Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Сейчас +1. Ночью было минус 9 и туман. На завтра уже +5 обещают и дождь.

2 минуты назад, Володимир 1982 сказал:

Оце дійсно парадокс. За дві хвилини.....

Слабо верится, что такое может быть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, mits сказал:

Слабо верится, что такое может быть.

 

Довольно интересным фактом является то, что большинство таких резких скачков температур было зафиксировано на территории Соединенных Штатов. На вопрос чем это может быть вызвано, у ученых и метеорологов нет точного ответа. По одной из теорий такое разительное колебание температуры можно объяснить тем, что США находится между двумя крупнейшими океанами, а также высокой "контрастностью" рельефа.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да, там просто пожар случился. вот и потеплело так быстро... или извержение какое..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Север сказав:
6 годин тому, dust сказав:

Примхи погоди - не повірите: в 9-00 в мене в мЧернівці було -8С, а зараз  -5С. звонить товариш за 50 км від міста в горах с.Луківці біля Мигово Вижницький р-н +7С, і мрачить дощ.

Парадокс !!!

  •  
  • Самое резкое похолодание — в Браунинге (штат Монтана, США) ночью 23—24 января 1916 г. температура упала с +6,7 до ?48,8 °C.
  • Самое резкое потепление — в Спирфише (штат Южная Дакота, США) за 2 минуты с 7:30 до 7:32 22 января 1943 г. температура поднялась с ?20 до +7,2 °C

Українська осінь побила 8 температурних рекордів.

https://www.pravda.com.ua/news/2018/12/3/7200075/

Не треба далеко їздити тому що в нас теж погода несподівана.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+1 капає зі стріхи:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в Украину йде тепло!!!!!! передали по телику так што готовимся к дождям и грязи!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, svitaliy735@gmail.com сказал:

в Украину йде тепло!!!!!! передали по телику так што готовимся к дождям и грязи!

А может к облету?)))))))) Все что говорят по зомбо ящику дальше 3 дней (прогноз) не совпадает процентов на 70 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, dust сказал:

Примхи погоди - не повірите: в 9-00 в мене в мЧернівці було -8С, а зараз  -5С. звонить товариш за 50 км від міста в горах с.Луківці біля Мигово Вижницький р-н +7С, і мрачить дощ.

Парадокс !!!

Кажіть Володі нехай гонить тих +7 до Самушина.

 В обід при -3 миросів дощ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 хвилин тому, mixaskm сказав:

А может к облету?)))))))) Все что говорят по зомбо ящику дальше 3 дней (прогноз) не совпадает процентов на 70 

У мене обіцяють -1С -3 С вдень на три дні. Далі всеодно - все то брехня. :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Север сказав:

 

Довольно интересным фактом является то, что большинство таких резких скачков температур было зафиксировано на территории Соединенных Штатов. На вопрос чем это может быть вызвано, у ученых и метеорологов нет точного ответа. По одной из теорий такое разительное колебание температуры можно объяснить тем, что США находится между двумя крупнейшими океанами, а также высокой "контрастностью" рельефа.

А може це наслідок винаходу кліматичної зброї?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

все возможно! поживем  увидем!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 хвилин тому, Серж 82 сказав:

 

 В обід при -3 миросів дощ.

А в мене зранку біля 6-ї було -9, а в обід коло +1 і мжичка.А віддадь між нами по Дністрі рівно 50км, навпростець певне 25-28.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Alazon сказал:

А в мене зранку біля 6-ї було -9, а в обід коло +1 і мжичка.А віддадь між нами по Дністрі рівно 50км, навпростець певне 25-28.

САМУШИН — село, центр сільської Ради, знаходиться на правому березі ріки Дністер, за 30 км на північний схід від районного центру, до найближчої залізничної станції Заставна — 13 км, до найближчої пристані на Дністрі Заліщики Тернопільської області 55 км

по прямій десь так і буде як Ви кажете.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Серж 82 сказав:

САМУШИН — село, центр сільської Ради, знаходиться на правому березі ріки Дністер, за 30 км на північний схід від районного центру, до найближчої залізничної станції Заставна — 13 км, до найближчої пристані на Дністрі Заліщики Тернопільської області 55 км

по прямій десь так і буде як Ви кажете.

В мене э лоція (карта для судноплавства з позначками віддалі від гирла)Дністра від Галича до Могилів-Подільського. Між нашими селами  по течії ріки рівно 50 км або 51, залежно з якого кінця міряти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Alazon сказал:

В мене э лоція (карта для судноплавства з позначками віддалі від гирла)Дністра від Галича до Могилів-Подільського. Між нашими селами  по течії ріки рівно 50 км або 51, залежно з якого кінця міряти.

Та я не спорю. Ту інфу в інеті нарив.

Хочу зазначити, що навіть на такій відстані температури повітря можуть відрізнятися. І часом суттєво.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так, умови у нас дуже схожі, лише в мене село між горами-берегами, а у Вас, наскільки памятаю, більш відкрите. Ventusky дає зараз одинакову температуру -!. Ранньою весною маємо медозбір з верб на островах. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Alazon сказал:

Так, умови у нас дуже схожі, лише в мене село між горами-берегами, а у Вас, наскільки памятаю, більш відкрите. Ventusky дає зараз одинакову температуру -!. Ранньою весною маємо медозбір з верб на островах. 

У сильний вітер часом втрачаємо льотну бджолу через острів.

Так правий берег в районі села похилийй (зверху по течії скали, знизу за селом стінка). Лівий берег - скала, якщо є фото то нижче зкину.

IMG_20150413_125730_3CS.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, Серж 82 сказал:

У сильний вітер часом втрачаємо льотну бджолу через острів.

Так правий берег в районі села похилийй (зверху по течії скали, знизу за селом стінка). Лівий берег - скала, якщо є фото то нижче зкину.

IMG_20150413_125730_3CS.jpg

Ось ще фото правда погода літня.

SAM_4121.thumb.JPG.44142b87b4f3fcffea9af12f423c5e54.JPGSAM_4104.thumb.JPG.07b36f011c5872d6453bdd9e7b0cef7e.JPGSAM_4135.thumb.JPG.581322792f1a0bce80556ccb17fad759.JPGSAM_4078.thumb.JPG.d0789015fc39ed958b7bbb68ae0e323d.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На градуснику 0 з стріхи капає

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, targal сказал:

На градуснику 0 з стріхи капає

 

Такая же погода. Плюс по низу туман, а в верху звёзды.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У мене теж потепліло -1С показує.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Серж 82 сказав:

У сильний вітер часом втрачаємо льотну бджолу через острів.

Так правий берег в районі села похилийй (зверху по течії скали, знизу за селом стінка). Лівий берег - скала, якщо є фото то нижче зкину.

IMG_20150413_125730_3CS.jpg

Не дуже гарні у Вас умови для бджільництва. Зграї щурок відгодовуєте своїми бджолами. У нас говорять що риба і зайці заведуть у старці. Та й комарів із мошками плодиться дуже багато. Природа гарна аби тільки паразитів винищити тоді було би дуже гарно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Крук сказав:

Не дуже гарні у Вас умови для бджільництва. Зграї щурок відгодовуєте своїми бджолами. У нас говорять що риба і зайці заведуть у старці. Та й комарів із мошками плодиться дуже багато. Природа гарна аби тільки паразитів винищити тоді було би дуже гарно.

Потепліло до 0 градусів. В мене правий берег- стінка, лівий  - похила тераса під горою, село на терасі. Щурки в стінках не водяться,там скали, а водяться в ярах, що йдуть з полів до Дністра.Перепад висот між полями і рівнем Дністра біля 120 чи навіть 150 метрів. (Гугл може уточнити) тому все закрито від вітрів і тепліше, все цвіте раніше, ніж в околиці, умови схожі з Закарпаттям, длобрі для весняного розвитку і пакетів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+3. Туман.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на 6 утра минус 2 туман

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...