Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

3 години тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

+3 дождь. Плаваем;)

І у мене точно так. Ну, й небо повністю затягнуте хмарами.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Крук сказав:

Сьогодні погода в мене це невелика какабека. Плюс один, під ногами снігова каша а зверху сіється дрібненький мокрий сніг. Якщо довго ходити по такій каші то взуття промокне наскрізь.

То ще чимало що залежить і від якості ваших "штиблет":umora::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

То ще чимало що залежить і від якості ваших "штиблет":umora::IMHO:

Вся справа в тому хто як хоче круто виглядати. А я наприклад в таку погоду люблю ходити у валянках і глибоких колошах. На базарі як куплю із короткими халявками які можна заховати під штани то так і ходжу цілу зиму під час поганої погоди. Всі трусяться і страждають а мені добре. Йду спокійно по дорозі із шару снігу і води глибиною до 5 - 7 сантиметрів. В гумових чоботях набагато гірше. А у валянках і  на морозі мінус 20 мені теж гарно. Особливо як вдіну кожуха тоді і мінус 30 не страшні. Гарних шитих валянок вистачає на два роки і не треба витрачатися на всякі там спецобробки взуття та купувати нове із - за псування частим намочуванням в калюжах старого. В новому взутті ходжу тільки тоді коли гарна погода.

6 годин тому, ромео сказав:
6 годин тому, Крук сказав:

Якщо довго ходити по такій каші то взуття промокне наскрізь.

 

Мої валянки із гумовими колошами не промокають. Дешево і сердито. Але трохи не елегантно.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Bob12 сказал:

Теж світить сонечко, тихо-тихо, +1. Погода "один в один".

під обід пробилось сонце через туман, трохи пригріло і деякі сімї потрохи вилітали. На вечір захмарилось і трохи накрапав дощ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на 7 утра + 2 туман

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+6, дождь, слабый ветер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

0,хмарно,туман,майже штиль,слизько і не комфортно на вулиці...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На 7 ранку "0" місцями +1,

А зара пішов дощик, +1. Слизькота страшенна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ранком у мене трохи підморозило до мінус одного. Звечора був зовсім невеличкий туман і до ранку розсіявся. Снігова каша підмерзла і перетворилася на лід. Дивився на карту опадів і побачив що на вівторок вечір і в середу буде поганенька погода і навіть не просто поганенька а добренна какабека. Що дивного що в Харківській області будуть йти дощі а в Миколаївській, Черкаській та Київській буде валити сніг. А потім прийдуть невеликі морози мінус 6 - 8. Це все буде якщо вірити прогнозу. Йде маленький циклончик на пів України.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, Крук сказал:

Ранком у мене трохи підморозило до мінус одного. Звечора був зовсім невеличкий туман і до ранку розсіявся. Снігова каша підмерзла і перетворилася на лід. Дивився на карту опадів і побачив що на вівторок вечір і в середу буде поганенька погода і навіть не просто поганенька а добренна какабека. Що дивного що в Харківській області будуть йти дощі а в Миколаївській, Черкаській та Київській буде валити сніг. А потім прийдуть невеликі морози мінус 6 - 8. Це все буде якщо вірити прогнозу. Йде маленький циклончик на пів України.

Так, нас очікують на цій неділі снігопади і мороз. "Качелі" будуть до кінця грудня.

image.thumb.png.9c8ca37907ea9a5fb1151fa6e69b621f.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Konstantin_b сказал:

Що дивного що в Харківській області будуть йти дощі а в Миколаївській, Черкаській та Київській буде валити сніг.

Плюс 3 * Сыро ,моросит дождь .Всё по прогнозу https://www.ventusky.com/?p=50.5;36.5;5&l=rain-ac

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, Крук сказав:

Вся справа в тому хто як хоче круто виглядати. А я наприклад в таку погоду люблю ходити у валянках і глибоких колошах. На базарі як куплю із короткими халявками які можна заховати під штани то так і ходжу цілу зиму під час поганої погоди. Всі трусяться і страждають а мені добре. Йду спокійно по дорозі із шару снігу і води глибиною до 5 - 7 сантиметрів. В гумових чоботях набагато гірше. А у валянках і  на морозі мінус 20 мені теж гарно. Особливо як вдіну кожуха тоді і мінус 30 не страшні. Гарних шитих валянок вистачає на два роки і не треба витрачатися на всякі там спецобробки взуття та купувати нове із - за псування частим намочуванням в калюжах старого. В новому взутті ходжу тільки тоді коли гарна погода.

Мої валянки із гумовими колошами не промокають. Дешево і сердито. Але трохи не елегантно.:IMHO:

Зате тепло!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас по нулю й сильно хмарно!:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+2, перемінні опади у вигляді мілкого дощу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, ALEKS1952 сказал:

+6, дождь, слабый ветер.

Весь день дождь, то моросящий, то ливневый. Температура подымалась до +8. Чувствуется приближение Нового года.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зранку-2 дньом 0 зараз -1 цілий день стоїть туман сиро

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, targal сказал:

Зранку-2 дньом 0 зараз -1 цілий день стоїть туман сиро

Теж сиро, від обіду до вечора дощило. Сніг місцями ще лежить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цілий день хмарно, +1*С, після обіду дощ моросів, дуже сиро.

Цілий день хмарно, +1*С, після обіду дощ моросів, дуже сиро.

Цілий день хмарно, +1*С, після обіду дощ моросів, дуже сиро.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Три дні 0 -+3 , моросив дощ, сніг  майже розтав .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+4 протягом усього дня.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На 6:00 минус 2, туман, иний, на дороге гололёд.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І знову випав сніжок;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

утро + 1 туман

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Температура на нулю пасмурно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...