Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Протягом дня періодично показується сонце при +2 .

1 час назад, Володимир Джос сказал:

В тіні +10. 

 220- 250 км роздіяє наші пасіки

 

40 минут назад, kalina сказал:

 

В 14 00 я уже своим глазам не верила  +20:dntknw::helpme:

 

бизько 500 км , а така різниця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ДобровоЛ сказав:

 І в мене на даний час ваша одеська погодка +2С !  :umora::ay:

0..+1,вітер півд.-схід.,поривчастий,короткочасно дощило,суто місцева погодка:umora:,капає зі стріхи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Крук сказал:

Слабый южный ветерок а пчёлы делают сильный дрыстячок.:rofl: И не подходи! :ole_ole:

Да, вы правы!

И в этот раз пострадало гораздо больше машин, припаркованных рядом  за забором :ah: :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, kalina сказал:

 

В 14 00 я уже своим глазам не верила  +20:dntknw::helpme:

 

 

У меня только до +7 подняло. :(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Лозко Василий сказав:

220- 250 км роздіяє наші пасіки

Десь так. Їздив в Велику Лепетиху, приблизно 180 км. А до Вас напрямки  через Каховське море, ще пару десятків км.  В нас до +10, а північніше кілометрів за  30-50, на Олешківських пісках могло бути ще тепліше. Там весною все зацвітає  на тиждень, або і більше раніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, kalina сказав:

В 14 00 я уже своим глазам не верила  +20

В тіні?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Володимир Джос сказал:

В тіні?

Термометр с северной стороны на столбе под навесом над площадкой, возможно от шифера крыши немного больше нагревается.

На солнце однозначно больше  +20 было.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+1 сильний туман. про те щоб не вірити своїм очам можна тільки мріяти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, kalina сказав:

Загадку не отгадали, но ответ достойный:ay:

В 14 00 я уже своим глазам не верила  +20:dntknw::helpme:

При такой температуре в январе я  "выпадаю в осадок" и вынуждена активно пользоваться аптечкой, но ваш ответ меня взбодрил и я подумала, що можливо вы маєте рацію і мені треба було  б скористатися такою дотепною порадою й 

 

29.01 і +20С ! Оце то так!:ay:   Та з такими  плюсами у вас вже й у березні точно акація цвістиме! :umora::ooops:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, ДобровоЛ сказал:

29.01 і +20С ! Оце то так!:ay:   Та з такими  плюсами у вас вже й у березні точно акація цвістиме! :umora::ooops:

Та, ні!

Але, якщо травень поміняється місцями з березнєм, то тоді купці пакетів залишаться "з носом":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня был очередной облёт. Одесская область.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+2

Поскидав сніг із кришок...

Так, на всякий случай...

А ВДРУГ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Виталик78 сказав:

Сегодня был очередной облёт. Одесская область.

Круто. Можна вважати, що зимівля закінчилася. :IMHO: Далі головне, щоб корми були. А у нас сидять з повними животами з початку листопада і перспектив обльоту раніше початку березня - ніяких. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Круто. Можна вважати, що зимівля закінчилася

Скоріше, зимівля тільки починається...  До цього часу, практично ніяких проблем не було. Мед є, погода більш-менш стабільна. За два місяці всього кілька сонячних днів.  Температура навколо нуля, зрідка ураган...  Тепер гарний плюс, бджілки політали, кому треба було(з більше тридцяти сімей,  від обіду до вечора, вилазили бджоли з семи), розбурхались.. Ще пару таких днів, матки подумають, що пора вже весну зустрічати  свіжими дітками.  А попереду ще морози... І практично два холодних місяця... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, kalina сказал:

Загадку не отгадали, но ответ достойный:ay:

В 14 00 я уже своим глазам не верила  +20:dntknw::helpme:

При такой температуре в январе я  "выпадаю в осадок" и вынуждена активно пользоваться аптечкой, но ваш ответ меня взбодрил и я подумала, що можливо вы маєте рацію і мені треба було  б скористатися такою дотепною порадою й 

 

 У нас  сегодня тоже праздник  первый  настоящий   ОБЛЁТ. хоть до ваших +20 мы не дотягиваем, но +14 нам сегодня хватило, на 100 % облёт.

 

4 минуты назад, Володимир Джос сказал:

 Ще пару таких днів, матки подумають, що пора вже весну зустрічати  свіжими дітками. 

А 20.01 печатный раслод, правда не во всех , но всё равно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Володимир Джос сказав:

пару таких днів, матки подумають, що пора вже весну зустрічати  свіжими дітками.  А попереду ще морози... І практично два холодних місяця..

У мене зазвичай так і є, на Стрітення обліт,  тиждень- другий носять свіжий пилок, а далі ще з місяць  знову  морози і продовження зимівки. Але те продовження  вже нестрашне, після обльоту і ревізії. 

Сьогодні було дуже тепло, +4 в затінку, багато снігу вже стопилося, хоча  поміж вуликами ще досить залишилося. Трохи пробую прискорити танення снігу, розкидаю по пасіці попіл і тирсу,  надіюся на обліт, прогноз обнадійливий

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні біля +10. Бджоли вилітали, які покрутилися біля вулика, а деякі кудись літали. А куди...:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в харьковской области прогнозируют на неделю +2 так сказать погрейтесь слегка перед 30 градусними морозами:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По прогнозу стояло  +7.  Настроился ехать на пасеку откапывать улья.  

Утро + 1 до обеда  +3 и туман.  посмотрел что дорога плохая. укатанный снег под таял и машина будет проваливаться. не стал рвать машину и остался дома. 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Sanich сказал:

Круто. Можна вважати, що зимівля закінчилася. :IMHO: Далі головне, щоб корми були. А у нас сидять з повними животами з початку листопада і перспектив обльоту раніше початку березня - ніяких. 

Поглядим что февраль покажет.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Виталик78 сказал:

Поглядим что февраль покажет.:hmm:

У березні може бути холодніше чим у лютому.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Женя Циба сказал:

У березні може бути холодніше чим у лютому.

Согласен, всё только начинается.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Виталик78 сказав:

Поглядим что февраль покажет.:hmm:

У нас он стабильно показывает холодно. Раз на 5-10 лет бывают облеты в конце февраля на моей пасеке. В 8-9 из 10 случаев, первый облет бывает до 8-10 марта. 

33 хвилини тому, Женя Циба сказав:

У березні може бути холодніше чим у лютому.

Так, може. Але зазвичай до цього буває обліт. Тут аби до обльоту дотянути - а далі може бути холодно скільки влізе. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, davolodya сказав:

Трохи пробую прискорити танення снігу, розкидаю по пасіці попіл і тирсу,  надіюся на обліт, прогноз обнадійливий

Я сьогодні в затишку знайшов миршавенький, але квітуючий молочай...  А вже був мороз не раз, навіть -10 здається було... Полізли з південної сторони гіацінти та  нарциси. Погода "обманює" природу:umora:

1 година тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

в харьковской области прогнозируют на неделю +2

Вчора ввечері родич з Харкова дзвонив. Казав, що вже нема куди в дворі сніг складати:umora:...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...