Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

22 години тому, Крук сказав:

На жаль Ви теж не спец в цій справі. Тому що правильна назва одиночних диких бджіл не оснії а Осмії.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Осмія_руда

Непогана там в Нідерландах погода якщо ще бджоли літають.:IMHO:

 Досконало  вряд чи хто, крім іннету, в цьому світі все знає. Але то була опечатка.:umora::az:

Те, що людину цікавить, те конкретно  вона й вивчає,- мене цікавить медоносна бджола (Apis mellifera) .:IMHO:

    А комарі так і  зимують тут, теж літають - дається взнаки тепла океанська течія. Але вітри і дощі - майже щодня тут можна спостерігати. Гарна закалка для бджіл.:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Крук сказав:

На жаль Ви теж не спец в цій справі. Тому що правильна назва одиночних диких бджіл не оснії а Осмії.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Осмія_руда

Непогана там в Нідерландах погода якщо ще бджоли літають.:IMHO:

 Клімат тут м"який бо море поряд. Хоч і Північне, але недалеко десь там тепла течія є.:dntknw:

 А осмії схожі з ними, що ви показали, й літали над плющем.   Але мені подобаються осмії саме великі  чорні, як у когось тут в аватарці. Неподалік мене вони таборяться біля одної з дач.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сіверянин сказав:

Погода да, но главное чтоб почки не померзли зимой.

Якщо бруньки то вони не мерзнуть а хворіють навесні на грибкові хвороби і засихають. Бруньки найбільш захищена частина рослини. Може Ви бачили що наприклад у абрикоси масово сохне цвіт то це грибкова хвороба. Якщо нирки то я думаю що таких морозів в нас не буває. Скоріше вже щось інше відмерзне а вони залишаться.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ДобровоЛ сказал:

Але мені подобаються осмії саме великі  чорні, як у когось тут в аватарці.

То зовсім не осмії, а бджола тесляр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Крук сказал:

Якщо бруньки то вони не мерзнуть а хворіють навесні на грибкові хвороби і засихають. Бруньки найбільш захищена частина рослини. Може Ви бачили що наприклад у абрикоси масово сохне цвіт то це грибкова хвороба. Якщо нирки то я думаю що таких морозів в нас не буває. Скоріше вже щось інше відмерзне а вони залишаться.:)

У нас бывает - 25 и больше, при ветре обмерзают почки на акации, абрикосах, персиках и грецких орехах. Если морозов и сквозняка за зиму не было, весной цвет не обморозило, лето радует плодами, которых у нас 10 лет назад не было.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Крук сказав:

Якщо бруньки то вони не мерзнуть а хворіють навесні на грибкові хвороби і засихають. Бруньки найбільш захищена частина рослини. Може Ви бачили що наприклад у абрикоси масово сохне цвіт то це грибкова хвороба. Якщо нирки то я думаю що таких морозів в нас не буває. Скоріше вже щось інше відмерзне а вони залишаться.:)

   Правильно - взимку майже нічого не підмерзає. Підмерзає на весні, коли почки розпускаються й вдарить нежданний морозенко. Так і було у мене з виноградом і абрикосами цьогоріч.:dntknw:

2 години тому, Сіверянин сказав:

У нас бывает - 25 и больше, при ветре обмерзают почки на акации, абрикосах, персиках и грецких орехах. Если морозов и сквозняка за зиму не было, весной цвет не обморозило, лето радует плодами, которых у нас 10 лет назад не было.

 Найчастіше вимерзають вони при розпусканні.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, ДобровоЛ сказал:

   Правильно - взимку майже нічого не підмерзає. Підмерзає на весні, коли почки розпускаються й вдарить нежданний морозенко. Так і було у мене з виноградом і абрикосами цьогоріч.:dntknw:

 

У нас чуть севернее регион.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Cfif сказав:

То зовсім не осмії, а бджола тесляр.

Я не Комісар і кандидатської по комахах не маю... :umora: Тож в тих дрібнотах не дуже то розбираюся. Правда, шершня проклятущого від оси чи джміля добре відрізняю  пока...

 А весною при перших же потепліннях ті зарази - оси та шершні- добре в пляшку ловити на забродивше варення.

Погодка за останні два десятки років помінялася повністю. І ті сильні та часті відлиги до + 10С , а то й більше, й на бджілках наших віддзеркалюються. Вже не дивно стало, коли можуть матки розплід погнати й посеред зими. :dntknw:.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+6, за вікном лиє дощ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, davolodya сказал:

+6, за вікном лиє дощ

У нас +2 ,по прогнозу дощ на завтра,можливо від Вас прийде. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сіверянин сказал:

У нас чуть севернее регион.

А у вас абрикос плодоносит? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Север сказал:

А у вас абрикос плодоносит? 

Если не обмерзнет. Требует подкормки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+5 , мрячить  з ночі

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Плюс 4 * пасмурно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+2,хмарно,дощ,вітер поривчастий,туманить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+3 туман вже 5 день сонця невидно.8a993fda06006884d8bc51f1eb96099c.jpg

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 3 туман

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Температура повітря: +5°C
 йде невеличкий дощик


 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+5 моросить дрібний дощ,туман. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+7. Сонячно, а на день обіцяють 11. Так що можливо політають. А взавтра вже мороз

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+12, дощ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Моросит и у нас 

Но резину зимнюю уже переобул сегодня 

Не буду ждать ,  когда все кинутся в первый снег

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Яцков Андрій сказал:

+7. Сонячно, а на день обіцяють 11. Так що можливо політають. А взавтра вже мороз

 Броди Завтра можливий сніг , а сьогодні було якось так..

P91129-144252.jpg

P91129-142041.jpg

P91129-141717.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...