Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

 

9 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

- 14    сыпануло  снежку  более 15 см......пользуясь  моментом  открыл сезон....вышел на улицу в трусах и шлёпках   упал в снег....растёрся  снегом.....и .....залетел  в  дом...      Ещё б   такую  погоду  на  крещение   то и не  грех в  прорубь......

добре Вам, а мені заборонена  прорубь,комплектація, як тільки заходжу одразу вода кригу піднімає:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вранці було -19,а зараз -17. Велику роль відіграє вітер,а так була б хороша погода.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Тут Ви не праві в столиці сусідньої держави зафіксована на днях найнижча температура за всю історію спостережень близько -30.

я то думаю чого риба морожена подешевшала

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-15, йде сніжок дрібний.

Вітер забирає його з полів і складає  у дюни у найбільш непідходящих для людей місцях: на дорогах, біля дверей, попід стінами. Поки що прокидати доріжки - марна справа: за годину все таке саме

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ранком в шість годин було -20, зараз -16,вітер,сиро,нікуда я нині не йду, Марія в хаті чекаєм на гості, завтра як потепліє піду колядувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-14 сніг неперестае іти вже другу добу підсилений вітром одним словом МЕТЕ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Тут Ви не праві в столиці сусідньої держави зафіксована на днях найнижча температура за всю історію спостережень близько -30

Мій син приїхфв учора з Гданську, то там випало по-коліна снігу. А температуру -30 я фіксував у :)себе вдома кілька років тому. От сиджу і чухаю між вухами, а згатати точно рік не можу. Як азав відомий прапорщик - потрібно записувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 мороза,ночью снежок покрыл землю!

А так как в прошлем году!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Подолянин сказал:

Мій син приїхфв учора з Гданську, то там випало по-коліна снігу. А температуру -30 я фіксував у :)себе вдома кілька років тому. От сиджу і чухаю між вухами, а згатати точно рік не можу. Як азав відомий прапорщик - потрібно записувати.

Кажись 2012й ,первая зимовка на сетчатом дне ...у меня тогда волосы шевелились (везде) :blink:

В Харькове было -32*С 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас сьогодні погода нагадує відомий пушкінський вірш, той, де про мороз і сонце. Зранку -12, зараз на сонці в затишку -4, і - тихо. За ніч підсипало снігу, тому, навчена минулорічним гірким досвідом, коли від ваги снігу, що насипав на шиферину, якою був накритий вулик, той перекинувся (вчасно помітила, тому в цій історії, як кажуть, ніхто не постраждав), позмітала з вуликів сніг, заодно перевідала улюбленців. Поки що "політ нормальний".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-7 притрушує сніжок, і начебто синоптики в січні катаклізмів більш не прогнозують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мда. - 15 . Вітер видуває мох і болото . Позамерзало все що могло . Давно у нас такої " веселої " зими не було . Прямо як в приказці - за такої погоди , хороший господар і собаку на вулицю не вижене .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, кузмич сказал:

...у меня тогда волосы шевелились (везде) :blink:

 

:umora::ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-9 и продолжает идти снег. Ветер утих:ole_ole:

9 минут назад, vovchik13033 сказал:

Мда. - 15 . Вітер видуває мох і болото . Позамерзало все що могло . Давно у нас такої " веселої " зими не було . Прямо як в приказці - за такої погоди , хороший господар і собаку на вулицю не вижене .

Все собаки и коты третьи сутки размещены в мастерской(сбивают рамки, пока хозяин празднует) В мастерской +12 :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас починає тепліти -13.4. Вітер 6 м/с. Йде невеликий сніг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-5 потепліло,притихло,без опадів.Відкидав передні стінки,прочистив льотки,прослухав- гудуть усі,ну і слава Богу.Зимуємо далі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

у нас теж --12, але не сказа би що тепліше, при такому вітрі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас похолодало -4, не хмаринки і тихо тихо, соловейка не вистачає, що щебече у садочку. Про те синичок повно, так швеньдяють поміж вуликами та наїдають пуза тими бджілками, що сонечко виманює на світ божий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, ЛГБ сказал:

У нас похолодало -4, не хмаринки і тихо тихо, соловейка не вистачає, що щебече у садочку. Про те синичок повно, так швеньдяють поміж вуликами та наїдають пуза тими бджілками, що сонечко виманює на світ божий.

В нас вночі було -16, на пасіці -18. Зараз -12, але втих вітер, сніг припинився.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Андрей Сумчанин сказал:

В нас вночі було -16, на пасіці -18. Зараз -12, але втих вітер, сніг припинився.

А в нас так мете, що аж страшно, вітер здуває з ніг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ніби не так холодно було би якби не вітер, але -15

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ksenya сказал:

У нас сьогодні погода нагадує відомий пушкінський вірш, той, де про мороз і сонце. Зранку -12, зараз на сонці в затишку -4, і - тихо. За ніч підсипало снігу, тому, навчена минулорічним гірким досвідом, коли від ваги снігу, що насипав на шиферину, якою був накритий вулик, той перекинувся (вчасно помітила, тому в цій історії, як кажуть, ніхто не постраждав), позмітала з вуликів сніг, заодно перевідала улюбленців. Поки що "політ нормальний".

                                                    ні, як мій вірш:umora:зразу під тему дня

Мороз і вітер свище,

В саду дерева  у танку,

Примружившись на сніг,

Я пасіку шукаю

 

Та ні усе гаразд,

Всі вулики стоять,

І серцю радісно от так

Іду і чарку наливаю,

 

Весну,весну в душі….

Ні літо, літо,як спір якийсь,

А як прийде усе ,

Вже осінь листя опадає….

 

Зима. на форумі ось так

І час проводимо усяк,

То адмін. то холод

То щось шукаємо усі …..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, shersand сказал:

Вот кому за благополучную зимовку нужно переживать :IMHO1:.

 

При таких температурах Все теплолюбивые зимуют отбор в других случаях.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас сніг посилився і мете, -12.5, хто з як кажуть "головою не дружить" і лишився в селах чи без необхідності в дорозі в нашому регіоні, як мінімум  до завтрішнього обіду будуть продовжувати святкувати на тому ж самому місці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Андрій Сумчанин changed the title to Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...