Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

57 хвилин тому, Крук сказав:

Ґрунтові води далеко від поверхні тому вся тала вода йде під землю.

Ок, тоді третя загадка - чому вони опустилися так низько?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, medhon сказал:

Ок, тоді третя загадка - чому вони опустилися так низько?

Пустоты от нефти газа угля догадайтесь чем заполняются.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Сіверянин сказав:

Пустоты от нефти газа угля догадайтесь чем заполняются.

Звідки така версія!? Вперше чую!:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, Сіверянин сказал:

Пустоты от нефти газа угля догадайтесь чем заполняются

Не только сами заполняются. их туда еще принудительно и закачивают. Когда скаважина теряет давление нефтяное и нефть перестаёт бить фонтаном. тогда бурят рядом еще одну скважину так чтоб она была вбурена в тот же нефтяной "карман" и насильно закачивают оч. солёную воду. соёная вожа имеет намного боле плотность чем нефт и выдавливает её на поверхность..

а саму воду тоже выкачивают из 3й скважины но уже из водоносного горизонта.. такие технологии 19 го века..))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Cfif сказав:

Не только сами заполняются. их туда еще принудительно и закачивают. Когда скаважина теряет давление нефтяное и нефть перестаёт бить фонтаном. тогда бурят рядом еще одну скважину так чтоб она была вбурена в тот же нефтяной "карман" и насильно закачивают оч. солёную воду. соёная вожа имеет намного боле плотность чем нефт и выдавливает её на поверхность..

а саму воду тоже выкачивают из 3й скважины но уже из водоносного горизонта.. такие технологии 19 го века..))

Щось мені мало віриться що проблема в цьому. :hmm:де у нас добувають нафту і газ? На Полтавщині, приміром. Тож в першу чергу катастрофічне падіння рівня води мало бути там, але ситуація приблизно однакова по країні. До того ж, якщо судити по тому, наскільки поменшало води в криницях і ставках, Україна мала б стати таким собі Катаром, але ж ні :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Inna сказав:

 

А в сердці Києва мряка)

Що таке "серцеКиєва", де це і чому воно там? :blink:А ''нирки Києва", печінка, мозок та інші "органи", де вони знаходяться і яка там ситуація?;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, medhon сказал:

Щось мені мало віриться що проблема в цьому. :hmm:де у нас добувають нафту і газ? На Полтавщині, приміром. Тож в першу чергу катастрофічне падіння рівня води мало бути там, але ситуація приблизно однакова по країні. До того ж, якщо судити по тому, наскільки поменшало води в криницях і ставках, Україна мала б стати таким собі Катаром, але ж ні 

Добувають і на Сумшілі. біля м.Ромни взагалі першу нафту в україні знайшли. Так ось у нашому районі по всім селам тягнуть воду, бо криниці пересихають.

Мені колись моя прабабца розказувала що в дитинстві купалися урічці Муховець )) я їй не вірив що в тому струмку можна було колись купатися. Мої онуки (я впевнений) мені не повірять що ми коли були дітьми ходили купатися на річку Роменка... А там справа і до Сули дійде. вже місцями можна пербрести. Весною ставив колоди їздив по річці -течія верби валяла... в липні вже не доїхав до колод -води нема. І восени після дощів не добавилось ні на грам. Таке враження що хтось заглушку в дні відкрутив.... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+10, це що за жарти від природи?

Screenshot_20191212-181702_Chrome.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Cfif сказав:

Добувають і на Сумшілі. біля м.Ромни взагалі першу нафту в україні знайшли. Так ось у нашому районі по всім селам тягнуть воду, бо криниці пересихають.

Мені колись моя прабабца розказувала що в дитинстві купалися урічці Муховець )) я їй не вірив що в тому струмку можна було колись купатися. Мої онуки (я впевнений) мені не повірять що ми коли були дітьми ходили купатися на річку Роменка... А там справа і до Сули дійде. вже місцями можна пербрести. Весною ставив колоди їздив по річці -течія верби валяла... в липні вже не доїхав до колод -води нема. І восени після дощів не добавилось ні на грам. Таке враження що хтось заглушку в дні відкрутив.... .

Я Полтавщину для прикладу навів. На Черкащині така ж сама ситуація. Річку Хоробру я тільки знаю з розповідей баби і мами, яка застала її струмком. Але це було хтозна коли, тоді й нафту не особливо добували взагалі по країні, а в області так і ніколи. Я ще раз кажу - якби викачувати стільки нафти як не стало води, то ми були б другим Кувейтом, але цього не сталося! Років з 10 тому, коли рівень почав інтенсивно падати, ходила мулька шо, мовляв, "це через пивзаводи". Мені здається, це з тої ж опери, що "через нафтові/газові свердловини"

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Сіверянин сказав:

Пустоты от нефти газа угля догадайтесь чем заполняются.

Шановний! Давайте почнемо танцювати від рівня світового океану.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Крук сказав:

Шановний! Давайте почнемо танцювати від рівня світового океану.

А він, до речі, внаслідок розтавання льодовиків поступово підіймається, нє?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, medhon сказав:

Що таке "серцеКиєва", де це і чому воно там? :blink:А ''нирки Києва", печінка, мозок та інші "органи", де вони знаходяться і яка там ситуація?;)

Пряма кишка це Бортничі. Пісюн це Видубичі. Там колишня річка Либідь перетворена на стічну канаву зливової каналізації для всього Києва. А коло станції Київ Деміївський ця Либідь йде під землю. Як зайдеш туди то обпісятися з переляку можна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, medhon сказав:

А він, до речі, внаслідок розтавання льодовиків поступово підіймається, нє?

Ну дак ото ж...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, medhon сказал:

Я ще раз кажу - якби викачувати стільки нафти як не стало води, то ми були б другим Кувейтом, але цього не сталося!

Звісно це не єдина причина. а тільки в + до головної.

А головна це те що зволоження меньше 1. тойсть води втрачає територия за рік більше ніж до неї надходить. Степ рухається на північ, і ця тенденція прискорюється з кожним роком. не рівномірно. з віткатами. але тенденція на Каракуми..((

Зупинити розвиок обезводнення моглоб залісіннія территорії. але воно нікому не потрібне.

5 минут назад, Крук сказал:
8 минут назад, medhon сказал:

А він, до речі, внаслідок розтавання льодовиків поступово підіймається, нє?

Ну дак ото ж...

рівень моря і грунтових вод не пов,язано. майже ніяк.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Крук сказал:

Шановний! Давайте почнемо танцювати від рівня світового океану.

Где мы, а где мировой океан.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добре. А що каже закон сполучених посудин???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Добре. А що каже закон сполучених посудин???
Він трішки непрацює повідношенню до суші і морів океанів річок.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

58 хвилин тому, Крук сказав:

Добре. А що каже закон сполучених посудин???

А закон каже,що однієї причини нема, а є цілий ворох.Діяльність людини, різні меліорації, вирубка лісів та інші масштабні проекти, накінець зміна клімату...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Крук сказал:

Добре. А що каже закон сполучених посудин???

Каже що Вам для того щоб дістатися води, яка, хоч якось,ну хоч теоретично може бути причасна до моря треба рити колодязь приблизно глибиною у 120 метрів..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, Cfif сказав:

Каже що Вам для того щоб дістатися води, яка, хоч якось,ну хоч теоретично може бути причасна до моря треба рити колодязь приблизно глибиною у 120 метрів..

А свердловини для добування нафти і газу якої глибини?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Крук сказал:

А свердловини для добування нафти і газу якої глибини?

Набагато більші 120 метрів. якщо ви щось будете розповідати про моря у цьому зв,язку... то будова Земної кори набагато цікавіша і складніша. Це пов,язувати ніяк не можна.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Температура повітря: -1°...+1°C
12 грудня відзначається день пам’яті святого Парамона. У народі цей день називався Задуй поли або Засніжи доли, оскільки для цього дня характерні сильні морози і сніг: “З Парамона земля кам’яніє, річка застигає”. Якщо цього дня снігу багато випаде, то бути хурделицям весь тиждень. А якщо сніжинки стали великими, значить відлига буде.

 

20191212_081642.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 1 хмарно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ноль 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+3темно Скоро весна

S91213-075020.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...