Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

11 година тому, Володимир Джос сказав:

Гоніть їх і до нас...

...Румин?...:umora:

10 годин тому, Север сказав:

Киев +12*, тучисто :umora:, прогноз обещает сильный дождь по Киеву.

А мій комп показує на ясно!:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, СЄРЖ сказав:

Похмуро +15, з ранку прокапав невеликий дощ. Цвіте каштан і яблуня, вишні по трохи почали осипається, цвіт.

IMG_20180424_071302.jpg

Каштан у квітні?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 години тому, Женя Циба сказав:

Акаці це лотирея. 

Та все то видумки зі стелі переписані!:umora: Жоден прогноз на місяць за останні півроку не справдився!:umora::wave: 

Тож заспокойтеся і готуйте посуд під акацію!:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

59 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

...Румин?...:umora:

Хмари з дощем...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

За день, дождь пускался 3 раза, но так и пустился по настоящему. А я как раз Фацелию до сеял вчера, думал польёт, чтоб дружно взошла, о оно........:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, mits сказав:

За день, дождь пускался 3 раза, но так и пустился по настоящему. А я как раз Фацелию до сеял вчера, думал польёт, чтоб дружно взошла, о оно........:(

Колись була цікава ситуація із посіяною гречкою. Вологи було мало, була суха погода і частина насіння проросла а частина ні. Бджоли наносили гречаного меду і я його викачав зрілим. А друга частина насіння проросла пізніше і почала давати мед на початку серпня правда принос не був значним але все таки був між підтримуючим і середнім взятком. Цей мед в суміші із цукровим сиропом пішов на зимові корми. Ваша праця не пропаде а фацелія зійде раніше чи пізніше і буде вас радувати. Заморозки до вас не дістануть це точно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Крук сказал:

Колись була цікава ситуація із посіяною гречкою. Вологи було мало, була суха погода і частина насіння проросла а частина ні. Бджоли наносили гречаного меду і я його викачав зрілим. А друга частина насіння проросла пізніше і почала давати мед на початку серпня правда принос не був значним але все таки був між підтримуючим і середнім взятком. Цей мед в суміші із цукровим сиропом пішов на зимові корми. Ваша праця не пропаде а фацелія зійде раніше чи пізніше і буде вас радувати. Заморозки до вас не дістануть це точно.

Если она не взойдёт сейчас и я её не успею выкачать с разнотравьем, то потом всё что взойдёт-утопится в сотнях гектаров Подсолнуха.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, mits сказав:

Если она не взойдёт сейчас и я её не успею выкачать с разнотравьем, то потом всё что взойдёт-утопится в сотнях гектаров Подсолнуха.

Можливо 27 квітня поллє. Якісь в Одеській області невеликі опади у вас згідно прогнозу будуть. Бджільництво так сильно залежить від погоди. Я в себе люцерну посіяв колись а вона посохла. Довелось наступного року пересівати і якраз встиг перед дощами. Тепер вона гарна і густа. Я розумію ваші переживання.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Крук сказал:

У вас поряд цілий Дніпро води 

Ну да, недалечко, більше 120 км по прямій...

...можна сказати "за городами"...:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

Ну да, недалечко, більше 120 км по прямій...

...можна сказати "за городами"...:)

Сьогодні на городі витягував стовпчик і в ямці на глибині 80 сантиметрів вже стоять грунтові води. А у вас наскільки далеко вода?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Крук сказал:

Сьогодні на городі витягував стовпчик і в ямці на глибині 80 сантиметрів вже стоять грунтові води. А у вас наскільки далеко вода?

у мене 6м і це ще високо...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

у мене 6м і це ще високо...

Тоді суха погода погано буде впливати на урожай меду. Можливо можна десь перевезти пасіку ближче до води де долини? Бо це літо буде більш спекотним. Важкувато вашим бджолам буде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сухо, вітри. Яблуні відцвітають. Сьогодні ввечері прилетів на світло хрущ. Вперше за понад 60 років бачу хруща 24 квітня.Через посуху принос нектару невеликий, бжоли стали кусючі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Прочитав прогноз погоди на літо 2018. Трохи не по собі. Але надіюся на краще. Ось посилання.

https://ukrainatoday.com.ua/prognoz-pogodi-na-lito-2018/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

53 минуты назад, mits сказал:

т-утопится в сотнях гектаров Подсолнуха.

Вы наверно хотели сказать-в десятках тонн подсолн. меда, но постеснялись...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Оновився прогноз погоди. Дивлячись на коливання температури і на квітневу спеку додаємо приблизно 10 градусів і отримаємо літню температуру. Для півдня і заходу України треба ще додати 3 або 4 градуси.

Погода 7.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ви ж поряд, невже в вас не так, тернополяни казали, що в них теж так само все стрімко розвивається.
Каштани покищо не цвітуть тільки суцвіття зелене викинули.

Надіслано від мого LT25i, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, InVinoVeritas сказав:

Вы наверно хотели сказать-в десятках тонн подсолн. меда, но постеснялись...

Якщо перевести поведінку бджіл на квітках соняшнику можна порівняти із реакцією людей які бачать розсипані гроші по 50 копійок а поряд по 5 або 10 гривень. Коли цвіте соняшник всі інші медоноси із дрібними квітками більше не існують або розчиняються без сліду в головному взятку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Акація вже по два сантиметри китяхи .Все цвіте на десять днів раніше. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на 7 утра + 7 солнечно тихо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+13 * Туман 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+17 пасмурно. Ночью прошел дождь.

Заморозка вчера к счастью не было. Было около 0.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Мико сказал:

+13 * Туман 

 

Синий?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14.00 +22 ветер западный средний силы 6.м.с перемена облачность,на завтра по прогнозу +25.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на 21 годину 15 хвилин температура за бортом складає  +16 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...