав передні стінки,прочистив льотки,прослухав- гудуть усі,ну і слава Богу.Зимуємо далі.

А для чого розчищати передню стінку і льотки, це природний захист від вітру,  продухи з'являться самі собою від тепла з вулика.

На даний момент -11 сніжить все більше і більше, сніг дрібний але масовий,IMG_20170108_162117.jpg на фото можливо й не видно але вся родина в захваті від даної погоди дивлячись через вікно.IMG_20170108_162117.jpg:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минуты назад, дмитрий56 сказал:

я тоже разгребаю снег и чищю леток (что бы воздух попал, так как корка на снегу), не знаю правильно или нет (у некоторых под снегом полностью зимуют)

Это не страшно, проталина у летка сама образуется через время. Были года когда мои некоторые ульи полностью заносило снегом, через пару дней когда уже не мело, между ульем и снегом появлялись щели, которые увеличивались с каждым днем до оттепели.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, дмитрий56 сказал:

меня иногда "страшит" когда уже на летку "наледь" (днища глухие, как они там дышат:dntknw:)

а так зимуем, с праздником Вас:az:

У пчёл зимой активность небольшая и им ненужно столько кислорода как млекопитающим, если приоткрыты два летка, верхний и нижний, волноваться не стоит даже их засыплет снегом полностью.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, СЄРЖ сказал:

А для чого розчищати передню стінку і льотки, це природний захист від вітру,  продухи з'являться самі собою від тепла з вулика.

 

так зробляться це точно але є одне но з вулика іде тепло сніг топиться а з вулиці -20 і починає намерзати і пару днів і замерзає повністю льоток

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у нас с утра -13 тихо было и снежок в часов 9 пошел,а на даное время -18,это уже перебор для южного региона.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Влад_ сказал:

При таких температурах Все теплолюбивые зимуют отбор в других случаях.

Не могу разделить Вашей уверенности. Прошлая зима была аналогичная. У меня одна семья вообще клуб не образовала, треть пасеки карпатских кровей уже в конце января были с расплодом. Если бы в начале февраля погода не позволила пчелам облетется, то веник и совок были бы самым востребованным инвентарем на пасеке. Надо отдать должное степовичкам, они сидели до облета без расплода и беспокойства за свою судьбу не вызывали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, shersand сказал:

 Прошлая зима была аналогичная. У меня одна семья вообще клуб не образовала, треть пасеки карпатских кровей уже в конце января были с расплодом. 

Я не рекламирую породы пчел. И если одна это не в счет;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дві доби було -20 -22 з сильним вітром. Але нарешті відпустило всього -12. Прийшлось також запустити приблудного кота в підвал. Він не повірив:ole_ole:в своє щастя!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

жах який мороз

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Влад_ сказал:

Я не рекламирую породы пчел. И если одна это не в счет;)

:dntknw:я Вам и влиянии теплой погоды на зимовку, а Вы мне про рекламу :dntknw:. Удачной зимовки :hi:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, дмитрий56 сказал:

я тоже разгребаю снег и чищю леток (что бы воздух попал, так как корка на снегу), не знаю правильно или нет (у некоторых под снегом полностью зимуют)

Чим поближще до природи,- тим і правильніше.:IMHO:

2 часа назад, miro сказал:

жах який мороз

 

:ak: Птичку жалко !...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, miro сказал:

жах який мороз

 

:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

- 6 и почти безветренно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 час назад, katran54 сказал:

Дві доби було -20 -22 з сильним вітром. Але нарешті відпустило всього -12. Прийшлось також запустити приблудного кота в підвал. Він не повірив:ole_ole:в своє щастя!

О! То зазніміть шашого "союзника" й виставте у темі "Кіт і пасіка" :umora::ay:

 А у нас на околиці Києва вияснилось і "виморозилось". Але морозець потрібен, тоді  весною шкідників хоч поменшає.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

- 8 тихий небольшой снежок большой мороз точно помагает избавиться от вредителей у сватов за уралом нет колорада и кролики не болеют

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-16 тихо але знов ыде сныг гарний за годину знов прийдеться выдкопуватись

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-11 і повний штиль! Ура, далі можна жити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Серж 82 сказал:

-11 і повний штиль! Ура, далі можна жити.

В нас -13, вітер вночі теж стих і сніг припинився. Поки-що теж повний штиль.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пара контрастных фотографий из Италии

 

FB_IMG_1483914614694.jpg

FB_IMG_1483947099632.jpg

А В ЭТО ВРЕМЯ В УКРАИНЕ.....

 

FB_IMG_1483913894287.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Андрій Сумчанин changed the title to Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...