Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Температура -1,сніжку підкинуло за ніч 3см.Зимуємо:(.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8.00 (0) градусов подсыпает сильный летний мокрый снег.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

0, сильний туман. Зранку (в 7.00) було -1 і ясно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

- 4 солнечно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Температура близько 0 . Іде сніг якого підсипало більше 5 см. Ждем вихідних передали потепління , можливо всетаки нвступить довгоочікувана :ole_ole:ВЕСНА

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Василика сказал:

Как сравнений нет, а дупло - в верху купол, с низу дырка. Опять читать....., опять буквы вспоминать? За микроклимат я уже читал.

Перенесите пожалуйста в соответствующую тему кто имеет на это право.Неудачное сравнение .В этом случае можно говорить за увеличенное подрамочное пространство.Как знаете.Считаете что все знаете и хорошо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зима.:helpme:Засыпало снегом.:blink:smile106.gif

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, Женя Циба сказав:

Всі чекаємо тепла,а по прогнозу тепло прийде але не надовго:(,походу весна цего року буде ще поярче минулорічної. 

  Дочекалися! :ooops: Ой, виглянув у вікно на Троєщині - і мені стало погано. Насипало снігу знову, ніби й не розтавали ті кляті кучугури! Знову авто засипало й дороги так, що й не видно прогалин! Моя "галера" в стопорі...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Зима.:helpme:Засыпало снегом.:blink:smile106.gif

Аналогічно, гарно притрусило снігом, але вже +2 і все перетворюється на мокру кашу. Про який хороший розвиток може йти мова за таких умов. Мабуть на вихідних буду ставить підігрів у вулики.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вчора літали +10 в тіні.на сонці більше.навіть зїли стакан кукурудяної муки.сьогодні туман.+3

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Зима.:helpme:Засыпало снегом.:blink:smile106.gif

Так! Пока писав, ви вже й повідомили. А "за бортом" стабільний нуль... Ну, що ж поганого начворили наші бджілки, що так їх карає погода? 29 ж бернезня, а не грудня!:ak:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

  Дочекалися! :ooops: Ой, виглянув у вікно на Троєщині - і мені стало погано. Насипало снігу знову, ніби й не розтавали ті кляті кучугури! Знову авто засипало й дороги так, що й не видно прогалин! Моя "галера" в стопорі...:ah:

У нас обішлось все невеликим дощом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

зараз +3,ніч було 0, вітерець слабенький, сонечко щойно увімкнуло світло, на пасіці поставив теплу воду в термосах, власного самокльопу, яка витримує до обіду, а потім я її міняю, і так буде до більш стабільного тепла де запуститься напувалка на 40 літрів облаштована теж під термос, але воду заправляю з ранку, на момент стрімкого розвитку до води даю витамін В12.Общем день почався і в ньому хочеться тепла,щоб наші бджоли мали розвиток, бажаю для всіх щоб весна вже почалась на пасіках повним ходом:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Стоїть туман, на градуснику +1. Обіцяли +11 в обід,але щось не віриться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+1  хмарно як в мішку, південний вітер з мокрим снігом і дощем, слякоть. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Микола 5 сказал:

+1  хмарно як в мішку, південний вітер з мокрим снігом і дощем, слякоть. 

А у нас солнышко,правда ветер.Делаю корпуса и днища ,короче продолжается подготовка к сезону.Жена говорит что ты в них сажать то будешь,а я отвечаю було бы во что а что сажать найдемс.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

38 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Так! Пока писав, ви вже й повідомили. А "за бортом" стабільний нуль... Ну, що ж поганого начворили наші бджілки, що так їх карає погода? 29 ж бернезня, а не грудня!:ak:

Так цез 57 день :hmm:ЛЮТОГО.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тихо, падает небольшой снег, притрусил все проталины, температура +1.https://www.gismeteo.ua/weather-kramatorsk-11929/month/ , а вот такой обещают апрель , хотя уверен, сто раз еще поменяют. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

51 минуту назад, Иваныч сказал:

Так цез 57 день :hmm:ЛЮТОГО.

Наверное форум читают

https://korrespondent.net/kyiv/3956175-58-fevralia-kyev-snova-zasypalo-snehom

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, КАЕ сказав:

Та то ж фото, очевидно, ще з 1991 року виставили! Ну, навалило, але ж не так страшенно!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Серж 82 сказал:

Стоїть туман, на градуснику +1. Обіцяли +11 в обід,але щось не віриться.

Аналогічна хрень,як ця погода задрала:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну и наконец-то начало положено, мои комашки сегодня понесли первую пыльцу:ole_ole::ae::ay: Как же  приятно смотреть на этот процесс, пусть пока только замазанные лапки:veselo:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене вдома пролітає сніг, температура приблизно плюс один. Вночі йшов сніг але без вітру і тихо. Синоптики вгадати ці всі перепади погоди не можуть точно. Брешуть врізнобій і переписувати ту брехню не дуже і хочеться. Але погода згідно прогнозу готує нам приємний сюрприз. Із 3 квітня на південь від України утвориться ціла лінія підвищеного атмосферного тиску яка дасть потужний наступ теплого повітря. Холодне повітря буде відкинуто дуже далеко в Сибір і на північ рашки. Центри антициклонів я позначив червоними зірочками.  Тому із 3 квітня буде тепла і гарна погода. Всі пасічники будуть працювати біля вуликів у садочку а бджоли будуть дружно літати і всі будуть раді та щасливі і на форум зайти не буде коли.

Погода 5.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Холодно, пасмурно, около нуля. Сыро, мерзко, ветренно. С утра навалило сантиметров 5 мокрого снега.   Днепр.

С понедельника начинаются еврейские кучки, вроде-бы прогнозы обещают тепло, но ветер практически штормовой. Наверное раньше пасхи не увижу хорошего лета пчел а пыльцу так и подавно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Юрий В сказал:

Ну и наконец-то начало положено, мои комашки сегодня понесли первую пыльцу:ole_ole::ae::ay: Как же  приятно смотреть на этот процесс, пусть пока только замазанные лапки:veselo:

Скільки градусів у Вас? у нас дубаріна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...