Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

6 минут назад, Виталик78 сказал:

скачки,вчера +10, а ночью -10.

Зимующим пчёлам это не очень подходит 

У нас минус 5 *

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Мико сказал:

Зимующим пчёлам это не очень подходит 

У нас минус 5 *

Нормальный ход. пускай закаляются. не тепличные.

У нас с утра  - 4.    снега так и не было.   ( не считая 2-3 мм. кое где )

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-5, сніжить і дує

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-4 налітає дрібний сніжок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Мико сказал:

Зимующим пчёлам это не очень подходит 

У нас минус 5 *

Приехал домой,на градуснике +6. Вот такие качели.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні їздив за кермом на базар. Цілу ніч і ранок сіявся дрібний колючий сніжок. Весь час тримається мороз мінус 5. На дорогах чітко видно голий асфальт без льоду але на дні колії.  Доводиться уважно слідкувати за дорогою і не розслаблятися. Зима продовжує показувати свій норов. На схід України прийшов черговий циклон. А далі йдуть морози а після морозів знову снігопад. Буде весело всім.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Крук сказал:

На схід України прийшов черговий циклон. А далі йдуть морози а після морозів знову снігопад. Буде весело всім.

Нам уже весело :)IMG_20190106_125503.thumb.jpg.3c580738f8f4d4f830f171b72fe6f1e4.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, соняшник сказал:

Нам уже весело :)IMG_20190106_125503.thumb.jpg.3c580738f8f4d4f830f171b72fe6f1e4.jpg

Я такого снігу цієї зими ще не бачив поблизу себе. Сніг - волога - врожай . Тільки мрії про таку зиму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

- 4С. Припорошило см з 5-10 біленьким свіжим сніжком. А тих ляканих мінусів так і немає !:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

- 4С. Припорошило см з 5-10 біленьким свіжим сніжком. А тих ляканих мінусів так і немає !:wave:

Як в дзеркалі;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Виталик78 сказал:

Пошли скачки,вчера +10, а ночью -10. Сегодня солнце выходит, думаю до плюса поднимит.

С утра -6 в обед -2 и(ни каких скачков) полёт нормальный. Сейчас редко-редко пролетает снежок.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Еникиой сказав:

С утра -6 в обед -2 и(ни каких скачков) полёт нормальный. Сейчас редко-редко пролетает снежок.

От так би й до середини лютого!.. А на 8 березня масовий обліт і , що найважливіше, поступове потепління й без різких похолодань!  :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

От так би й до середини лютого!.. А на 8 березня масовий обліт і , що найважливіше, поступове потепління й без різких похолодань!  :wave:

Нетреба нам такого, у нас обліт зазвичай на Стрітення, то ж неламайте традиції:wave:

Зараз у нас -3,  далі сипле снігом...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Минус 5. Час, как начался, сильный снег.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только утром пожаловался что нету снега как в обед трусануло.   теперь 3-4 см. снега -- Зима.    темп - 3.   

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас тоже снег пошол, настоящее Рождество!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вранці їхав на біциглі  на "батьківщину", там столярка, дорога - відполірована шинами льодівка,перед зміною напрямку пригальмував миттево "кувиркнувся", піднявсь, подумки подякував всім причетним  до мого відвідування спортзалу і навчившим мене падати. При  поверненні назад легкий вітерець і невеликий снігопад -5*С,чудова погода, справжня зима.Сніговий покрив 20-30см.

Свята вечеря,смачна їжа ,питво,телевізор,карти... і роздуми, що складае щастя, радість буття сучасного українця. Кожен сам дасть собі відповідь при недовгих роздумах. А, от Салон Афінський, мудрець, 2500 років тому. дав приблизно таку відповідь Крезу(персидський цар якого здолав Кір), хазяїн відверно напрошувавсь на комплимент" Звичайно ти  Крез, самий щасливий":-Самий щасливий рядовий громадянин Афін (наприклад, Гімей) він знав що його діти і онуки добрі люди і він загинув в бою переможному для співгромадян." Трохи споплюжений відповіддю Крез питае:-А хто другий найщасливіший в світі чоловік? Ним виявився  чоловік що вмер в хвилину свого найвишюго піднесення(досяг максумуму своеї слави).Втративший терпіння Крез(не найдурніший цар персів, зрозумів,що до нього черга найщасливіших людей сьогодення прийдеде ...) питае -А я ? на що Салон йому відповів- Ти був щасливим вчора, сьогодні. А завтра? Ніхто не може вважати себе щасливим до останньої хвилини свого життя. -Як же ти був правий Салоне:- вигукнув Крез за мить до того як його, переможеного Кіром , воїни мали штовхнути в багаття. Що сталося далі з Крезом, Кіром і іншими персонажами античної історії читайте, слухайте самі ,"Історія древньої Греції" Михайла Леоньтьевича Гаспарова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Винодел сказал:

Свята вечеря...

смачна їжа ,питво,телевізор,карти

і що в цьому наборі відноситься до святої вечері?:hmm:

... хоча ...

 і сам такий...:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отож...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Винодел сказав:

 

і роздуми, що складае щастя, 

так самі ж собі відповіли -

27 хвилин тому, Винодел сказав:

питво,телевізор,карти..

особливо, якщо на Святвечір:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, ромео сказав:

і що в цьому наборі відноситься до святої вечері?:hmm:

... хоча ...

 і сам такий...:wave:

 

32 хвилини тому, Винодел сказав:

Отож...

 

13 хвилини тому, gardener сказав:

так самі ж собі відповіли -

особливо, якщо на Святвечір:(

Скільки ви вже випили що понесло в таку філософію ??? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ви телепат?Чи це просто реальний життевий досвід?Мае значення не кількість а вплив на організм, а до цього(подумати над ...) я і раніш був схильний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Винодел сказав:

Ви телепат?Чи це просто реальний життевий досвід?Мае значення не кількість а вплив на організм, а до цього(подумати над ...) я і раніш був схильний.

Я побачив нетипові слова і нетипову поведінку якої раніше не спостерігав. Причину зрозумів... :wave:

Я просто спостережливий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, ДобровоЛ сказал:

От так би й до середини лютого!.. А на 8 березня масовий обліт і , що найважливіше, поступове потепління й без різких похолодань!  :wave:

Чому так пізно, я на 23лютого замовляв обліт, ........і будемо свої пакети формувать в середині квітня....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Николай S сказав:

Чому так пізно, я на 23лютого замовляв обліт, ........і будемо свої пакети формувать в середині квітня....

Чим пізніше, тим надійніше й менше можливих різких рецедивів з холодом.:IMHO: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...