Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, Крук сказал:

В минулому році miro подав нам цей рецепт яким ми всі вже давненько користуємося

Сподіваюсь що пан Михайло не буде подавати на мене до суду за плагіат:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+9*

незрозуміло, чи то туман такий густий чи просто дощ дрібний. Ідеш і просто відчуваєш каплі

При цьому земля суха, тільки асфальт вологий

Біля будинку на пеньочку виросла сімейка зимових опеньок, а для глив вологи недостатньо :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, Укроп сказав:

Сподіваюсь що пан Михайло не буде подавати на мене до суду за плагіат:hmm:

( Ну Ви ж самі казали не трогайте мене, я не трогатиму вас...., ну шо починається, зараз буде, що я не галичанин, що я мізинця не вартий вашого кумира, жи я заздрю, жи в мене бджіл немає, і ще, ще чого лишень там не повидумували були. Читайте про погоду і нехай пес гавкає на хату бо може тут він має рацию.)

Нині була вельми тепла погода, на пасіці не працював займався радше науковою роботою над працею нашого форумчанина @davolodya , лаболаторні роботи пройшли успішно, науковий склад одностайно ухвалив працю з оцінкою відмінно, бажаєм надалі творчих злетів і успіхів в початій роботі:az:.

+23, вітру нема, опеньки ростуть чудно....., і рясно зародила шипшина, завтра йду збирати, та до речі соснові бруньки теж гарно вже є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, miro сказал:

Нині була вельми тепла погода, на пасіці не працював займався радше науковою роботою над працею нашого форумчанина @davolodya , лаболаторні роботи пройшли успішно, науковий склад одностайно ухвалив працю з оцінкою відмінно, бажаєм надалі творчих злетів і успіхів в початій роботі

Це що за лабораторні роботи ?новий вид самогону з назвою благородний дистилят оцінювали.:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Женя Циба сказав:

Це що за лабораторні роботи ?новий вид самогону з назвою благородний дистилят оцінювали.:)

готуйтесь скоро, ось, ось і прийде вона

image.thumb.png.1f6542c0ab9acb00765d589c276847c6.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 година тому, ДобровоЛ сказав:

+10С, туман і моква.:dntknw:

Усе те ж саме. Так за цілий день нічого й не змінилося.:umora::ah:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З понеділка почне холодати. Тепло напевно скінчилось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Укроп сказав:

З понеділка почне холодати. Тепло напевно скінчилось

Ну, й слава Богу! 

Давно вже пора зимувати, а не переживати за активізацію молі чи, що матки знову розпочнуть майський марафон на самому  початку листопада.:dntknw:

За бортом +9С, туман.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, miro сказав:

готуйтесь скоро, ось, ось і прийде вона

image.thumb.png.1f6542c0ab9acb00765d589c276847c6.png

Гарне настрієве фото і в тему!:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, ромео сказал:

У вас хороший зір ;)

Виглядить як попередження ... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 5 туман

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+6. Туман, сиро. Після обіду ще гріємось останнім осіннім сонцем

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Зараз ранком на 9 годину ранку в мене вдома плюс 10. Вночі був туман і на всіх гілках висять краплі води. Вночі був місцями сильний туман. Отак їдеш машиною і вночі доводиться знижувати швидкість тому що попереду суцільна біла пелена. А вчора вдень було синє небо і яскраве сонце із сходу а пелена хмар і туману відступила до Києва. Цікаво було дивитися як в мене вдома було сонячно а на захід хмарно і туман. На колодці яка лежала в саду виросли гливи (синяки по нашому). Бджоли із свиріпи натягали меду і пилку. Одну бджолу випадково роздавив і побачив всередині її був пилок. В окремих вуликах є невеликі ділянки печатного розплоду. Сподіваюся що ці бджоли ще зможуть облетітися.

20191025_141423.jpg

20191025_141706.jpg

20191025_141822.jpg

Глива.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Гарне настрієве фото і в тему!:ay:

але той настрій в цей четверг, після 25 градусної жари буде вночі мінус 6, а днем +6, бджола розпещена теплом, а ще окрема кількість обзаведена розплодом, буде остуджена до неймовірності, тож на поміч два, три дня

image.thumb.png.6bcaae7ff78d4490397d94ccbb6f5694.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+9,туман,хмарно,сиро,штиль.

16 годин тому, Олександр Коваль сказав:

 

Біля будинку на пеньочку виросла сімейка зимових опеньок, а для глив вологи недостатньо :IMHO:

Ось тільки-но з полювання:)(фото внизу).В пакеті гливи(в нас кажуть вішанки),на столі синьоножки чи синюшки(теж місцева назва).Гливи є,зустрічав вже старі(червиві).Десь,з днів 10(як почалися тумани)гливи пішли.Багато ще малишні повитикувалося.

1 година тому, Крук сказав:

В окремих вуликах є невеликі ділянки печатного розплоду. Сподіваюся що ці бджоли ще зможуть облетітися.

20191025_141706.jpg

Теж є такі сім'ї.Вчора проглянув,тих,хто "сидить" гучно.Так і є,розплоду було,як у Вас на фото.Матки серпневі.Подивимось.

IMG_20191026_102247_730.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 години тому, miro сказав:

готуйтесь скоро, ось, ось і прийде вона

image.thumb.png.1f6542c0ab9acb00765d589c276847c6.png

Ні! Тепер зими в нас такі. Мокрий сніг, вогко і мерзнеш як собака.

 

Фото1236.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

солнишко блиснуло пчолки опять за свое! понесли пильцу охуж ета свирипа когда она уже вимерзне! лутше весной була толку було бильше

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, miro сказав:

але той настрій в цей четверг, після 25 градусної жари буде вночі мінус 6, а днем +6, бджола розпещена теплом, а ще окрема кількість обзаведена розплодом, буде остуджена до неймовірності, тож на поміч два, три дня

image.thumb.png.6bcaae7ff78d4490397d94ccbb6f5694.png

Та воно схоже  так, на привеликий жаль, й по всій Україні. :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Крук сказав:

Зараз ранком на 9 годину ранку в мене вдома плюс 10. Вночі був туман і на всіх гілках висять краплі води. Вночі був місцями сильний туман. Отак їдеш машиною і вночі доводиться знижувати швидкість тому що попереду суцільна біла пелена. А вчора вдень було синє небо і яскраве сонце із сходу а пелена хмар і туману відступила до Києва. Цікаво було дивитися як в мене вдома було сонячно а на захід хмарно і туман. На колодці яка лежала в саду виросли гливи (синяки по нашому). Бджоли із свиріпи натягали меду і пилку. Одну бджолу випадково роздавив і побачив всередині її був пилок. В окремих вуликах є невеликі ділянки печатного розплоду. Сподіваюся що ці бджоли ще зможуть облетітися.

 

  Та обліт, то ще півбіди. Головне, щоб вони встигли до зими  наростити жирове тіло. А без пилку чи перги цього аж ніяк не зробити. :IMHO:

     Ну, а за бортом у мене +13С пока.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

  Та обліт, то ще півбіди. Головне, щоб вони встигли до зими  наростити жирове тіло. А без пилку чи перги цього аж ніяк не зробити. :IMHO:

     Ну, а за бортом у мене +13С пока.:dntknw:

Ви мабуть неуважно читали. Із свиріпи є свіжий пилок і нектар. Роздавлена бджола мала в собі пилок. Кормів побільшало. Бджоли настільки добре живуть що навіть трутнів не повиганяли. Так тепло було що трохи на роя не пішли.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні в день було +13,туман стояв цілий день ,майже цілий тиждень тумани.Бджоли від понеділка сидять у вуликах,подекуди одинокі вильоти є. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Крук сказав:

Ви мабуть неуважно читали. Із свиріпи є свіжий пилок і нектар. Роздавлена бджола мала в собі пилок. Кормів побільшало. Бджоли настільки добре живуть що навіть трутнів не повиганяли. Так тепло було що трохи на роя не пішли.

Ні,я все прочитав уважно. Просто багато хто переживає, що ще є взяток і матки червитимуть. Ось хоч би пост буквально перед вашим :

 

4 години тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

солнишко блиснуло пчолки опять за свое! понесли пильцу охуж ета свирипа когда она уже вимерзне! лутше весной була толку було бильше

:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...