Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, miro сказав:

в нас теж ходять на короткий рукав, колготи теж, а у вас в Києві прочитав http://www.unn.com.ua/uk/news/1724799-u-kiyevi-zafiksuvali-temperaturniy-rekord

Не знаю, як у Києві, а у мене на пасіці в Княжичах - від межі Києва менше 90 метрів -  під дахом бесідки відкритої було точно усі +27С ! :wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 часов назад, ДобровоЛ сказал:

 

І гарної погоди й на завтра!

 

Шашличний сезон вiдкрито

Все пройшло як звично 

Сам за мангальшика 

Щойно залили мангал ,пiднявся сильний вiтер ,

на задньому планi видно остання кучка снiгу на точку 

 

 

Открытие сезона.JPG

Открытие сезона 1.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А погодка-то, як на замовлення! Романович навіть в маєчці. Коли це таке ще було на Слобожанщині  в переддень Космонавтики? :ah::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+5, хмарно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+8 сонячно, гарний ранок 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+6 * северный ветер ,пасмурно , колотун ,со вчерашним днём никакого сравнения ,качели продолжаются 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+9, хмарно, дме легкий вітерець. Пробивається сонечко

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 5 пасмурно ветер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да,у нас сьогодні, проти вчорашнього тепла - дюдя.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+10 сонячно легенький вітерець

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+6 хмарно дме прохолодний схIдний вiтер 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+11 пробивається сонце. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Проти вчорашніх плюс 25 температура повітря впала до плюс 5. Сидять бджілки і ніхто із них літати не хоче. Вчора бджоли гарно носили пилок із мати-й-мачухи. Ось таку погоду в нас передає прогноз.

Погода 1.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 година тому, ДобровоЛ сказав:

 У мене в тіні вже 27С показує!  +  вже можна й не ставити.:wave::IMHO: А "прогнозисти " за місяць до цього на цей день прогнозували аж +9С...:refery: ПОЗОРИЩЕ !

Навіть окуляри одягнув - не повірив. Та так і воно й є!:ay:

 Тепер, після 3-4 днів такої весняної спеки  про цвітіння по календарю можна буде вже й забути. Акація може й нацвітіння  ріпака налягти.:(

 P.S. Така погодка -гарний дарунок на шашличний день для @Мико , якому сьогодні День народження!:ax::umora::wave:

Видно в Небесній канцелярії теж хтось не ту посаду посів: Учора було  у мене на пасіці в тіні  27С,  а сьогодні, у День космонавтики ,  на 12.00 - всього 07 С!  :blink::helpme:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ДобровоЛ сказав:

Видно в Небесній канцелярії теж хтось не ту посаду посів: Учора було  у мене на пасіці в тіні  27С,  а сьогодні, у День космонавтики ,  на 12.00 - всього 07 С!  :blink::helpme:

Із погодою явно щось не те. В небесній канцелярії відділ погоди  або жидам віддали в оренду або і туди пролізли кацапські шпигуни. :umora: Такі неймовірні стрибки в 20 градусів. І що найбільш цікаве що мої бджоли по калюжах беруть воду а із напувалки зовсім слабо. Зараз теж кудись на воду йдуть. Навкруги багато калюж стоїть. Попередні роки було сухо і напувалка була аж чорна бід бджіл а тепер піднялися грунтові води і бджолам така вода більш звична. :IMHO:Подібна картина і на сусідських пасіках. Водопровідна вода мінералів не має зовсім тому що накипу в чайнику за 5 років користування не видно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+25, сонячно. трохи дерева хитаються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Крук сказав:

Із погодою явно щось не те. В небесній канцелярії відділ погоди  або жидам віддали в оренду або і туди пролізли кацапські шпигуни. :umora: Такі неймовірні стрибки в 20 градусів. І що найбільш цікаве що мої бджоли по калюжах беруть воду а із напувалки зовсім слабо. Зараз теж кудись на воду йдуть. Навкруги багато калюж стоїть. Попередні роки було сухо і напувалка була аж чорна бід бджіл а тепер піднялися грунтові води і бджолам така вода більш звична. :IMHO:Подібна картина і на сусідських пасіках. Водопровідна вода мінералів не має зовсім тому що накипу в чайнику за 5 років користування не видно.

Так, бджоли дуже полюбляють талу воду. Видно там для них усе класно заготовлено.:umora:

53 хвилини тому, gardener сказав:

+25, сонячно. трохи дерева хитаються.

Ого! А у мене зараз лише +10 С, :( але баки потроху літають...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні серед дня було холодненько. Всього плюс 10 і бджоли літали тільки по воду. Поодинокі бджілки приносили пилок. В неділю 8 квітня ввечері почала розквітати верба і бджоли зразу понесли свіжий пилок до вуликів. Попрацювали активно тільки три дні і прийшло похолодання. Ось так зараз виглядає в нас верба. Якість зображення поганенька бо мобілка стара і заношена але іншого нічого нема так що маємо те що маємо.

Фото2053.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Крук сказал:

Сьогодні серед дня було холодненько. Всього плюс 10 і бджоли літали тільки по воду. Поодинокі бджілки приносили пилок. В неділю 8 квітня ввечері почала розквітати верба і бджоли зразу понесли свіжий пилок до вуликів. Попрацювали активно тільки три дні і прийшло похолодання. Ось так зараз виглядає в нас верба. Якість зображення поганенька бо мобілка стара і заношена але іншого нічого нема так що маємо те що маємо.

Фото2053.jpg

Якість то пусте,,, головне, що верба цвіте. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні дійсно з ранку було хмарно +5(холодно), але в 13 годині вже було сонячно +20, вітерець був холодний, бджоли літали добре несли пилок, 

вже зацвіла береза.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, САХНЮК сказав:

Сьогодні дійсно з ранку було хмарно +5(холодно), але в 13 годині вже було сонячно +20, вітерець був холодний, бджоли літали добре несли пилок, 

вже зацвіла береза.

 

В мене вдома сережки берези тільки почали розпускатися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Крук сказав:

 

1 година тому, САХНЮК сказав:

Сьогодні дійсно з ранку було хмарно +5(холодно), але в 13 годині вже було сонячно +20, вітерець був холодний, бджоли літали добре несли пилок, 

вже зацвіла береза.

 

 

1 година тому, Крук сказав:

В мене вдома сережки берези тільки почали розпускатися.

Якщо є верба - на березу бджоли й не глянуть. Вербова обніжка набагато поживніша.

А у мене +11С найбільше було сьогодні. А до Шепетівки якихось там км  150  не більше....:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сильно похолодало вчора зранку +5 , сьогодні +3 але пробивається сонечко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+7 виходить сонце, в день має бути +22, пташки з ночі щебечуть.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, ДобровоЛ сказал:

 

Якщо є верба - на березу бджоли й не глянуть.

 

+8 * але обiцяли потеплiння

@ДобровоЛЯк це ми з вами прогавили такi знаменнi дати + 30078 лайкiв    15 017 повiдомлень 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...