Перейти к содержанию
  • Объявления

ДобровоЛ

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

В теме 18 858 сообщений

2 часа назад, ДобровоЛ сказал:

Оце Паска! Істинно пасічна!:ay::vinny: Може, й у прогнозистах , що на Ніжин оцю картинку складували, пасічники завелися?:ah:

Та мабуть ні, просто в них можливо мед закінчився, то вони за бджілок згадали:hmm::umora:

Поделиться сообщением

Утром было +1, тихо и пасмурно. Одно радует, что день начался с плюсовой температуры.

Поделиться сообщением

29 хвилин тому, Николай S сказав:

Та мабуть ні, просто в них можливо мед закінчився, то вони за бджілок згадали:hmm::umora:

:umora: О, це вже близько до істини! :ay:

Поделиться сообщением

На термометре  +12, но отсутствие солнца и  холодный ветер лишают пчёл активности.

:dntknw: Может  с обеда  хоть солнце покажется

Поделиться сообщением

3 часа назад, kalina сказал:

На термометре  +12, но отсутствие солнца и  холодный ветер лишают пчёл активности.

Как мёд , так и ложкой! Не забывайте - эта неделя - еврейские кучки! :ah:

Поделиться сообщением

Вранці 4 тепла, і до обіду дощ, після обіду дощ припинився і несподівано потепліло до +13, сонце з-за хмар не видно, але бджола відразу в бій... багато прилітають з обніжкою

Поделиться сообщением

+1 хмарно пустивсь густий лапатий сніг ... :hmm:

Поделиться сообщением

40 минут назад, Бджолопотам сказал:

Вранці 4 тепла, і до обіду дощ, після обіду дощ припинився і несподівано потепліло до +13, сонце з-за хмар не видно, але бджола відразу в бій... багато прилітають з обніжкою

Аналогічна ситуація, але в мене вийшло сонце:ay:.

Поделиться сообщением

идет лапатый снег, теплого Олекси 

Поделиться сообщением

+2 почало сипати сніжок.....

Поделиться сообщением

5 часов назад, kalina сказал:

в 12:00 вышло солнце, пчела пошла в лет и до сих пор но уже успакаиваются,

не смотря на ветерок день выдался приятный, начало холодать на градуснике сейчас в тени +12:ah:

Поделиться сообщением

Сьогодні прогрілось до +10 хмарно,такий у нас цего року Теплий Олекса;)

Поделиться сообщением

Майже цілий день ішов лопатий сніг, зараз температура 0.

Поделиться сообщением

Протягом дня хмарно при +6  -- не відчули бджілки в мене теплоти від Олекси.

Поделиться сообщением

15 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Прочитав сьогодні свій діагноз з інституту ім. Стражеско! :rofl: Без сміху його читати неможливо!

Ось бачте, як медицина подбала про вас. Вони ж знають, що сміх додає здоров'я і продовжує життя, от і прописали вам лікування. Головне, щоб сміх не був істеричним і ось таким :crazy:

13 години тому, ДобровоЛ сказав:

Я вже сьомий десяток розміняв і добре знаю, що у нас й коли та як називають у народі - виїздив по відрядженнях майже 40 років по усій Україні. А  на Київщині  побував чи не по усіх селах. Якраз співпадає наша Вербна неділя у нас з жидівськими кучками. А що там святкують у Хайфі чи Тель-авіві - мені до лампочки, хоч і там маю одну однокурсницю.

В тому то й річ, що Вербна неділя співпадає з семиденним святом Опрісноків (маца) саме в кінці березня-квітні на єврейське свято Песах. А у народі все назвали одним словом - кучки, хоча це різні речі. Кучки - це врожай і намет (шатро), Опрісноки - це їжа без закваски. У нас в народі як не знають, то добрешуть. Ще один приклад - наше свято Маковія (Медово-маковий Спас). Згадуються юдейські мученики Маккавеї, їм'я яких походить від слова "маккабі" - молоток, а не мак...

Вам на сьомому десятку може й до лампочки, це нормально для такого віку. На восьмому десятку, кажуть, взагалі життя безтурботне, як в дитинстві.  ;)

Поделиться сообщением

4 часа назад, Pchelnik 2 сказал:

Как мёд , так и ложкой! Не забывайте - эта неделя - еврейские кучки! :ah:

2 часа назад, ApisDirect сказал:

в 12:00 вышло солнце, пчела пошла в лет и до сих пор но уже успакаиваются,

не смотря на ветерок день выдался приятный, начало холодать на градуснике сейчас в тени +12:ah:

"Кучки! нам не помешали и после часа пчела заработала. Не менее трёх часов наблюдала активный лет.

Не выдержала и заглянула в десяток 10-ти рамочных.  В большей части семей  меда еще много, а вот количество расплода пока существенно не увеличилось.

Вода уже достигла опять критической метки и снова затапливает пониженные участки.

Поделиться сообщением

2 часа назад, Женя Циба сказал:

Сьогодні прогрілось до +10 хмарно,такий у нас цего року Теплий Олекса;)

У нас було тепліше, бджоли політали, деякі знайшли пилок.

Поделиться сообщением

43 хвилини тому, Arius сказав:

Ось бачте, як медицина подбала про вас. Вони ж знають, що сміх додає здоров'я і продовжує життя, от і прописали вам лікування. Головне, щоб сміх не був істеричним і ось таким :crazy:

В тому то й річ, що Вербна неділя співпадає з семиденним святом Опрісноків (маца) саме в кінці березня-квітні на єврейське свято Песах. А у народі все назвали одним словом - кучки, хоча це різні речі. Кучки - це врожай і намет (шатро), Опрісноки - це їжа без закваски. У нас в народі як не знають, то добрешуть. Ще один приклад - наше свято Маковія (Медово-маковий Спас). Згадуються юдейські мученики Маккавеї, їм'я яких походить від слова "маккабі" - молоток, а не мак...

Вам на сьомому десятку може й до лампочки, це нормально для такого віку. На восьмому десятку, кажуть, взагалі життя безтурботне, як в дитинстві.  ;)

Помиляєтеся @Arius. Але не буду про це - зову Саніч скаже , що то політика, а то чиста ж економіка.

Щодо свят і етимології слів - то є частина  моєї професії. Тож не буду заводити вас і присутніх у дебрі.:ah::umora: Не всім це цікаво, та й тема ж про погоду....

А сніг у нас в Києві ще лежить на кочугурах. Туман , і , як не дивно , +4С  на 20.45. Тож не виключено, що прогнози про різке зростання тепла можуть збутися.:ole_ole::az:

Изменено пользователем ДобровоЛ

Поделиться сообщением

+10 зараз. Зранку було хмарно і прохолодно, а десь о четвертій виглянуло сонце і всі пішли дружньо на обліт.

Поделиться сообщением

В 23.03.2018 в 23:24, _Иван_ сказал:

Моя семья к весне готова!))) Но, "поки що пидсыпае снижок")))

20140618_172844.jpg

А вы собираетесь работать с полесской лесной?:(:blink:

Поделиться сообщением

до обіда було +5 з обіда дуже похолодало зимуєм.

Поделиться сообщением

5 часов назад, dacha сказал:

А вы собираетесь работать с полесской лесной?:(:blink:

Конечно! Только переодеться придётся...

ÐоÑожее изобÑажение

Поделиться сообщением

+4 пустився гарний весняний дощ. Добре що не сніг так що :IMHO:ВЕСНА :ole_ole:прийшла:ay:

Поделиться сообщением

І в нас періщить сильний дощ. За бортом 7 тепла. Вчора я вже ожину підвязував - прокльовуються зелені бруньки.Нарешті в нас весна - хоча ще вчора в сусіда під забором бачив купу снігу - не розтанув та сьогоднішній дощ його доконає.

Поделиться сообщением

+4, вночі йшов дощ. Сирість страшенна. здається вологою наситилось навіть те, що в принципі не може впитувать вологу.:( Хорша погода знову переноситься на далі.

Поделиться сообщением

Для публикации сообщений создайте учётную запись или авторизуйтесь

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать учетную запись

Зарегистрируйте новую учётную запись в нашем сообществе. Это очень просто!

Регистрация нового пользователя

Войти

Уже есть аккаунт? Войти в систему.

Войти