Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Погода зимова, неекстремальна, для зимівлі краще не побажаєш.І це тішить.:ole_ole:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-3 туман ,на деревах ізморозь :hi:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Крук сказал:

. В селі в приватному будинку веселіше і приємніше. І музику можна ввімкнути і роботу робиш і економиш

Я сам такий, але коли газ коштував 1,30, мені більше подобалось, лягаєш спати і думаєш що завтра на риболовлю чі на полювання :hmm:а зараз... 

 

2 часа назад, Крук сказал:

сьогодні виносив попіл із грубки. Викинув на городі

 

2 часа назад, Сіверянин сказал:

затопил грубку,

Тільки щоб затопити, спочатку зварив котел,  переробив опалення, вичеркнув місяць життя із року щоб заготовити тільки дров, а тепер ще й дрова заносить та попіл виносить...  

Але все рівно, в місто не хочу .

На вулиці +1, місцями визирає сонечко, с криш капає та сніжок по троху сідає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-9* зранку

-3* зараз

ясно, вітряно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Крук сказал:

Жив колись в Києві - скукотіща. Утік і не захотів так жити. В селі в приватному будинку веселіше і приємніше.

Я думаю, якби квартирка в Кийові була за площею рівноцінна, а найголовніше - приватна також, то в ній було б "веселіше і приємніше" в рази...;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я люблю пасіку, природу, коло вуликів ходити, косити сіно. А що та квартира? Просто бетонна коробка, повітря огидне, вода брудна, паразитні сторонні шуми, погана їжа із супермаркету. А так в мене кролі, коза, город. Продукти тваринного і рослинного походження в переважній більшості свої власні. Городи, сінокоси, дрова оце гарне життя і не засумуєш. Не знаю як кому а мені подобається жити і господарювати у власному домі на своїй землі і у своєму власному дворі. Та й природа в мене гарна. Річка Остер красива і на заплавах ростуть медоноси. В лісах збираю гриби. Діти асфальту цього не розуміють.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Крук сказал:

Жив колись в Києві - скукотіща.

 

5 часов назад, Віталій.В сказал:

Але все рівно, в місто не хочу .

А мені нравется , я коли приїжаю у місто з ночовкою завжди торт готую :umora:

330056_1144068.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, AVA сказав:

А мені нравется , я коли приїжаю у місто з ночовкою завжди торт готую :umora:

Поїхати із ночівлею до лісу доби так на три або на чотири на пасіку.  Готувати їжу на вогні, збирати дрова, копати коріння для узвару. Свіже повітря, повна відсутність мобільного покриття, інтернету, людей це так приємно. Ходити лісом в камуфляжі і дивитися на диких звірів дуже цікаво. А чого вартий крик сови серед ночі або буркотіння оленів або гавкання косуль.  А потім як виїдеш до людей тоді так радість проймає. Особливо після відвідин форуму Точок. Навіть не уявляю кращого відпочинку. А в Києві довго не можу заснути із-за надокучливого шуму. В хаті в мене уночі повна тиша і навіть годинники тихі і без характерного цокання. Спеціально такі купив. Холодильник і морозильна камера в окремому ізольованому приміщенні. На вікнах можна навіть ставні закрити. Зараз не всі знають що це таке.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-1,хмарно,вітер слабкий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

плюс 2 хмарно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+2. Зі стріхи капає (поки що) Хмарно, тихо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

0 хмарно невеликий вітер із заходу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+5 прорывается солнце :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз +8, сонячно, полетіли дівчата з вуликів. Деякі чистять підмор. Завтра передають до +9. Побачимо!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+7 сонячно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-1,хмарно з проясненням,вітер помірний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

плюс 1 туман

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

0 на термометрі.білий мороз на землі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ноль с утра ,пасмурно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У Черкасах на зміну похмурому ранку прийде ясний день, хмар на небі не буде до самого вечора. Без опадів.

Температура повітря: 0°...+5°C
9 грудня відзначається Юр’їв день. У народі цей день називався Єгорій Зимовий, Юрій Холодний. На Юр’їв день слухали воду в криницях: якщо тихо, не хвилюється вода, то зима буде теплою, а якщо чути звуки — варто чекати на сильні заметілі та морози. За днем Єгорія визначали і майбутній урожай: “Якщо до осіннього Єгорія випаде багато снігу, то на весняного — буде трава”.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+1 хмарно з проясненням. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 02.12.2019 в 18:26, gardener сказав:

Навіть трохи насипало вечером. 

І до сьогодні ще тримається

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...