Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

1 час назад, mits сказал:

Соскучится успели, за дождиком?:ah:

Нема за чим сумувати дождь майже через день:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зайшов на сайт прогноз глянути - а там...

f6634ea15078.jpg

Куди вже тепліше:dntknw: і так цілий день +5

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

У нас +5. Ветер есть но не сильный. Пане Лионид тримайтесь.

Дякую, пане Олеже! Та мені - що ? Головне он щоб бджілки мої  при такій погоді не осипались там , у мене на причепі... Вперше ж зимують майже на чистому соняху... Але надія на баків - достойна лінія, повинні вижити. Вони в Голандії і не такі перепади витримували, як я тут побачив... То може й менеться?:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Дякую, пане Олеже! Та мені - що ? Головне он щоб бджілки мої  при такій погоді не осипались там , у мене на причепі...

Якщо, причеп закріплений і вітри його не будуть розкачувать, то можна бути спокійним.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Жало сказав:

Якщо, причеп закріплений і вітри його не будуть розкачувать, то можна бути спокійним.

Гарно заякорений цеглою стоїть на добрих заводських кріпленнях. А ще - він невисокий та ніби ж трохи й в затишку - ворота прикривають з одного боку, - з іншого будинок і сусідський з ще іншої сторони. Але боюсь за ці + в погоді. Он з Різдва знов потепління обіцяють. А куди ж тепліше? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 хвилин тому, Бджолопотам сказав:

Зайшов на сайт прогноз глянути - а там...

f6634ea15078.jpg

Куди вже тепліше:dntknw: і так цілий день +5

 Запереживав і я . Зайшов у наші прогнози й інше побачив: до 6 ще потепління, а далі - похолодання й майже аж до Хрещення мінуси.:hmm::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 1 немножко притрусило вчера снежком

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7.30 хмарно з проясненням температура на нулю, поривистий східний вітер, зазвичай внас східний вітер приносить похолодання і суху погоду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-2, туман, на поверхні грунту приморозок, тихо але на день знову плюсова температура

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8.00 +1 туман пасмурно ветра нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Також +1 * снiг тане 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+2 виходить сонце,цілу ніч стояв туман .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зранку було мінус 1*С, зараз +1*С, хмарно, безвітряно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А у мене за бортом - сухо, хмарно,  +8С. Пока тихо.

     Але тут погода змінюється бувально за півгодини - відчувається близькість Північного моря. Тож за лічені хвилини може здійнятися й буря. Тобто тут бджоли натренувалися до цих змін і наші відлиги чи вітерці їх не лякатимуть. На те й надіюсь, залишивши зимувати своїх голандських баків на причепі на соняшниковому меду.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Читаю по канадських форумах, що в них останній тиждень морози на рівні -36 морозу.

А в нас Різдво скоро на носі, і снігу досі нема, дощі та теплинь

Що ми, що канадці живемо в північній кулі. Чого в них морозяки, а в нас хтозна-що?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

 

Що ми, що канадці живемо в північній кулі. Чого в них морозяки, а в нас хтозна-що?

Та хай краще 

 

15 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

хто зна-що?

нiж 

 

15 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

-36 морозу.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ночью был дождь  и как стоило ждать при -3-х стал гололёд . Изредка пролетал снежок , была и крупа . На вечер так и осталась -3 и гололёд не куда не делся .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

Читаю по канадських форумах, що в них останній тиждень морози на рівні -36 морозу.

А в нас Різдво скоро на носі, і снігу досі нема, дощі та теплинь

Що ми, що канадці живемо в північній кулі. Чого в них морозяки, а в нас хтозна-що?

Тому що ми хоч по широті і в одній півкулі живемо. але по довготі - геть в різних.)))

А як всім відомо. щоб в одній "півкулі" щось додати - у іншій неодмінно треба стільки і забрати....)) цеж так просто.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Женя Циба сказал:

+2 виходить сонце,цілу ніч стояв туман .

Да, туман зранку був конкретний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Почти ползимы прошло, а на улице весна. И днём и ночью +3. Снега практически не осталось. Бедные наши пчёлки. 

SDC10875_thumb.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Cfif сказал:

Тому що ми хоч по широті і в одній півкулі живемо. але по довготі - геть в різних.)))

А як всім відомо. щоб в одній "півкулі" щось додати - у іншій неодмінно треба стільки і забрати....)) цеж так просто.

Та ні не просто. Холодне повітря надходить з Арктики. Чого воно з надлишком йде на Канаду та США, бо вже сьогодні чув, що вперше за 30 років випав сніг у Флориді, замітає Массачусетс, Огайо, канадські Онтаріо, Манітобу, Альберту? А з іншого боку півкулі весняна погода? Чого холодне повітря перетікає тільки на їхню сторону?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+4 дощ .  фацелія падалішня на городі  зеленіє  висотою в  10- 15см 

IMG_20180104_154753.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

По новинах показали "у Сумах в сквері коло памятника Шевченку зацвіли троянди серед зими":crazy:Це вобще капєц робиться!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Cfif сказав:

Тому що ми хоч по широті і в одній півкулі живемо. але по довготі - геть в різних.)))

А як всім відомо. щоб в одній "півкулі" щось додати - у іншій неодмінно треба стільки і забрати....)) цеж так просто.

Гольстрім розприділяє кому що прийдеться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Андрій Сумчанин сказал:

Та ні не просто. Холодне повітря надходить з Арктики. Чого воно з надлишком йде на Канаду та США, бо вже сьогодні чув, що вперше за 30 років випав сніг у Флориді, замітає Массачусетс, Огайо, канадські Онтаріо, Манітобу, Альберту? А з іншого боку півкулі весняна погода? Чого холодне повітря перетікає тільки на їхню сторону?

Так тим янкі і треба...:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...