Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

А у нас +7С.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, Крук сказал:

Коротко про погоду спочатку мороз трах-трах а потім тепло тібідох-тібідох. І ТД І ТП...

Погода4.jpg

Сегодня смотрел и я прогноз для нашей местности - почти под копирку такой же, только дождей и ветра меньше.
А сегодня и у нас закончилась пасмурная с туманами погода - после полудня наконец-то выглянуло и пригрело солнышко. Пасека моментально ожила: сначала облёты, а потом все дружно допоздна несли обножку. К вечеру, после захода солнца, резко похолодало, вероятно на утро будет заморозок. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Качеля з ціною, по моєму, взагалі обірвалась і ми  ***нулись об землю...

Ромео, здається Ви на грані істерики. Спокійніше друже.  Нервові клітини не відновлюються.

Тут бачите яка жара пішла!

1 час назад, Крук сказал:

Отак лізеш майже рачки і в траві групками по 3 - 5 штук збираєш. За день можна півмішка назбирати.

І чому я свої трофеї наживо не зафотав?  Тепер тільки у кострулі можу збацати, майже готові до вживання. Тільки у погріб тре шубовснути.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ысч сказал:

Ромео, здається Ви на грані істерики. Спокійніше друже.  Нервові клітини не відновлюються.

Я - еталон спокійності...:ah: :)

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

на утро ноль солнечно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Мороз -4. По прогнозам, декілька днів мороз, а там знову +15

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

0,сонячно,вітер слабкий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І у нас сонячно, а зараз пока +1С.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 5 пройшов невеликий дощик вночі,буде сонячно,бо хмарність  невелика і туману нема.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На даний час сонячно, -2, все довкола біле, вода примерзла

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

зараз +4 вітряно.  на вихідні обіцяють нічні заморозки до -2 а з неділі знову тепло +9+14 та сильні південні вітри до 14 м/сек. дніпровщина

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+3 сонячно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+2 сонячно, але відчувається що йде похолодання, ніч була зимною

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

+2 сонячно, але відчувається що йде похолодання, ніч була зимною

Зараз йде похолодання а на наступному тижні йде потепління. Дуже імовірно що і бджоли будуть літати. Якщо нема розплоду тоді можна із пульверизатора зробити обробку проти кліща Вароа і ця обробка буде дуже ефективною тому що кліщу не буде куди заховатися.

Подивився по новинах що в Каліфорнії спека і вітри. Все навкруги горить. Отакі контрасти. Ну а в нас на наступному тижні теж можуть бути чергові температурні рекорди.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Крук сказав:

Зараз йде похолодання а на наступному тижні йде потепління. Дуже імовірно що і бджоли будуть літати. Якщо нема розплоду тоді можна із пульверизатора зробити обробку проти кліща Вароа і ця обробка буде дуже ефективною тому що кліщу не буде куди заховатися.

Подивився по новинах що в Каліфорнії спека і вітри. Все навкруги горить. Отакі контрасти. Ну а в нас на наступному тижні теж можуть бути чергові температурні рекорди.

Каліфорнія це пока не Чернігів.:umora: Тож нам ще нема чого переживати.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Каліфорнія це пока не Чернігів.:umora: Тож нам ще нема чого переживати.:IMHO:

Моя хата скраю?;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Крук сказал:

Подивився по новинах що в Каліфорнії спека і вітри. Все навкруги горить

Мій брат встигнув забрати пасіку з зимового точка, і зовсім скоро туди прийшла пожежа. Як би не забрав то 2000 сімей вогонь зїв би. Ох і везе йому в цьому році. З кочівлі забирав у Небраскі сніг випав, і мороз стояв. А коли приїхав в Каліфорнію до дому, то почалися пожежі. Він мешкає від Лос Анджелесу 70 миль

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Крук сказав:

Моя хата скраю?;)

Якби у нас було так, як у Каліфорнії, то ми за скупівельниками меду точно не бігали б.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+1С, ясно, хоч вже й темно.:dntknw: Кажуть, що ніби вже час не мінятимуть...:ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Кажуть, що ніби вже час не мінятимуть...:ah:

Цитата

 Европарламент уже принял решение отменить переход на летнее и зимнее время в Евросоюзе, оно вступит в силу с 2021 года.

Но нам туда ближайшие 60 лет дорога закрыта

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, Мико сказав:

Но нам туда ближайшие 60 лет дорога закрыта

Та, ну, Романовичу! Як же ж я до внуків їздитиму?  Планую вже десь через місяць відчалити. Меньшеньку, якій вже рік, я й до цих пір жодного разу на руках не потримав...

 А там погода зараз майже така, як і у нас, правда, вітри там дуже сильні. Не дарма ж Голандію без вітряків мало хто й уявляє.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, Укроп сказав:

Мій брат встигнув забрати пасіку з зимового точка, і зовсім скоро туди прийшла пожежа. Як би не забрав то 2000 сімей вогонь зїв би. Ох і везе йому в цьому році. З кочівлі забирав у Небраскі сніг випав, і мороз стояв. А коли приїхав в Каліфорнію до дому, то почалися пожежі. Він мешкає від Лос Анджелесу 70 миль

 А ті  2000 сімей його? :ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

А нас тільки пару днів он хочуть прогнозисти  мінусами полякати, а далі знову плюси обіцяють. 

Але й цього достатньо - міль перестане водиться й матки апетит поубавлять. :ay: :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Мико сказав:

Но нам туда ближайшие 60 лет дорога закрыта

:umora: А ви ,Романовичу, бачу з родини довгожителів - 120-річний рубіж плануєте перескочити...:az: :umora:

А мені дай, Боже ,  хоч з 15 - 20 років ще з бджілками позайматися. І то був би щасливим...:dntknw::wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...