Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Зустріч форумчан 2019 р. у Бухті Вікінгів. Опитування.   07/13/2019

Звертаю увагу форумчан на попередню пропозицію пана Михайла @miro вчетверте зібратися у вересні на зустріч форумчан у Бухті Вікінгів та прохання відписатися в темі зацікавлених.  http://tochok.info/topic/13779-місце-провення-щорічної-зустрічі-форумчан-2019/   
ДобровоЛ

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

26,101 posts in this topic

Сегодня природа побаловала. С утра +9, и пасмурно. Ну думаю пропал день.

Но к 11 дня как пригрело! !! Влажность аж дымка стояла, солнышко таки пробилось и началось- летало ВСЁ.  И я и пчелы.

Хотел видео снять , кудатам. Какое видео.

Вечер, приятная усталость....... 

Вдень +16*, сонячно і легенький вітерець

Провів цілий день на віддаленому точку. До обіду комахи ще дооблітувались і шукали собі роботу, а опісля почали масово тягнути світо-жовтий і сірий пилок

В вуликах є потрохи різновікового розплоду і засів

День був гарний та після 15:00 години почався вітер,а потім пустився легенький весняний дощь. :wave:

В 08.03.2019 в 19:53, pchel сказав:

Завтра синоптики обіцяють знову +12

Ну, що тут скажеш, попали наші синоптики прямо в ялбучко. Вийшли на обліт навіть самі ліниві. Ось так би кожного разу. Правда в 16.30 ходив збирав на дашках вуликів бджіл які не могли вже летіти. Температура впала до 9 градусів. А скільки їх ще залишається? :hmm:На завтра +7, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с і цілий день дощ. Ось тут би промазали б хоть раз. :)

23 часа назад, Крук сказал:

На 8 березня свято у квадраті. І шановних жінок чоловіки вітали а потім святкували новий пасічний рік. Погода сьогодні просто чудова. Вдень було плюс 14 і доволі таки свіжий південний вітерець і легенькі хмари. Бджоли сьогодні обліталися всі і дуже енергійно та весело. І закінчується цей святковий день небесним феєрверком. Із боку Києва в 21.30 находять хмари і літають гарні блискавиці і гримить грім. Якби били частіше то можна було б зловити а так дуже довго чекати і важко вчасно  фотографувати. Блискавка на фото набагато коротша від побаченої сьогодні ввечері яка пронизала все небо із заходу на схід. Хоча грім був м'яким і невиразним.

Фото19931.jpg

Вот и к нам пришла гроза. Проснулся от грохота, в ыхожу- гром, молнии , ливень.

7 минут назад, Олексiй Бджола сказал:

Вот и к нам пришла гроза. Проснулся от грохота, в ыхожу- гром, молнии , ливень.

Вы в каком районе, проживаете?

Пригород Одессы.

Улыбкой ясною природа
Сквозь сон встречает утро года;
Синея блещут небеса.
Еще прозрачные, леса
Как будто пухом зеленеют.
Пчела за данью полевой
Летит из кельи восковой.
Долины сохнут и пестреют;
Стада шумят, и соловей
Уж пел в безмолвии ночей.
(Отрывок из романа в стихах «Евгений Онегин», 7-я глава)

16 минут назад, mits сказал:

Вы в каком районе, проживаете?

А Вы в каком районе проживаете? 

Может соседи.?

Плюс 3 * Туман ,сыро 

+5. вночі був непоганий дощик.а вчора +18 в обід. бджілки просто казились на пасіці.пішла перша обніжка.

Вчора день був теплим. Обліт, чистка ден, збір підмору, звільнення маток огляд рамок і так весь день - не було часу про погоду писати - тільки увечері пару постів в темі про самогон...:umora:, що не зробиш з радощів...
А сьогодні зранку тільки +5 цельсіїв і вдень 7-8... Малавата аднака будєть...

дощик зранку

І у мене дощик... З ураганчиком маленьким на пару, вітер реве і свище за вікном, електроенергію вибило, коли включать, невідомо...

41 хвилину тому, davolodya сказав:

І у мене дощик... З ураганчиком маленьким на пару, вітер...

Аналогічно, та скоро перейшло, сонячно, вітер

1 час назад, Любомир сказал:

вдень 7-8... Малавата аднака будєть...

Для 10 березня нормально 

Зранку о 7.30 схопився з ліжка від того що шалений вітер з дощем перевертав все що не правильно лежить. Лечу на пасіку і по дорозі бачу завалені паркани і повідкривані ворота. Ну думаю- нуки мабуть порозлітались, але слава Богу все на місці.

Зараз вже небо чисте і сонячно, але трохи вітряно.

+7,хмарно був дощ.

Edited by Женя Циба

Вчера погода была просто супер, легенький ветерок, +15*, летали все. Обножку понесли после обеда, светлозелёную и белую, но не все. Пересмотрел половину пасеки, росплод почти у всех, немножко печатки, а так в основном открытый и засев. Сегодня синоптик обещает +13*, но ветрено, может даст  досмотреть надеюсь.:hi:

І у мене дощик... З ураганчиком маленьким на пару, вітер реве і свище за вікном, електроенергію вибило, коли включать, невідомо...
Теж вітер цілу ніч .

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

С утра туман сильный , снег почти растаял . Сейчас +6 намечалось солнце ну тучи опять закрыли . Тернет обещает на сегодня +14 , будет , не будет небесная канцелярия в курсе . Вынес сегодня последние улья , тяжёлые видно что в подвале стояли . Значит лепёшки с мёда давать не буду . Ждём массового облёта

+6, дощ, вітер

Холодно, мряко

Хочеться сидіти вдома..

+8, сонце пробивається.  Вночі знову пройшов гарний дощ. 

Вчора був класний деньочок,  бджілки масово облетілись,  пів пасіки встиг переглянути.

1 година тому, Серж 82 сказав:

Зранку о 7.30 схопився з ліжка від того що шалений вітер з дощем перевертав все що не правильно лежить. Лечу на пасіку і по дорозі бачу завалені паркани і повідкривані ворота. Ну думаю- нуки мабуть порозлітались, але слава Богу все на місці.

Зараз вже небо чисте і сонячно, але трохи вітряно.

Синоптики попередили про сильний вітер. Північні області слабше накриє, схід України ще слабше а від Київської області до західної України вітер буде посилюватися і пориви будуть складати 25 метрів за секунду а в сторону Хмельницької і Львівської областей буде вітер просто шалений до 28 метрів за секунду.

Особисто я думаю що сильний вітер буде сьогодні на вечір, ніч і завтра ранком. Може хтось щось знає конкретніше про цей ураганний вітер детальніше?

Edited by Крук

Пока солнышко, слегка в дымке. +14, но с северозапада небо темненькое, шото может притянуть.

Ночью была короткая гроза, и ливень буквально на 10 мин пустился. Ни один прогноз не показал осадков.

Чует моя пятая точка что погода испортится.

Пчелки с утра спокойно летают. На водичку садятся.