Перейти к содержанию
ДобровоЛ

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

В теме 21 471 сообщение

3 години тому, maxdobro сказав:

Та кругом по разному. Непонятно - данные хоть приблизительно должны быть то одинаковы...:dntknw:

Хтось та вгадає.....:umora:

Поделиться сообщением

4 часа назад, gardener сказал:

вияснюється. бачу сонце:ay:

Читаю ваш пост і раптом в мене теж вилазить сонце...Но вже назад сховалось.:umora: +3* однако.

Поделиться сообщением

1 година тому, gardener сказав:
5 годин тому, Алёнка сказав:

И свет в конце туннеля! :Jumpy:

тіпун Вам на язик

Ми виховані чоловіки і дам пропускаємо поперед себе на найкращі місця.

Поделиться сообщением

Вивчав карти атмосферних фронтів. Так от 16 лютого буде більше нуля і чим західніше в Україні тим тепліше а в неділю буде підвищення температури так само в сторону західної України. В понеділок 18 числа приходить до нас холодний фронт який викличе зниження температура але вже у вівторок почне утворюватися потужний антициклон під впливом якого вночі буде підмерзати а вдень буде яскраво світити сонце і буде активно танути сніг та лід із південного боку і обдурені бджоли сонцем і теплою стінкою вулика будуть облітуватися в міру можливостей. Із 20 лютого знову потепліє. Я думаю що в Києві буде плюс 5 - 6 градусів. Будуть трохи теплі, сонячні дні і ночі із невеликими морозами. Типова лютнева погода. Хто хоче може спробувати позасмагати а потім говорити що був на курорті.

Поделиться сообщением

Днём было +2 сейчас уже -3 и что то подсказывает мне что будет такое как и сегодня утром -15 . Небо чистое  солнце садилось красное . В общем утро покажет какие качели буду опять .

Поделиться сообщением

3 години тому, Николай S сказав:

Багно залишиться, що б по сухенькому виносить, треба трішки полопатить

Влітку попросіть свого бургомістера заасфальтуати точок. Мо" й клюне на ваш мед ?:umora:

Зараз у мене +3С. На неділю  +8С і сонце показує . Дасть Бог, може й облітаються - бо на сонці буде й побільше.:dntknw:

Така погодка точно дозволить зробити перший контрольний огляд,  якщо й не діждуся масового обльоту. Тим більше, що й перед цим і далі температуру прогнозують у нас в районі 5-7 градусів вдень з гарним плюсом.:wave:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

Ранком -3 , в обід +5  протягом дня сонячно.  З  обіду  5 сімей облетілось  ,ще декілька робила спробу, мляво. На далі прогнозують  -1 +4  .

Изменено пользователем Лозко Василий

Поделиться сообщением

1 година тому, ДобровоЛ сказав:

Влітку попросіть свого бургомістера заасфальтуати точок. Мо" й клюне на ваш мед ?:umora:

Зараз у мене +3С. На неділю  +8С і сонце показує . Дасть Бог, може й облітаються - бо на сонці буде й побільше.:dntknw:

Така погодка точно дозволить зробити перший контрольний огляд,  якщо й не діждуся масового обльоту. Тим більше, що й перед цим і далі температуру прогнозують у нас в районі 5-7 градусів вдень з гарним плюсом.:wave:

Ну, мои пчёлы почти рядом - каких то 50 км. Тоже глянул прогноз и убедился - у воскресенье пообещали +8С и солнце.:ay:

Поделиться сообщением

Думки вголос.

Сьогодні по своєму вуличному термометру о 13.30 було +5. Хоча прогноз (на різних сайтах) давали +2.

Зараз переглянув архів погоди на найближчій метеостанції (11км) і був здивований. Виявляється, що в записах за сьогодні найвища температура 2,6 градуса. І то під вечір! А о 13 взагалі була 1,5 градуса...

Питання: чи то в мене неправильна "апаратура", чи в метеорологів? Як вони взагалі вимірюють? Чому такий люфт?

Поделиться сообщением

3 хвилини тому, ромео сказав:

Думки вголос.

Сьогодні по своєму вуличному термометру о 13.30 було +5. Хоча прогноз (на різних сайтах) давали +2.

Зараз переглянув архів погоди на найближчій метеостанції (11км) і був здивований. Виявляється, що в записах за сьогодні найвища температура 2,6 градуса. І то під вечір! А о 13 взагалі була 1,5 градуса...

Питання: чи то в мене неправильна "апаратура", чи в метеорологів? Як вони взагалі вимірюють? Чому такий люфт?

У Вінниці було 4,5 точно. 

Поделиться сообщением

На цей час +3.5, з Західної Європи йде тепло.

Поделиться сообщением

58 минут назад, Sanich сказал:

У Вінниці було 4,5 точно. 

А архів вінницької метеостанції за сьогодні показує 2,5 градуса о 14.00

http://rp5.ua/Архив_погоды_в_Виннице

Поделиться сообщением

1 година тому, maxdobro сказав:

Ну, мои пчёлы почти рядом - каких то 50 км. Тоже глянул прогноз и убедился - у воскресенье пообещали +8С и солнце.:ay:

1 година тому, Wladimir_K сказав:

На цей час +3.5, з Західної Європи йде тепло.

Отож будемо чекати на тепло.:wave:

Поделиться сообщением

Напевно всі вже з нетерпінням чекають початку сезону;)

Поделиться сообщением

Напевно всі вже з нетерпінням чекають початку сезону[emoji6]
Та де там в моїй місцевості раніше 15-20 береня нічого не починається місяць ще полюбому зимую.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Поделиться сообщением

3 часа назад, ромео сказал:

Думки вголос.

А какая местность, равнина, холмистая?. У меня холмистая, на подъезде к дому, бортовой в машине иногда показывает разницу в температуре до 5 градусов и часто по долине (в 6км от меня) идёт дождь, а у меня снег.

Поделиться сообщением

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Ой. :umora: знали б Ви всю єпопею наших особистих стосунків то не писали б такого:umora:

Изменено пользователем Николай S

Поделиться сообщением

пророчество не сбылось , а тернет сказал правду 0 , ноль и есть на данный момент . Тихо и сыро .

Поделиться сообщением

+1 хмарно, помірний південно -західний  вітер

Поделиться сообщением

+2. Туман. Вдень прогнозують +6. 

Поделиться сообщением

плюс 1 хмарно

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти