Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

1 минуту назад, Крук сказал:

В мене біля Ніжина теж понасівали гібридного соняшника який погано виділяє. Замість 30 - 50 літрів меду із вулика пасічники викачали по 10 літрів і не більше. На гречці бджіл потравили. Одна надія на ліс при умові якщо буде сприятлива погода.

Мій колега сусід в цьому році  мав надію качнути 10 тонн, але сонях дуже підвів тож качнув лиш 7+. Спасло те що перепадали дощі і в тім меді половина різнотрав'я. Якщо в минулому році верхні корпуса були забиті під зав 'язку, то вцьому поміж мед щей розплід був у верхніх. Ось так медував сонях. Одне не можем догнати - погода зіграла, чи гібрид?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В обед   + 13 . Некоторые семьи (которым приспичило)  облётывались. В некоторых  ульях просто летали  и выносили подмор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Серж 82 сказав:

Мій колега сусід в цьому році  мав надію качнути 10 тонн, але сонях дуже підвів тож качнув лиш 7+. Спасло те що перепадали дощі і в тім меді половина різнотрав'я. Якщо в минулому році верхні корпуса були забиті під зав 'язку, то вцьому поміж мед щей розплід був у верхніх. Ось так медував сонях. Одне не можем догнати - погода зіграла, чи гібрид?

В мене вдома пасічники як стояли  на іншому соняшнику при тій же самій погоді але за 40 кілометрів від мене викачали соняшниковий мед в кількості як і раніше. Так що це однозначно гібрид. Мої знайомі дізналися вже після відцвітання в головного агронома що отримали нове насіння якогось там єврогібрида. І смак соняшникового меду трохи інший і колір трохи світліший.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, davolodya сказал:

Приблизно така ж погода і у мене, дві ночі було -11, вчора невеликий + з дощем, сьогодні вже +6, сонячно, снігу нема і небуло, під ногами болото

В мене прохолодніше, лежить сніг, з стріхи потроху капало але дуже мляво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 минуты назад, Серж 82 сказал:

В цьому році сонях погано медував, а на наступний мабуть взагалі не посіють, тож тільки ріпак, акація, і липа з різнотрав'ям (якщо дощі будуть перепадати).

Не тільки у Вас сонях так медував,так ситуація і у нас з соняхом .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Mihail-ves сказал:

до нового року. а там +10 буде.

image.thumb.png.fd697c51d11762c1e8f55170f45b127a.png

Этот прогноз очень сомнительный . Вчера я смотрел на этом сайте прогноз  у нас,  погода была примерно такая же как у вас, а когда посмотрел сегодня  то с 17 по 23   и днём постоянный минус от -2 до -9.  Если у них за сутки так кардинально меняется прогноз, то что можно говорить за более длительные сроки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В неділю на обласних зборах науковець повідомила що селекціонери взялись за створення самозапильних сортів соняха, мотивуючи це тим що у всьому світі вимирають бджоли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, Еникиой сказал:

Этот прогноз очень сомнительный . Вчера я смотрел на этом сайте прогноз  у нас,  погода была примерно такая же как у вас, а когда посмотрел сегодня  то с 17 по 23   и днём постоянный минус от -2 до -9.  Если у них за сутки так кардинально меняется прогноз, то что можно говорить за более длительные сроки.

Також девився,прогноз на грудень змінився,будуть морози.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Женя Циба сказал:

Також девився,прогноз на грудень змінився,будуть морози.

Десять днів морозу минулої зими від -15 до -24 помоєму кінець лютого, переконали мене остаточно що -БДЖОЛИ МОРОЗУ НЕ БОЯТЬСЯ. Корма, от цього треба боятись (вірніше їх нестачу).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Серж 82 сказал:

Десять днів морозу минулої зими від -15 до -24 помоєму кінець лютого, переконали мене остаточно що -БДЖОЛИ МОРОЗУ НЕ БОЯТЬСЯ. Корма, от цього треба боятись (вірніше їх нестачу).

Бояться , ещё как бояться, особенно когда тепло и есть расплод, а потом резко большие морозы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Еникиой сказал:

Бояться , ещё как бояться, особенно когда тепло и есть расплод, а потом резко большие морозы.

Розплід у великі морози це зовсім інша розмова.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Був сьогодні в селі на пасіці : зранку -2С, а в 12.00 вже +4 в тіні - сонячно і тихо-тихо.  З вуликів льотками на південь виходило по бджолі. Одні покрутилисьі вертались, а інші падали на сніг , там  і залишались. Зранку снігу було десь 20 см.

В 15.30 повернувся до міста  - тут сиро і холодно, на градуснику ( -1С ).

Відстань між селом і містом всього 25 км

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Еникиой сказав:

Этот прогноз очень сомнительный . Вчера я смотрел на этом сайте прогноз  у нас,  погода была примерно такая же как у вас, а когда посмотрел сегодня  то с 17 по 23   и днём постоянный минус от -2 до -9.  Если у них за сутки так кардинально меняется прогноз, то что можно говорить за более длительные сроки.

 

2 години тому, Женя Циба сказав:

Також девився,прогноз на грудень змінився,будуть морози.

А казали ж що вже саме ця зима буде найсуворішою за останні 50 років!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А зараз у нас за бортом +2С.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

 

А казали ж що вже саме ця зима буде найсуворішою за останні 50 років!

Скоріше на найближчі 50 років. В мене зараз мжичка, +1.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+2 дощ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-2. Туман.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

минус 2

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Градусник зупинився на позначці О.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+1 моросить дрібний дощь, ще з ночі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Надворі близько нуля. Сніг лежить рябим від трави і опалого листя шаром. Добре захмарилося але опадів ще нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-2,хмарно,туман,вітер слабкий,трохи підмрячує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Серж 82 сказал:

Мій колега сусід в цьому році  мав надію качнути 10 тонн, але сонях дуже підвів тож качнув лиш 7+. Спасло те що перепадали дощі і в тім меді половина різнотрав'я. Якщо в минулому році верхні корпуса були забиті під зав 'язку, то вцьому поміж мед щей розплід був у верхніх. Ось так медував сонях. Одне не можем догнати - погода зіграла, чи гібрид?

ето все новие гибриди подсолнечника! будь они неладние! у меня тоже самое! возле меня било посеяно 5 полей подсолнечника больше 70 га до них 500м ну думаю качну хорошо:umora: ага не тут то било кил 50 взяв и все :ak:вот вам и гибрид!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...