Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
ДобровоЛ

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

28,676 posts in this topic

8 часов назад, дьома сказал:

наш помірноконтинентальний навіть з теперішніми різкими перепадами температури то вобше ляля!!!

Сегодня утром минус 7 * 

с трудом верится , что через 7 дней будет плюс  17  * ,

как обещает Гисметео

-9 хмарно

Зараз на пасіці -4, але вже у неділю починаеється потепління . Як прогнозує  sinoptik.ua на наступному тижні буду до + 17 в день, а вночі до +9. Дуже тепла осінь в цьому році виходить. Мені подобається.

-4, з ранку ясно. Має бути прохолодний, сонячний день

-6,ясно,но ветер крутит.

Переменная облачность, -4*С, земля и трава вся в инее, ветра нет. Я тоже на днях ходил в наш сосняк - много лисичек, рядовок, есть маслята; но грибников больше, чем грибов - рядом дачи садоводческих кооперативов, кругом всё вытоптали. 

З вечора після роботи домовився з одним чоловіком про купівлю саджанців лохини, так поки чекав його змерз конкретно. А сьогодні з ранку вже пішла в хід настоянка на прополісі бо горло деренчить. Виходячи на роботу звернув увагу на градусник який показував щось між 9 та 10 градусів морозу. 

Ох і не люблю я цей перехідний період між теплом та морозами.

-2 сонячно. 

Зара 0,на 6.00 було -3.Вчора вечором -5.Хмарно з проясненням.Вітер помірний.

мда ,як це назвати похолоданням не знаю, але щось не так

image.thumb.png.371a0e7fe793ccf822fe5b66d86db173.png

Тихий сонячний ранок який виглядає гарно із теплої хати. Вчора вечором натопив хату дубовими дровами. Сиджу в теплі а надворі мінус 6. Тихо і жодний листочок на дереві не ворухнеться. Інею нема ніде. Сухо і нарубані дрова гарно підсихають.

1 година тому, Артем7 сказав:

З вечора після роботи домовився з одним чоловіком про купівлю саджанців лохини, так поки чекав його змерз конкретно. А сьогодні з ранку вже пішла в хід настоянка на прополісі бо горло деренчить. Виходячи на роботу звернув увагу на градусник який показував щось між 9 та 10 градусів морозу. 

Ох і не люблю я цей перехідний період між теплом та морозами.

У Вас горло, в мене - ніс

Достатньо було зранку в простих джинсах вийти, бацила не прощає такі вольності

-4* ясно

4 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

-4* ясно

-3 ранком, в ночі було  -5  .Сьогодні й  вода  замерзла   в   напувалках  качиних .

Під  деревами купи  листя , сиплеться  як дощ . Роботи на  цілий день.

+3 градуса зараз

Зранку було 5 з мінусом. Як писав ромео - "тре одягати шкарпетки"

на сьому ранку, мінус сім по Цельсію

4 години тому, Мико сказав:

Сегодня утром минус 7 * 

с трудом верится , что через 7 дней будет плюс  17  * ,

как обещает Гисметео

Щось  наш "помірноконтинентальний" все більше стає схожий на різкоконтинентальний. Глобальне потепління добралось і до нас.

5 часов назад, Артем7 сказал:

бо горло деренчить.

А як у пісні співається...

Edited by ромео

+6C, а хмарність мінлива, як настрій у вередливої жінки.:dntknw::ah:

4 години тому, Олександр Коваль сказав:

-4* ясно

А що, ви вже й ватні одягаєте?..:ah::dntknw:

зранку -3/в даний час +5

5 годин тому, Олександр Коваль сказав:

-4* ясно

Погода зараз холодна і сприяє застудам. Застуда відбувається через вторгнення вірусів і бактерій які легко проходять переохолоджену  слизову оболонку носа і горла. В мене є рецепт дуже сильних і дешевих ліків. Всі знають про лікувальні властивості срібної води. Можна посилити ці властивості. Для цього беремо срібну річ (ложки не підійдуть). Проба срібла повинна бути 900 чи 950. Беремо джерело електричного живлення і найкраще підійде автомобільний акумулятор. Підключаємо два дротики на плюс і на мінус. На плюсовий дріт чіпляємо срібну річ а на мінусовий звичайну нержавіючу ложку. Якщо використовувати джерело постійного струму тоді струм йде тільки в одному напрямку і при цьому на плюсовому дроті (катоді) розчиняється срібло а на мінусовому виділяється газ. Ставимо ці два електроди у півлітрову баночку із водою, кріпимо до краю прищіпками щоб не замкнуло  і півгодини пропускаємо струм через воду. При цьому у воді утворюється сніжно-білий гідроокис срібла який чутливий до світла. Тому баночку треба ставити в затемненому місці. Якщо гідроокис срібла попаде на яскраве світло тоді почорніє дуже швидко. Гідроокис срібла перетворюється в окис і стає непридатним до використання. Отриманий розчин срібла використовуємо для полоскання горла і закапування носа 3 - 6 разів на добу.  Тривале і постійне споживання срібла на протязі двох або трьох років призведе до сірувато-блакитного кольору шкіри тому цим рецептом зловживати не можна як і всіма ліками. Гідроокис срібла знищує тільки бактерії і не діє на віруси. Тому треба купити у ветеринарній аптеці масляний розчин вітамінів  А, Д, Є і вживати по пів чайної ложки щодня і більше гуляти на свіжому повітрі і загартовувати свій організм. Це найдешевше джерело вітамінів. Хочете дорожче тоді йдіть до звичайної аптеки. Мій рецепт буде економити тим хто прочитає і зробить гідроокис срібла  гроші. І всі ви будете годувати своїх дітей і онуків а не аптекарів.

Зараз +5*, в обід на пасіці сніг пускався. 

Зранку було -4дньом +15 сонячно але вітерець холодний