Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

У нас пошёл дождик, гремит, затянуло вокруг. Сорок капель....... И всё!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дождь весь день

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Север Киевской области, дождя нет, но "клевало". Пойду шланги разматывать для полива фацелии. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+14 прохолодно, пасмурно, далі по прогнозу тепло. Подивимося :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Днем +27*, цветет слива, вишня , Пасека сегодня гудела, вечером прошел хороший дождь, до дождя успел пыльцу собрать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вночі пішов непоганий дощ.:ole_ole::ole_ole:

Нарешті наші моління почуті...:)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, ромео сказав:

Вночі пішов непоганий дощ

А в нас - поганий, але хоч щось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всіх в кого пройшов дощ сердечно вітаю. А от в мене дощ тільки ледь помітно покрапав і навіть пилюку не прибив. Може наступного разу повезе. Цілий день було холодненько бджоли несли невелику обніжку із вишень і надмірно охолодженими частенько з першого разу не попадали на прилітну дошку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Крук сказав:

Всіх в кого пройшов дощ сердечно вітаю. А от в мене дощ тільки ледь помітно покрапав і навіть пилюку не прибив. Може наступного разу повезе. Цілий день було холодненько бджоли несли невелику обніжку із вишень і надмірно охолодженими частенько з першого разу не попадали на прилітну дошку.

А у мене прогноз +24С....+27С із завтра й до неділі,тобто на цілий тиждень. :ole_ole: А он в Німеччині - добре похолодало!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Алёнка сказав:

Странно, обычно это с вашей стороны холод к нам гонит, а у вас тепло :dntknw:

Похолодало в Європі , зокрема , в Німеччині. А на Київ прогноз класний, дай Боже, щоб він збувся. :ole_ole::az::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Похолодало в Європі , зокрема , в Німеччині. А на Київ прогноз класний, дай Боже, щоб він збувся. :ole_ole::az::wave:

Що занадто то нездраво. Нам така погода і за гроші не потрібна. Нас цікавить нормальна погода 18 - 22 градуси тепла із кількістю опадів  сумарно 20 - 30мм. за тиждень. А така погода як на наступний тиждень це погано для сільського господарства України а значить і для бджільництва.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Якщо прогноз  METEO.UA збудеться, ми одержим чи не найкращий травень за останнє десятиріччя!   :IMHO: :wave::az:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Крук сказав:

Що занадто то нездраво. Нам така погода і за гроші не потрібна. Нас цікавить нормальна погода 18 - 22 градуси тепла із кількістю опадів  сумарно 20 - 30мм. за тиждень. А така погода як на наступний тиждень це погано для сільського господарства України а значить і для бджільництва.

А у мене перше поле десь за 2,5 - 3 км...Довкола - дачі і ліс, де я насадив цілий акацієвий гай . То мені саме -"ТЕ" і є!  :umora: :az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

А у мене перше поле десь за 2,5 - 3 км...Довкола - дачі і ліс, де я насадив цілий акацієвий гай . То мені саме -"ТЕ" і є!  :umora: :az:

Подумайте краще про землеробів які вийшли в поле і змушені сіяти зерно в суху землю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Крук сказав:

Подумайте краще про землеробів які вийшли в поле і змушені сіяти зерно в суху землю.

По-перше он пишуть, що дощі майже у всіх пройшли. Але від того, що ми з вами вирішимо з погодою - нічого з того аж ніяк не станеться. Не боги ж ми з вами. А дощик точно потрібен у маю - це однозначно, і не один. Але хай буде й сухо, лиш би не повторилися оті колишні страшенні травневі похолодання, які у минулому дістали усіх.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчера вечером пошол неплохой дождь, сейчас температура +9 солнечно на сегодня обещали +20.

IMG_20180427_191427.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Крук сказал:

Всіх в кого пройшов дощ сердечно вітаю.

Приймаю вiтання 

дощик вночi пройшов 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

плюс 7 солнечно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+9 сонячно, туман над річкою і пісні солов'їні :ay:

 

IMG_20180428_060530.jpg

IMG_20180428_061038.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також сонячно, +7

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ДобровоЛ сказал:

По-перше он пишуть, що дощі майже у всіх пройшли. 

После того, как растаял снег, у нас дождя ещё не было. На следующую неделю, обещают +27-28, значит по факту будет больше +30. Сейчас +16. Тишина.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас +7.9, вітер 0.4 м/с, вночі було біля +2.

Дощів так і не було, а далі +26-+27, фактично про мед з садів і ріпаку можна забути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас +8 сонячно, вночі було +4, минулої доби пройшов гарний дощ. На одному полі почав цвісти ріпак

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Утрно снова +10. На улице ярко светит солнце и небольшой ветер. Абрикосы очень быстро отцвели и уже осыпаются. Как то в этом году все очень быстро...
 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...