Jump to content
ДобровоЛ

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

29,899 posts in this topic

-5,сонячно,тиша.

+5 , похмуро

-3 небо чисте

-1 Сонячно.

Плюс 4 * сыровато ,пасмурно 

10 годин тому, Віталій.В сказав:

Але набагато тяжче :IMHO:

Жив колись в Києві - скукотіща. Утік і не захотів так жити. В селі в приватному будинку веселіше і приємніше. І музику можна ввімкнути і роботу робиш і економиш і пасіка поряд. І машину в дворі можна ремонтувати. А в Києві що - прийшов додому з роботи і на диван. Пульт ганяєш  або клаву набиваєш на компі.

Ось сьогодні виносив попіл із грубки. Викинув на городі і побачив що вітер строго південний і невеликий. Мороз на ранок мінус 5. Красивий і ясний ранок.

17 минут назад, Крук сказал:

Жив колись в Києві - скукотіща. Утік і не захотів так жити. В селі в приватному будинку веселіше і приємніше. І музику можна ввімкнути і роботу робиш і економиш і пасіка поряд. І машину в дворі можна ремонтувати. А в Києві що - прийшов додому з роботи і на диван. Пульт ганяєш  або клаву набиваєш на компі.

Ось сьогодні виносив попіл із грубки. Викинув на городі і побачив що вітер строго південний і невеликий. Мороз на ранок мінус 5. Красивий і ясний ранок.

С утра посмотрел на картку киянина, затопил грубку, покормил собаку зайцев синичек прогрел уаз, солнце -7, вулики ещё не занес. Красота.

Погода зимова, неекстремальна, для зимівлі краще не побажаєш.І це тішить.:ole_ole:

-3 туман ,на деревах ізморозь :hi:.

2 часа назад, Крук сказал:

. В селі в приватному будинку веселіше і приємніше. І музику можна ввімкнути і роботу робиш і економиш

Я сам такий, але коли газ коштував 1,30, мені більше подобалось, лягаєш спати і думаєш що завтра на риболовлю чі на полювання :hmm:а зараз... 

2 часа назад, Крук сказал:

сьогодні виносив попіл із грубки. Викинув на городі

2 часа назад, Сіверянин сказал:

затопил грубку,

Тільки щоб затопити, спочатку зварив котел,  переробив опалення, вичеркнув місяць життя із року щоб заготовити тільки дров, а тепер ще й дрова заносить та попіл виносить...  

Але все рівно, в місто не хочу .

На вулиці +1, місцями визирає сонечко, с криш капає та сніжок по троху сідає.

Edited by Віталій.В

-9* зранку

-3* зараз

ясно, вітряно

8 часов назад, Крук сказал:

Жив колись в Києві - скукотіща. Утік і не захотів так жити. В селі в приватному будинку веселіше і приємніше.

Я думаю, якби квартирка в Кийові була за площею рівноцінна, а найголовніше - приватна також, то в ній було б "веселіше і приємніше" в рази...;)

Я люблю пасіку, природу, коло вуликів ходити, косити сіно. А що та квартира? Просто бетонна коробка, повітря огидне, вода брудна, паразитні сторонні шуми, погана їжа із супермаркету. А так в мене кролі, коза, город. Продукти тваринного і рослинного походження в переважній більшості свої власні. Городи, сінокоси, дрова оце гарне життя і не засумуєш. Не знаю як кому а мені подобається жити і господарювати у власному домі на своїй землі і у своєму власному дворі. Та й природа в мене гарна. Річка Остер красива і на заплавах ростуть медоноси. В лісах збираю гриби. Діти асфальту цього не розуміють.

8 часов назад, Крук сказал:

Жив колись в Києві - скукотіща.

5 часов назад, Віталій.В сказал:

Але все рівно, в місто не хочу .

А мені нравется , я коли приїжаю у місто з ночовкою завжди торт готую :umora:

330056_1144068.jpg

1 хвилину тому, AVA сказав:

А мені нравется , я коли приїжаю у місто з ночовкою завжди торт готую :umora:

Поїхати із ночівлею до лісу доби так на три або на чотири на пасіку.  Готувати їжу на вогні, збирати дрова, копати коріння для узвару. Свіже повітря, повна відсутність мобільного покриття, інтернету, людей це так приємно. Ходити лісом в камуфляжі і дивитися на диких звірів дуже цікаво. А чого вартий крик сови серед ночі або буркотіння оленів або гавкання косуль.  А потім як виїдеш до людей тоді так радість проймає. Особливо після відвідин форуму Точок. Навіть не уявляю кращого відпочинку. А в Києві довго не можу заснути із-за надокучливого шуму. В хаті в мене уночі повна тиша і навіть годинники тихі і без характерного цокання. Спеціально такі купив. Холодильник і морозильна камера в окремому ізольованому приміщенні. На вікнах можна навіть ставні закрити. Зараз не всі знають що це таке.

-1,хмарно,вітер слабкий.

+2. Зі стріхи капає (поки що) Хмарно, тихо

0*С  хмарно

0 хмарно невеликий вітер із заходу

+5 прорывается солнце :hi:

+5 сонячно  :hi:

Зараз +8, сонячно, полетіли дівчата з вуликів. Деякі чистять підмор. Завтра передають до +9. Побачимо!