Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Зустріч форумчан 2019 р. у Бухті Вікінгів. Опитування.   07/13/2019

Звертаю увагу форумчан на попередню пропозицію пана Михайла @miro вчетверте зібратися у вересні на зустріч форумчан у Бухті Вікінгів та прохання відписатися в темі зацікавлених.  http://tochok.info/topic/13779-місце-провення-щорічної-зустрічі-форумчан-2019/   
ДобровоЛ

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

26,101 posts in this topic

+3 вночі був туман.зараз розвіявся.слякоть.В обід поїду на пасіку.бо частина сімей піднялась вверх.хоча рамка вузько-висока.

+2  невеликий туман

+2, хмарно, все потроху розтає.

Львів-Дубляни зараз +3, сонячно чекаю обліт.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

+2 *

+1 пасмурно, снiг потихеньку тане.

+3, туман

+4, не большой туман, прогнозируют до +8

3 часа назад, davolodya сказал:

+2, вночі пройшов дощик, сніг вже майже стопився. На сьогодні рп5 обіцяє +8, а гізметео +10 і сонячно, сподіваюся на обліт

У меня, есть уже +9, но туман и наверное облачно, потому как очень темно. Облётом и не пахнет, пока. Снег, этой ночью, растаял весь.

Edited by mits

У ночі пройшов невеликий дощь,зараз +5 тихо.:wave:

13 хвилини тому, mits сказав:

У меня, есть уже +9, но туман и наверное облачно, потому как очень темно. Облётом и не пахнет, пока. Снег, этой ночью, растаял весь.

У мене зараз сонячно, поки що лише +6 в затінку, а на пасіці вже є приємний для вух звук- поодинокі бджілки розпочинають перший обліт:ole_ole:

Розвідка пішла облітуватись:

IMG_20190203_111554.thumb.jpg.078908963f225ffe51d229080f8d0e1f.jpg

+2,хмарно,вітер слабкий,туман,танемо по-троху...

Подивився прогноз погоди. Погода буде сприяти обльоту бджіл на півдні. Гарна погода буде в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпровській областях. Щиро радий за тих колег в кого буде завтра і післязавтра обліт. Справжнє свято. Ну а мої бджоли теж скоро облітаються коли буде тихо і буде світити сонце. Може навіть і по снігу. Мої вміють.

2 минуты назад, Крук сказал:

Подивився прогноз погоди. Погода буде сприяти обльоту бджіл на півдні. Гарна погода буде в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Дніпровській областях. Щиро радий за тих колег в кого буде завтра і післязавтра обліт. Справжнє свято. Ну а мої бджоли теж скоро облітаються коли буде тихо і буде світити сонце. Може навіть і по снігу. Мої вміють.

Моi точно не будуть лiтати 

Бо в гаражi законопаченi всi  щилини 

окрiм витяжок ,та i тi з колiном 90*

Так що темно ,  а лiхтарiв не даю  

Снiгу бiльше пiв метри на точку 

20 хвилин тому, Крук сказав:

+11 літають ті кому надоїло сидіти у вулику, але гарно літають:ay: Завтра максимальну температуру показують, то напевне вже всі облітаться.

С утра минус и всё в иние , на даны момент не большой + и начало таять . Лёд и гололёд , зимуем дальше , до облёта ещё далеко точок ещё и не думался разбрасываться . Снега по колено :(

Обльоту не було((( захмарилось, одинокі вильоти були, але надальньомуточку дашки заляпані значить щось було.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Облетілись приблизно 2/3 пасіки, але якось мляво, може ще не час

+6хмарно зимуєм далі

+2*, тож зимуєм.

Запорожье -Днепр, 10 часов, сильный туман, +3 градуса С.

Промозгло, ветер не сильный 3-4 м/с, но стоять не дает.:at:

4 часа назад, Mihail-ves сказал:

+11 літають ті кому надоїло сидіти у вулику, але гарно літають:ay: Завтра максимальну температуру показують, то напевне вже всі облітаться.

Солнце, было? У меня тоже до +11 дотянуло, при сильной облачности и ветре, пчёлы полазали по летках, но летать не летали.

6 минут назад, mits сказал:

Солнце, было? У меня тоже до +11 дотянуло, при сильной облачности и ветре, пчёлы полазали по летках, но летать не летали.

Ну, "НЄ" так "НЄ"...

Бум ждать...

7 хвилин тому, mits сказав:

було з проясненням. Але дуже ясно (не те що в туман). Сонечко пробивалось із-зі хмар і бджілки трішки політали. Можна сказати що всі в лежаках більш-менш облітались (кому приспічило) Із БК вилітали тільки Ф1 від Паланочки та Вадоса. УС сиділи спокійно у вуликах. Що вразило так це нуклеуси облітувались навіть ті на яких я ще восени махнув рукою. А вони всупереч моїм прогнозам дожили благополучно до сьогоднішнього дня. Якщо доживуть до сталого тепла, то тоді мої УС будуть самими кращими:umora:

Цілий день туман, трішки накрапав дощик, снігу ще є дуже багато, на даний час "нуль".