Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

9 минут назад, ромео сказал:

Шалений вітер. Гілки дерев потихеньку встеляють землю. Електрики вже нема. Бляшана покрівля офісу господарства, легенько кружляючи, розлетілась полем...

Збирайте покрівлю буде чим вулики покрити. У нас тоже вітер бушує,в електриків сезон продовжується.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По вентускай 43 км/год. По ходу пік ще не пройдено - Вінниця-Біла Церква - 54 км/год. :blink:

Це з Атлантики таке дує

Хто в Запоріжжі, Дніпрі, Полтаві - готуйтеся на 18:00

Харків буде штормити вночі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивлюсь в вікно -гілки дерев а ні ворухнуться.Перед буревіем?Вчора був другий день фуражирування бджіл, частково,2-3години.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

приїхав на обід знову дві кришки вітер здув, дивно що утеплення в магазинах залишилось, але йде вітер на спад.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сильний вітер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По поривам вітру максимум зараз - північ Вінницької обл. 98 км/год.

Добре що ми зараз не у морі :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На городi в мiстi снiгу нема ,тiльки кучугури бiля виiзду з двору невеликi 

На пасiцi вже вiдно труби-пiдставки ,за пару -трiйку днiв розтане 

400 гривень дома ,робiтниця без заробiтку i грошей лишиться :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні в темі сплошний вітер..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.03.2019 в 09:38, Крук сказал:

Синоптики попередили про сильний вітер. Північні області слабше накриє, схід України ще слабше а від Київської області до західної України вітер буде посилюватися і пориви будуть складати 25 метрів за секунду а в сторону Хмельницької і Львівської областей буде вітер просто шалений до 28 метрів за секунду.

Особисто я думаю що сильний вітер буде сьогодні на вечір, ніч і завтра ранком. Може хтось щось знає конкретніше про цей ураганний вітер детальніше?

В Хмельницькій області з 11 години  вчорашнього дня сильні пориви вітру, вчора припинились близько 17 години, - а вночі знову рвануло та ще й з більшою силою, 21-27 м.с.-  по теперішній час. Температура повітря 3-5*С. В окремих будівлях позносило дахи. Масові падіння дерев та обриви ліній електропередач. По області станом на 12-00 знеструмлено 110 населених пунктів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Чернігівщина, підозріло притихло.......+ 7.5  вологість 88%

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Володимир 1982 сказав:

В Хмельницькій області з 11 години  вчорашнього дня сильні пориви вітру, вчора припинились близько 17 години, - а вночі знову рвануло та ще й з більшою силою, 21-27 м.с.-  по теперішній час. Температура повітря 3-5*С. В окремих будівлях позносило дахи. Масові падіння дерев та обриви ліній електропередач. По області станом на 12-00 знеструмлено 110 населених пунктів.

аж до нас дістають пориви західного 5c86584739849_.thumb.PNG.b55ddb11e42897721a5b9de4ac0bf00d.PNGвітру - жуть 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+7 все в порядке идет дождик я думаю после него полезут под снежники и начнется весна .:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Борис01 сказал:

+18, вітер до 25 м/с, сильна пилова буря аж потемніло, такого вже років 10 не було.

Подтверждаю, такого я точно не видел больше 10 лет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тихо пасмурно и шпарит дождь . Сейчас на градуснике +7

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 хвилини тому, Николай S сказав:

Чернігівщина, підозріло притихло.......+ 7.5  вологість 88%

Біля Ніжина із 15  години  вже реве вітер. А також північніше пройшла велика темна хмара із блискавкою і громом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+6 вiiтер трохи втих, крiзь хмари пробиваэться cонце. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

    Грім на голі дерева - до голоду,- казали старі люди. Тобто очікували рік -  маловрожайним.:ah:

   А у нас +4С , хмарно і вітряно.;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене вітер такий, що реально лячно стало. Переживаю щоб не зірвав накриття над пасікою. У мене 40 сімей стоять під накриттям, задок і боки зашиті, а передок для льоту бджіл. Переживаю щоб не завіхрило і не понесло десь в небо дах. Шкода буде як рвоне, грошей багато вгатив на нього

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 10.03.2019 в 09:38, Крук сказав:

Синоптики попередили про сильний вітер. Північні області слабше накриє, схід України ще слабше а від Київської області до західної України вітер буде посилюватися і пориви будуть складати 25 метрів за секунду а в сторону Хмельницької і Львівської областей буде вітер просто шалений до 28 метрів за секунду.

Особисто я думаю що сильний вітер буде сьогодні на вечір, ніч і завтра ранком. Може хтось щось знає конкретніше про цей ураганний вітер детальніше?

Щойно спілкувався з донькою. У них в Нідерландах навіть старі дерева повикручувало з корінням. Та й не дивно - у них же постійні вітри. Не дарма ж вітряки там кругом понатикувані.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Роман Кременчук сказав:

вітер слабкий

Погода змінилась за якусь годину.Набігли свинцеві хмари,мокрий сніг періодично,скажено-шалений вітер.Понакладав цеглу на дашки,бо то є капец:blink:.Вітер холоднющий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас вже буревій пішов на спад

Час збирати каміння...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В нас тільки-но був дощ з градом і грім з блискавками. :blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Буря прошла,  стало притихать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Олександр Коваль сказав:

По поривам вітру максимум зараз - північ Вінницької обл. 98 км/год.

Добре що ми зараз не у морі :hmm:

98км, то капець

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...