Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, Укроп сказал:

Рідна та, яку той хто живе за межами нашої держави на північ, ненавидить. О то і є рідна. Розмовляйте тою за яку не прийде сусід,Вас немов би оберігати

З цієї кучі букв одне  що зрозумів що,  Есть Ваша точка зору і єсть не правильна !!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Крук сказав:

Ворон - російське слово чи не так? :hi:;)

 То ви хочете, щоб тут усі круками поставали?:ah::umora: Ворон - наше слово. Місто є Гайворон - теж від цього слова.

Але далі - про погоду!  :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Віталій.В сказал:

Цікаво а що для Вас рідна мова... це та мова про яку мені розповідають по телебачені щоб я знав яка для мене рідна мова ? чі та мова яку я чув з дитиства, на якій мові моя мама мене хвалила та лаяла, на якій мові спілкуюця моя рідні, вся  родина, та весь рід.

А ось я незнаю що сказати. До 15 рок1в розмовляв на мов1 батьк1в --не чиста укра1нська, але укра1нська. А пот1м навчання -- рос1йська, служба в СА - рос1йська, а дальше праця -знову рос1йська, 1 так 50 рок1в. Пере1хали, дитина зак1нчила 4 класи на укра1нськ1й та й п1шла в рос1йськомовну школу, тому що укра1нсько1 школи не знайшлось. 1 це у нас в Укра1н1. А тепер д1ти розмовляють рос1йською, внуки теж. Але якщо д1ти укра1нську знають, то внуки уже н1 --- в школ1 починають учить. Та 1 я розмовляю рос1йською.То яка моя мова?:dntknw: Моя вся родина розмовляе на рос1йськ1й мов1:(, половина р1дн1 -- теж,:( а друга половина на укра1нськ1м суржику.:hmm:
Прошу вибачення ---- мова про погоду. Нак1нець 1 у Одес1 випало 16 крупинок сн1гу. Мабудь-що л1то зак1нчилось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

немного не угадал ,с утра было -13 , но это я живу возле речки . На работу приехал . а тут сменщик говорит что было -15 . дует ветер . светит солнце и на данный момент градусник показывает -5 . Тернет опять обещает на ночь и на утро больше -10 градусов 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З вечора до 10 ранку було-5, потім за годину піднялося до 0. Сильний вітер, часом пропада електрика.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

77050592_2573788329382439_5546723905122598912_n.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Иосифович сказал:

а друга половина на укра1нськ1м суржику.:hmm:

Я взагалі і мав на увазі суржик, саме тому  так і відповів Укропу , з його точкою зору що завжди і кругом самий  правий тільки Укроп, навіть і думка не проскочила що я з центру де 90 відсотків розмовляє суржиком. 

Що до мови... одного разу взяв карту України  по областях та відмітив на карті де розмовляють суржиком, українською, російською, вийшло приблизно так: 50% розмовляють суржиком, 20% українською, 20% російською , і 10% помісь мов як територія прикордона,  і яка мова дійсно Українська  :dntknw:??? 

Вітрюган, світе соничко та - 5оС.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні було -10. Поїхав заніс бджін на степовому точку. Ох і дує холодне....

Прилитіли снігурі, бачів сьогодні стайку.Красота. Пора, і лісовий занесу завтра. В гарний обліт в наших краях я вже не вірю.

2 минуты назад, Віталій.В сказал:

 і яка мова дійсно Українська  :dntknw:??? 

Та, якою пишуть книжки та друкують різні видання.... .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас сьогодні цікава (не стандартна) погода, термометр вже цілу добу показує -2, але мороз тільки в повітрі, вода не замерзає на дорозі та на поверхні грунту, синоптики пояснюють, що це через сильний вітер

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Сергій-апі сказал:

-2, але мороз тільки в повітрі, вода не замерзає на дорозі та на поверхні грунту

Зійдіть із старої теплотраси!))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Віталій.В сказал:

я з центру де 90 відсотків розмовляє суржиком

Не тільки в центрі так, суржик дуже поширений. Сам помітив, якщо людина говорить чистою українською- це або вчитель(викладач),  або вихователь, або чиновник, в основному(В моїх краях). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Віталій.В сказал:

з його точкою зору що завжди і кругом самий  правий тільки Укроп, навіть і думка не проскочила що я з центру де 90 відсотків розмовляє суржиком. 

Ви десь бачили щоб я так говорив що тільки я правий? Я такого не пам’ятаю. Я лише висловив свою думку, а вирішувати кожен має сам. Пам’ятаєте один шизофренік шість років назад, зказав що вони прийшли до нас захищати тих людей які розмовляють його мовою?  Туди де його мова лунає не так рясно, і туди не лунає взагалі, він не прийшов. Тобто як би там куди він прийшов лунала інша, ворожа йому мова, то він би туди не прийшов би. Адже там його ненавиділи б. До речі я теж з центру України. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Север сказал:

Не тільки в центрі так, суржик дуже поширений. Сам помітив, якщо людина говорить чистою українською- це або вчитель(викладач),  або вихователь, або чиновник, в основному(В моїх краях). 

Вчитись ніколи не пізно. До поки людина живе, то поки і вчиться. Справа в тім що якщо ми з дитинства дітей своїх научим, то так вони і будуть далі своїх дітей вчить. Помітив одну цікаву річ, і маю статистику. Найбільше зараз Україна має захисників своєї землі, серед тих хто виховувався в Українському середовищі. Найбільше героїв які загинули в нинішній війні, має Волинська область, потім Львівська, і так далі захід. Тому ні в якому разі не сприймайте те що я тут описав як якийсь докір, чи повчання. Я лише навів факти. А вирішувати Вам. Якщо хочете то можем перейти в спілкування в личку, адже можливо за те що відійшов від теми я вже і заробив на попередження. На перед прошу вибачення, і більше цю тему тут не розвиватиму

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Укроп сказал:

До речі я теж з центру України. 

Я бачу :umora:.

"Пани товчуця а в кріпаків лоби тріщать" хтось на цих мовних маніпуляціях  зробляє гроші а ми з Вами доказуємо один одному хто з нас щиріший Україниць ...

Давайте про бджіл :az:, а життя поставе все на місце :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ДобровоЛ сказав:

А взагалі он пишуть , що зима в Україні до кінця століття зміниться - зменшиться на цілий місяць.:dntknw:

 

Скоріше на два місяці. Тому що на один місяць скорочення вже відбулося.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Скляренко сказав:

77050592_2573788329382439_5546723905122598912_n.jpg

ОПГ панда сьогодні вирішили не чекати до весни, а виорати поля, де була раніше кукурудза

під вечір стало холодать, однако -10*

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Віталій.В сказав:

 хтось на цих мовних маніпуляціях  зробляє гроші а ми з Вами доказуємо один одному хто з нас щиріший Україниць ...

Так то спецом вкидується тема "сусідами": і мадярами,і московитами,і іншими.Скоро вже й іврит буде друга державна.

 

8 годин тому, Віталій.В сказав:

Цікаво а що для Вас рідна мова...

Для мене рідна мова,це мова колискової,яку мені співали та розмовляли в родині.Хоч і вчився в російській школі,далі універ у Дніпрі.Але не русифікувався.Бо так мене вчили батьки.Для мене мова,то є код мого наріду(хоч і пафосно звучить,але то є так для мене:ah:).А суржик,то результат внутрішньої політики та вплив зовнішньої політики "сусідів".Так думаю.Якби ми всі заговорили українською,то Путя б здох:dntknw::).

А життя,дійсно,все поставить на свої місця:az:.

Сорі,що,може,емоційно,але без образ.

Про погоду:

-8,зоряно,вітер поривчастий,північно-східний.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ось так ми трохи потренувалися жити в умовах зими. Чисто умовно жити тому що снігу не було а далі після середи 27 листопада із Європи піде помірно тепле і вологе повітря. І знову буде потроху тепло і буде невеличка мряка. І знову пасічники заспокояться і зменшать активність в темі Погода на пасіці. І так буде до наступних погодних викрутасів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-10,сонце,вітер.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мариуполь 7.00 минус 10 солнце ветер СВ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тоже минус 10 *

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

- 10 сонячно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-4"С,вітер неперестає,синоптики пишуть 5 м/с,холодно,неділю тому бджоли літали.:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-4. Похмуро

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...