Jump to content
ДобровоЛ

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

24,730 posts in this topic

+17 небо затягнуте хмарами

В Києві +17*, похмуро. Солодко пахне цвіт акації.

+17. Пасмурно. С неба что то капает. Выезжал машиной, даже дворники не пришлось включать. Вчера, дождь, пускался раз 15, но так и смог пойти.:(

На 5 часов утра +22 * 

Дождём и не пахнет 

По озимой скачут "Стрекозы " 

У нас +19, свежо и пасмурно. Хоть бы дождик прошёл, а то только дразнится :rolleyes:

У нас сьогодні пройшовся дощ катком:) + 22

Посуха, хоч всі програми, в т.ч. вентускуй показують, що у мене дощ. Акація зацвіла 4 травня (середнє по роках - 22-25 травня). Температура вдень протягом двох тижнів від 22 до 29, вітри, нічні температури 10-14. Вчора вперше почув запах акації, яри на схилах білі, а бжіл на акації не видно, певне добирають ріпак до якого 2,7 км. Знову як торік буде акацієво-ріпакова суміш, добре хоч  ранньовесняний відібрав.На буковинській стороні ріки акацієвий гай на місці карєру то цвіт пожух від посухи. Кінчиться ріпак і почнуться проблеми з роями. Завтра роблю збірного відводка. Дощів нема понад 3 тижні.

Edited by Alazon

В 08.05.2018 в 21:13, gardener сказав:

на акації де не де літають.

Сьогодні жінка каже: на акації рій привився, бо дуже гудуть:umora: А там - бджоли неміряно:ay:

9 хвилин тому, Alazon сказав:

Посуха, хоч всі програми, в т.ч. вентускуй показують, що у мене дощ. Акація зацвіла 4 травня (середнє по роках - 22-25 травня). Температура вдень протягом двох тижнів від 22 до 29, вітри, нічні температури 10-14. Вчора вперше почув запах акації, яри на схилах білі, а бжіл на акації не видно, певне добирають ріпак до якого 2,7 км. Знову як торік буде акацієво-ріпакова суміш, добре хоч  ранньовесняний відібрав.На буковинській стороні ріки акацієвий гай на місці карєру то цвіт пожух від посухи. Кінчиться ріпак і почнуться проблеми з роями. Завтра роблю збірного відводка. Дощів нема понад 3 тижні.

Заводьте баків і забудете те слово  на "Р"навіки.:umora:

Я п"ятий сезон з баками - і за ці роки - а жодного роя ! :ay::wave:

А погодка - класна, навіть якось і дощик у нас пройшов - майський!

Видно, подіяла новозбудована церква гереко-католицька та молитви  в семінарії, що біля мене десь за кілометр. :ah::ay:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1

1 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

Заводьте баків і 

звідки вони мед носитимуть?

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3

В мене основні - свої самозамінні дворняжки, котрих не хочу міняти, інша частина - карпатки, в більшості Ф1, матковод брав матеріал від Міська. Чудово стартують і не менш чудово розвиваються і рояться.Їх дочки вже як повезе... Минулого року спробував карніку і буду карпаток міняти на неї.

7 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Заводьте баків 

Edited by Alazon

4 хвилини тому, gardener сказав:

звідки вони мед носитимуть?

Головне ж - не роїтимуться!  А мед - на колесі кочовому сидить.  :umora::IMHO:

11 хвилину тому, gardener сказав:

Сьогодні жінка каже: на акації рій привився, бо дуже гудуть:umora: А там - бджоли неміряно:ay:

Бачив, коли проїжджав пару діб там - і у вас раніше зацвіла.

4 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

мед - на колесі кочовому сидить.  :umora::IMHO:

Починати на 70 році життя кочівлю, маючи старі вулики лежаки (деякі старіші за мене) трохи занадто. Розширю потроху пасіку і перейду на пакети.

Edited by Alazon

1 година тому, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказав:

У нас сьогодні пройшовся дощ катком:) + 22

А як це?

4 хвилини тому, Alazon сказав:

Починати на 70 році життя кочівлю, маючи старі вулики лежаки трохи занадто. Розширю потроху пасіку і перейду на пакети.

А я якраз і прикупив кочового причепа під пенсію, правда, як ще  працював.:umora:

Бо з такими прогнозами по погоді та без кочівлі - гаплик повний. :IMHO:

Edited by ДобровоЛ

Для кочівлі крім вулика потрібно ще і здоровя. Остеохондроз, лікарі як бачать знімок - ахають.Все життя важко працював, найважче, що приходилось піднімати на роботі - то склянка з горілкою. Тепер 4 роки як повністю покинув роботу, і вчусь столярувати  і т. п. Догляд за матірю ще на мені, садок абрикосово-персиковий. Ні, кочувати мені не виходить.

Edited by Alazon

Тільки-що виходив надвір - пахне акація, температура 16,5, може нарешті замедує?

39 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

А як це?

це так лило як з відра, прибило все..

3 хвилини тому, Мішаня (МІМ) Майгутяк сказав:

це так лило як з відра, прибило все..

О! Так травневих таких дощиків кожен з нас захотів би... :IMHO:

43 хвилини тому, Alazon сказав:

Для кочівлі крім вулика потрібно ще і здоровя. Остеохондроз, лікарі як бачать знімок - ахають.Все життя важко працював, найважче, що приходилось піднімати на роботі - то склянка з горілкою. Тепер 4 роки як повністю покинув роботу, і вчусь столярувати  і т. п. Догляд за матірю ще на мені, садок абрикосово-персиковий. Ні, кочувати мені не виходить.

Давайте про це в темі - "Весна-літо".

50 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Заводьте баків і забудете те слово  на "Р"навіки.:umora:

Я п"ятий сезон з баками - і за ці роки - а жодного роя ! :ay::wave:

А погодка - класна, навіть якось і дощик у нас пройшов - майський!

Видно, подіяла новозбудована церква гереко-католицька та молитви  в семінарії, що біля мене десь за кілометр. :ah::ay:

Бджоли сотні віків живуть без людей і без релігій і нічого. Люди десятки віків прожили без християнської віри і теж не померли. А тепер релігія з одного боку наче і захищає людей але тотальна хімізація з іншого боку знищують бджіл і наше середовище існування  і що - йти молитися щоб не травили бджіл? Наче і люди віруючі і в церкву ходять а ради наживи готові зробити іншим випалену землю. Хто вірить в Бога - вірте але разом треба зібратися і робити практичний вклад в розвиток  і збереження бджільництва. Якщо можна то не підміняйте причини які приводять до певних наслідків будь - ласка.:hi:

Вчера, весь день, срывался небольшой дождь.Сегодня без дождя, но сильный ветер и температура не выше +20. Пчелы два дня практически не могут нормально работать.

На 5 часов утра +20 * Но ощущается прохладней 

Свежий северный ветер