Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

8.00 сильный туман +1  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

0*, туман.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

0,хмарно,густий туман,штиль,волого,щось підмрячує... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Станом на десяту ранку в мене тихо. Температура близько нуля. Густа хмарність. Тихо як перед бурею. По карті опадів на Гісметео побачив що снігопад буде йти дуже дивно. Якщо провести лінію по карті із Херсона до Полтави то на схід від цієї лінії буде йти дощ а на захід буде гарний сніг. На цей раз Харківська область попаде під гарний дощ а Київська під снігопад. Не знаю що краще.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зранку -1'. Зараз +1. Пасмурно. Без опадів. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 часов назад, Лозко Василий сказал:

Три дні 0 -+3 , моросив дощ, сніг  майже розтав .

У нас сніг ще лежить десь 7-10 см, не встиг розтанутити за період потепління і дощу, але напевне трохи ще добавить завтра. А от що нам прогнозують на новорічні свята, дивлячись на ціну газу, то погода хороша. 

image.thumb.png.3e78d972feafc58298dd417d24733066.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Крук сказал:

. По карті опадів на Гісметео побачив що снігопад буде йти дуже дивно. Якщо провести лінію по карті із Херсона до Полтави то на схід від цієї лінії буде йти дощ а на захід буде гарний сніг. На цей раз Харківська область попаде під гарний дощ а Київська під снігопад. Не знаю що краще.

И Одесская обл. опять пролетает с осадками.:mf_swordfight: Что то не прёт нам с осадками в 2018 г., может в 2019 попрёт. Последний нормальный дождь, был в середине Сентября, с тех пор ни дождя путёвого не было, ни снега(выпадал уже 3 раза, но всего по пару см), земля промочена на пол штыка и всё. И о погоде-уже +3, показалось солнце, с деревьев осыпается лёд, намёрзший ночью.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Konstantin_b сказал:

У нас сніг ще лежить десь 7-10 см, не встиг розтанутити за період потепління і дощу, але напевне трохи ще добавить завтра. А от що нам прогнозують на новорічні свята, дивлячись на ціну газу, то погода хороша. 

image.thumb.png.3e78d972feafc58298dd417d24733066.png

Даже, Рождественский облёт, может быть.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+3 сніг майже розтаяв,багнюка та сирость.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Крук сказал:

Станом на десяту ранку в мене тихо. Температура близько нуля. Густа хмарність. Тихо як перед бурею. По карті опадів на Гісметео побачив що снігопад буде йти дуже дивно. Якщо провести лінію по карті із Херсона до Полтави то на схід від цієї лінії буде йти дощ а на захід буде гарний сніг. На цей раз Харківська область попаде під гарний дощ а Київська під снігопад. Не знаю що краще.

Дійсно підозріло тихо, температура стабільно нульова, нам прогнозують  легкий  сніжок, це краще:umora: чим  дождь, ........

в зимівнику+2     і повна тиша, темно......, в столярці не топивши +12, стабільно:umora:але облом щось включати:dntknw:, а от на диванчику всього +20, треба щось робити:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С утра +3, пасмурно, тихо. С 11 часов начался небольшой дождик. Сейчас дождь усиливается, как и северный ветер. К вечеру обещают сильный дождь со снегом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, mits сказал:

 Что то не прёт нам с осадками в 2018 г.,       

Та й  мені не особо фортить з опадами ,але краще моросящий ніж ніякого. Насувається циклон -- можливо щось  випаде .

З ранку  плюсова  ,туман .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, mits сказав:

Даже, Рождественский облёт, может быть.:)

У нас у минулому році на святвечір пасіка гуділа, такий собі різдвяний обліт:(, можливо і цьогоріч нас чекає те ж саме.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Слава Богу за морозець. Підмерзла надокучлива грязюка

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 1 мокрый снег

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас у минулому році на святвечір пасіка гуділа, такий собі різдвяний обліт[emoji20], можливо і цьогоріч нас чекає те ж саме.
У мене також на Свят Вечір пасіка облетілась.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добу не переставаючи періщило як з відра. Вночі ще й вітерець був гарний. Зараз  наче перестало. Навіть не знаю чи надовго, бо небо так і залишилося насуплене. Дніпровщина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почти всю ночь дождь со снегом. Сейчас без осадков, порывистый западный ветер. С крыш течет, на земле снежная каша сантиметров пять.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вище нуля,хмарно,сильний північно-західний вітер,валує мокрий сніг... .Десь 5-7см вже є.Інколи,такий лапатий йде,що аж не віриться,що таке можливо:)...Все,пішов покидаю сніг:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Припорошило, захмарило .....йде  легкий сніжок, тихо, стабільний нуль.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-4, пасмурно, тихенький вітерець.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

то дождь то снег! зима не перестайот нас удивлять!!!:( 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+1 іде сніг зима повертається

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С утра было +0,5 *моросил мокрый снег .Сейчас +1 * 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На 7 годину ранку, -2 градуси

DSC03730.JPG

Трішки попрацював лопатою, щоб виїхати з двору, вулиці прогорнуті трактором

Зима :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...