Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Вдень +4 зараз +2 на дорозi ожеледидя, вiтер пiденний

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В обід було +5, сонячно, зараз +1, снігу вже мало що залишилося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, davolodya сказал:

В обід було +5, сонячно, зараз +1, снігу вже мало що залишилося.

Покращеня вже в дорозі:umora:

Screenshot_2019-01-17-22-06-43-768x450.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

минус 1 хмарно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-1 хмарно і тихо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

0, хмарно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+4, дощ їб-шить як в травні....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

- 2С, в Кагарлиці хмарно.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Серж 82 сказав:

Сьогодні пахло обльотом. До 12.00 сонце припікало і вже деякі бджілки почали вилітати. А далі захмарилось і все накрилось мідним тазом.

    Обана!   

       Оце тобі, бабо, хрищенські морози... :blink: 

      Ну, ви, Сергію,  вже зовсім румунам продалися...:rofl::az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+5. Кажуть що сьогодні останній день відлиги. :)

.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас зараз-2,виглядає сонце :wave:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Яцков Андрій сказав:

+5. Кажуть що сьогодні останній день відлиги. :)

.

Зараз +3, хмарно.

Рп-5 на цілий тиждень малює вдень тепло, вночі  біля нуля

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+2 пасмурно пiвденний вiтер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, davolodya сказал:

Зараз +3, хмарно.

Рп-5 на цілий тиждень малює вдень тепло, вночі  біля нуля

Все може бути,цеж прогноз.:hmm:

Screenshot_2019-01-18-09-43-25-768x450.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-2 та пасмурно. Вітер не приемний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Близько 0 сніг лежить товстим шаром, слабкий вітерець, ще не капае. Вчора відвідав зимовал, дійшов мороз в приміщення, -1*С, сидять , гудуть, відключив примусову вентиляцію.Сьогодні провідаю знов, цікаво що там  з темп. Вологість 65-75% якщо китайський виріб правильно показуе при низьких темп.(при кімнатних  перевіряв-правильно, зпівпадали з ВИТ- 1).Треба врізати в стелю приміщення ще декілька вент.  для кінця зими.До приміщення на авто не доїдеш, навколо теж сніг досить глибокий коли і як він буде розтавати-невідомо, трохи опікуюсь майбутнім.

Вчора поручкавсь з місцевим керівником с\г підприемства, розпитав про бак для побутових відходів що з'явивсь біля його паркану. Виявилось то поставив для себе , можемо і ми на своему "куткові"  поставити , про умови і кошторис обіцяв взнати достеменно, я обіцяв побалакати з сусідами. Він , керуючий , за суміством  ще і представник від села в місцевому органі самоврядування -явив приклад цивілізованного відношення до Твердих Побутових Відходів що ми продукуемо у все більшій кількості. Моя "половина" скептично(а може більш реально) поставилась до затії постановки бака неподалік начебто сусіди не підтримають цю затію, буде воняти з бака, не будуть вивозити вчасно, сусіди не погодяться платити а викидати будуть, приблизно і ті сенси , що наведете і Ви. Сам налаштований на те , щоб поставити і сплачувати за вивоз одноосібно, бо дуже мені таке дошкуляе нінішня ситуація з вивозом непотрібного в копанку в лісосмузі. Всі зміни в житті, як приемні так і невідомо які потребують від нас праці: душі, рук. Наприклад з баком для ТПВ-його треба підтримувати в стані працездатному, мінімально чистому, щоб не смерділо, закривати, щоб не паслись птахи, те, що плануеш в ноьго викинути треба  на стадії продукування сортувати(овочеві,органічні відходи-згноїти в окремій компостній ямі на своїй території) і надіно запакувати(щоб в бакові не розсипалось), не весь непотріб можна вкидати в бак, треба думати і щось утилізувати самому. А як нині, до цього -сказала дітям віднести пакет з сміттям і все. Сподівать зрозуміло висловись про додатковий обсяг роботи душі і рук. А рука(правиця) до вечора ароматувала парфумом керуючого.Викликала думки:навіщо парфумити руки в обідню пору, що то за парфум такий довгоневевітрюваний, чому мені неподобаеться коли воно повинно навпаки-подобатись, ароматування парфумом-то ознака сьогодняшнего справжнього чоловіка? Схоже я випав з сьогодняшнього тренда,  може жінка права коли критикуе мое відношення до одяга на мені і особисту санітарію-гигіену(до буденного компленту одягу за № в наших відносинах не дійшло)? Потім пішла інша серія думок і справ, то вже іншого разу в дописі про погоду на пасіці. Вчора об 21-15 таке закінчив складати заплановану партію ден, привіз на фарбування.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, ДобровоЛ сказал:

:umora: А у мене потеплішало, до нуля наближаємося...:ah:

И у нас тоже!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, VВиталий сказал:

Вночі було -18С, а в день біля 0.

Ну и перепады у вас!:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С утра было -5 ,потеплело -3 на данный момент ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

с утра плюс 1*

сейчас плюс 2 *

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Винодел сказав:

Викликала думки:навіщо парфумити руки в обідню пору, що то за парфум такий довгоневевітрюваний, чому мені неподобаеться коли воно повинно навпаки-подобатись, ароматування парфумом-то ознака сьогодняшнего справжнього чоловіка?

Керуючому принесіть кліточку із декількома бджолами і невеличку скляну ємність із герметичною пробкою. Нехай на дно помістить краплю свого парфуму а тоді закрити туди пару бджіл. Через півгодини ці дві - три бджоли загинуть від отруєння. Побачивши наслідки цей чоловік покине ту звичку. Хоча є люди які мають неприємний запах поту від природи. Всі знають що це за люди. Користування надмірними кількостями парфумів характерно саме для їх. Ну а пасічник вдома не повинен ходити в пластикових капцях на босу ногу і обдертому брудному одязі. Повага людей починається із поваги до самого себе. Бджоли теж поважають чистих людей в гарному світлому одязі а тих в кого є сторонній запах і темний кудлатий одяг старанно лікують.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:wave:Первый облёт в этом году!:ay:

Вчера при темп +8 только отдельные семьи частично облетелись.

Сегодня  примерно с 11 00 самые смелые начали заводиться. Ближе к 12 00  при температуре +10 уже гудит вся пасека. Плотность облета настолько высокая, что ходить между рядами стремно - одежда мигом покрывается следами успешного облегчения пчёл. Хорошо, что в этот раз мало машин в  переулке, но некоторым все же надо будет загонять на мойку.

Проверила несколько семей, которые не вылетали - все в порядке, сидят. Последними начали шевелиться, те которые стоят возле ставка в нескольких метрах от Дуная. Ставок покрыт толстым слоем льда - сын с утра проверял своим весом (около 100 кг) - прогулялся с собакой к Дунаю через ставок.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Крук сказал:

Ну а пасічник вдома не повинен ходити в пластикових капцях на босу ногу

Ну вот с этим не соглашусь.

Я по двору бегаю в капцях и на пасеке,и на огороде работаю так же.Не сапоги-ж одевать в жару.Да и зачем?

В ульи ногами-ж не лезу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилини тому, Егор Юрьев сказав:
20 хвилин тому, Крук сказав:

Ну а пасічник вдома не повинен ходити в пластикових капцях на босу ногу

Ну вот с этим не соглашусь.

Я по двору бегаю в капцях и на пасеке,и на огороде работаю так же.Не сапоги-ж одевать в жару.Да и зачем?

В ульи ногами-ж не лезу.

Якщо людина ходить по землі в пластикових капцях із голими п'ятами то нехай не дивується чому вони тріскаються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Крук сказав:

Якщо людина ходить по землі в пластикових капцях із голими п'ятами то нехай не дивується чому вони тріскаються.

Я так ходжу і нічого не тріскає, хіба в спині

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...