Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

9 минут назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

+14. Ветер теплый.Наверно надо пройтись за грибами. И в свете последних событий проветрить мозги:vinny:

+9 * Тоже проветриваю мозги ,после вчерашних обжинок  ,с коллективом Слобожанских матководов 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Мико сказал:

+9 * Тоже проветриваю мозги ,после вчерашних обжинок  ,с коллективом Слобожанских матководов 

Хорошая идея .Организую наверно Киевские обжимки.Погода будет позволять после 10 Октября и все наверное откачаются к этому времени. Что дождь Вам не по мешал???:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Хмарно  пускається маленький дощ але тепло

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня с  утра срывается мелкий дождь, на следующую неделю передают потепление,можна будет поработать с пчёлами закончит с подготовкой к зимовке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

а нам ось таку погоду на весь тиждень,йой,аж ми страшно,треба годувать буде......

 

42a18196-93b8-4177-a68b-2c704efe2351.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+16* и знатный дождик припустился.

1 час назад, Сергей Днепр сказал:

Сегодня с  утра срывается мелкий дождь, на следующую неделю передают потепление,можна будет поработать с пчёлами закончит с подготовкой к зимовке.

Тоже такое есть в планах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, miro сказал:

а нам ось таку погоду на весь тиждень,йой,аж ми страшно,треба годувать буде......

 

42a18196-93b8-4177-a68b-2c704efe2351.png

Вона для мене на заказ мені ще 180 сімей лишилось упакувати на зиму

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, targal сказав:

Вона для мене на заказ мені ще 180 сімей лишилось упакувати на зиму

Василь ти коли погоду замовляєш координати скидуй:umora:, я де зараз ше 180 бдж. знайду аби бавитисі:umora:,я в сні ще такої кількості не бачив:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 минут назад, miro сказал:

Василь ти коли погоду замовляєш координати скидуй:umora:, я де зараз ше 180 бдж. знайду аби бавитисі:umora:,я в сні ще такої кількості не бачив:ah:

нічого у васвсе попереду щоб збільшити кількість бжолосімей

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.10.2017, 17.20

Лагідний вітер північно-західного напрямку тріпоче за вікном арматуру. На термометрі +15. Кожні 5 хвилин проривається дрібний дощ. В довершення композиції серед двору зацвіла груша 

DSC_0864.JPG

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Даринка сказал:

15.10.2017, 17.20

Лагідний вітер північно-західного напрямку тріпоче за вікном арматуру. 

 

Аж прослезился:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, targal сказав:

нічого у васвсе попереду щоб збільшити кількість бжолосімей

я особливо зараз тим не переймаюсь,оскільки моя зараз можливість ,це не більше 100 бджолосімей, це те ,що я можу обслуговувати в межах відведеного часу,інший час йде на основну роботу,а основна робота поки-що в приорітеті

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, miro сказал:

я особливо зараз тим не переймаюсь,оскільки моя зараз можливість ,це не більше 100 бджолосімей, це те ,що я можу обслуговувати в межах відведеного часу,інший час йде на основну роботу,а основна робота поки-що в приорітеті

вообщем как всегда, заказ принял, а потом  - "Это не основная моя работа":umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас + 14, пасмурно, мелкий дождь, погода отвратная. С женой сидим дома, пьём чай и смотрим Гарри поттера :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, mya сказал:

вообщем как всегда, заказ принял, а потом  - "Это не основная моя работа":umora:

Это Вы наезжает на миро? Не ок так начинать свой 1 пост. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилину тому, mya сказав:

вообщем как всегда, заказ принял, а потом  - "Это не основная моя работа":umora:

вірно Ви сказали,заказ прийняв,а не халтуру,тому хочеться порою всього багато ,но чи зможеш, бо все це відповідальність впершу чергу перед тими в кого прийняв заказ,я з такими людьми як на літаку ,лечу но всі ми без парашуту{спригнути не дано нікому:umora:} ,як пілот так і пасажири,що оплатили місця згідно білету

погода похмуро цілий день,щойно повернувся з Бухти Вікінгів із зустрічі бджолярів,но про це якщо схочуть то розкажуть бджолярі;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Джаз сказал:

Это Вы наезжает на миро? Не ок так начинать свой 1 пост. 

:hmm:на @miro, Вы что? у меня уже молотки лежат, ждут желтяков

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас есть такая примета "Если осенью зацвела яблоня -это к тёплой и долгой осени" А Если на лещине появились серёжки в октябре месяце- к чему бы это?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Еникиой сказав:

А Если на лещине появились серёжки в октябре месяце- к чему бы это?:dntknw:

Ні до чого. Вони так кожної осені з'являються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, Еникиой сказав:

У нас есть такая примета "Если осенью зацвела яблоня -это к тёплой и долгой осени" А Если на лещине появились серёжки в октябре месяце- к чему бы это?:dntknw:

сєрожка на ліщині, то таке валодька тоже без прикмети може на ній очутитись:umora:,зовсім не так давно в жовтні ліщина мала великі батоги,здавалось морози знищуть розвиток і цвітіння, і бджоли не отримають розвитку,но все було добре,а от цвітіння ліщини в лютому років пять -чотири тому привело до слабкого розвитку бджолосімей.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Стрельчук Олег Анатольович сказал:

Организую ... обжимки

Теж помічницями обзавелись?:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вирвався на вечір з лікарні - Чорнобиль своє робить. А погода - моква і там, і вдома. Але тепло. А де ж те Бабине літечко, як хтось чийсь прогноз виставив тут? Обіцяли  і сонечко ж після Покрови?:ah::dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ромео сказал:

Теж помічницями обзавелись?:)

Не .:) Но встретится Осенью охота. Что то настроение такое может нажраца в хлам.:crazy:Осень +12 .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Стрельчук Олег Анатольович сказав:

Не .:) Но встретится Осенью охота. Что то настроение такое может нажраца в хлам.:crazy:Осень +12 .

... і по помічницям...:umora: І не забудьте медку для "прикормки" прихватити...:rofl:

 А з неба й далі - моква. Може то  до медозборів у наступному сезоні ?..:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Джаз сказал:

С женой сидим дома, пьём чай и смотрим Гарри поттера

режесери фільму німці мабуть:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...