Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Миха сказал:

Знаю, з таким монологом залетиш в Б@ню..)) В мене чуйка..що погода наладиться, з суботи точно

 

Чуйка- вдалий прогноз погоди на точку.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не успел растаять старый снег, подсыпало сегодня еще. Больше +1 температура не повышалась . На улице очень не уютно.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, kalina сказал:

:hi:Максимальная сегодня в тени была  +16 . Раскачиваться начали с 11 00 и последние пчелы вылетали еще и после 17 00:ole_ole:

Ветер ЮВ, умеренный. 

:ay:. Завтра и мне такую погоду обещают. Мои при +10, тоже до самого вечера летали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 хвилин тому, Миха сказав:

В мене чуйка..що погода наладиться, з суботи точно

 

тільки...от з якої суботи:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Arius сказал:

які кучки, шановний? Жидівські? Суккот? Відзначається в жовтні. Треба знати свята нашої правлячої еліти :umora:

Так розтлумачте, як там вірно казати :hmm:а то всеж еліта:umora:.....,   у нас теж кучками ж...  звуть всю неділью перед паскою, і завжди хрінова погода 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Більше +4 непіднімалась температура вітер холодний і сиро мабуть буде третій захід снігу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, gardener сказал:

тільки...от з якої суботи:hmm:

:umora: Хлопці! Так весна вже буде гарантовано через один день - хто не вірить, порівняйте аватарки Пана Міко два дні тому і  вчора!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поки я носився з вуликами мені поміняли прогноз знову, на ранок +1, кажуть більше добрих мінусів не буде, в неділью +14 але сонце буде лише на паску:dntknw: кучки вони завжди кучки.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Arius сказав:

І ось, до речі, ми ще раз переконалися, яку неоціненну послугу зробив ДобровоЛ для форума і всього людства товариства. Два роки тому люди ще вірили в довгострокові прогнози від Кульбіди та інших лжепророків, але завдяки доречно відкритій Доброволом темі, істина нарешті запанувала. І всі дізналися, що вірити довгостроковому прогнозу не можна, що Кульбіда - шарлатан, який робить прогнози на картах Таро...

Лише природна скромність не дозволяє панові Доброволу жирно написати в своєму профілі: " Творець, Отець Автор теми Погода на пасіці... - найпопулярнішій, найцікавішій, найкрутішій темі на Точку". Тому добродій ДобровЛ лише тут і там іноді згадає між рядків: "ось, до речі, я два роки тому... так, до речі, це був я, не варто дякувати, панове, я ж для всіх старався, створив, відкрив..." І ДобровоЛ скромно посміхнеться, згадуючи безсонні ночі, як він в творчих муках виношував назву теми. Шість днів ДобровоЛ створював назву з нічого з різних варіантів:

- Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра)

- Погода на пасіці (сьогодні, вчора, завтра)

- Погода на пасіці (завтра, сьогодні, вчора)...

І нарешті створив! І побачив ДобровоЛ, що добре воно, і на сьомий день поїхав у Голандію відпочивати. А тема стала жити і процвітати. І хто його знає, яка б ця тема була і чи була б взагалі, якби ДобровоЛ обрав якусь іншу назву...  :af:   

 Ну і до чого тут ваша патетика? Ви двома словами скажіть те, що розписали на півсторінки "Короткість - сестра таланту". Аватарка ваша зобов"язує до цього. А від вас простої щирої вдячності не діждешся, то який же ви  тоді "Arius", коли не вмієте відділити зерно від плевен?  Ну, а що ж ви цікавого тут започали? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Міхал-69 сказав:

:umora: Хлопці! Так весна вже буде гарантовано через один день - хто не вірить, порівняйте аватарки Пана Міко два дні тому і  вчора!:umora:

То він знову , мабуть, в Алма-ата побував!:umora::umora::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Arius сказав:

які кучки, шановний? Жидівські? Суккот? Відзначається в жовтні. Треба знати свята нашої правлячої еліти :umora:

 Не знаю  з якого то народу ваші назви, а у мене на батьківщині - за 45 км від Моринців, тиждень вербовий перед паскою  по-іншому називають ще жидівськими кучками.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на даний момент в нас +5 і тишина,так і пахне весною

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Николай S сказав:

Так розтлумачте, як там вірно казати :hmm:а то всеж еліта:umora:.....,   у нас теж кучками ж...  звуть всю неділью перед паскою, і завжди хрінова погода 

Левит, Числа.., Повторення Закону 16.13-15 :"Свято Кучок будеш справляти собі сім день, коли збереш з току свого, та з кадки чавила свого..."

Кучки - це свято врожаю сьомого місяць Тішрей (вересень, жовтень), з 15 по 21 тішрі. Вікіпедія

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ДобровоЛ сказав:

 Ну і до чого тут ваша патетика? Ви двома словами скажіть те, що розписали на півсторінки "Короткість - сестра таланту". Аватарка ваша зобов"язує до цього. А від вас простої щирої вдячності не діждешся, то який же ви  тоді "Arius", коли не вмієте відділити зерно від плевен?  Ну, а що ж ви цікавого тут започали? :ah:

Це ще було коротко, пане ДобровоЛ. І це, до речі, був вияв Безмежної Вдячності, до якої приєднались інші форумчани. А щодо того, щО я тут цікавого започав, то я простий смертний, нічого не започатковую, лише читаю і пишу іноді щось "патетичне". :hi:

А раніше у вас з гумором краще було. Мабуть погода впливає. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, Arius сказав:

Це ще було коротко, пане ДобровоЛ. І це, до речі, був вияв Безмежної Вдячності, до якої приєднались інші форумчани. А щодо того, щО я тут цікавого започав, то я простий смертний, нічого не започатковую, лише читаю і пишу іноді щось "патетичне". :hi:

А раніше у вас з гумором краще було. Мабуть погода впливає. ;)

Вибачайте !:hi::az: Трохи "не в"їхав".:)

 Буває і у мене. Усі ми люди. Це я вже опісля того став трохи таким  "самокритичним":ah: , як ото прикрили були мною почату за два тижні до календарної весни тему.:dntknw:

  А у мене так і є 0 С за бортом . А сніг, вже свіженький так і лежить, біліє...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Міхал-69 сказал:

 порівняйте аватарки Пана Міко два дні тому і  вчора!:umora:

Та вiн не встигае за прогнозами iх мiняти 

Як почув про 40 лопат снiгу  , зняв бриль i вдiв новеньку зимову шапку :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

26 хвилин тому, Демків Юра сказав:

на даний момент в нас +5 і тишина,так і пахне весною

Гарний запах!:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

:rofl:

Что Вас так колбасит целый день?:umora: Что-то Голандское?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Мико сказав:

Та вiн не встигае за прогнозами iх мiняти 

Як почув про 40 лопат снiгу  , зняв бриль i вдiв новеньку зимову шапку :rofl:

А я промовчав: подумав, що то у вас, Романовичу, єврейська шапочка - даби не прогнівити їх бога та щоб він не зіпсував вам облітної погоди на їх кучки, коли ви виноситимете  бджіл! :umora: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Arius сказав:

Кучки - це свято врожаю сьомого місяць Тішрей (вересень, жовтень), з 15 по 21 тішрі. Вікіпедія

Там ще з часів "замшу" все запущено:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

347434.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, mits сказав:

Что Вас так колбасит целый день?:umora: Что-то Голандское?

:umora: Прочитав сьогодні свій діагноз з інституту ім. Стражеско! :rofl: Без сміху його читати неможливо! Та й погода ж відповідна...

 А щодо голанд - не палю, не нюхав, не пробував і не буду пробувати жодного разу...

 Але ж тема то про погоду. А вона пока - не дуже. Хоч абсолютно усі прогнозують на вихідні у нас +15С...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Не знаю  з якого то народу ваші назви, а у мене на батьківщині - за 45 км від Моринців, тиждень вербовий перед паскою  по-іншому називають ще жидівськими кучками.:dntknw:

У нас також цей тиждень звуть жидівськими кучками. В цей тиждень завжди вітряно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Arius сказав:

які кучки, шановний? Жидівські? Суккот? Відзначається в жовтні. Треба знати свята нашої правлячої еліти :umora:

?:blink: ?

46 хвилин тому, ALEKS1952 сказав:

У нас також цей тиждень звуть жидівськими кучками. В цей тиждень завжди вітряно.

Правильно @ALEKS1952 . Я вже сьомий десяток розміняв і добре знаю, що у нас й коли та як називають у народі - виїздив по відрядженнях майже 40 років по усій Україні. А  на Київщині  побував чи не по усіх селах. Якраз співпадає наша Вербна неділя у нас з жидівськими кучками. А що там святкують у Хайфі чи Тель-авіві - мені до лампочки, хоч і там маю одну однокурсницю.

 І , головне,  й поближче до цієї теми - що цей тиждень завжди буває дощовий, вітряний і часто безоблітний. Лиш один раз , пам"ятаю, років три-чотири тому був період, коли я навіть скачав одну рамку вербового меду! :ay: Отоді вперше бачив гарну погоду у цей вербовий тиждень.:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

- 6 зимуем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...