Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

У меня на пасеке в селе на 6.00 было -4*С, поморозило всё: и виноград, и перец, и помидоры. В поилке лёд толщиной около 5мм... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Мико сказав:

Какие то странные показания на " китайце " 

0,1 * Колотун не реальный 

А мо'  @Мико то він показники в Шанхаї показує, які йому поближче?...:umora::wave:?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, wwlo сказал:

+12 в 6 ранку,зараз о 7 вже 10.дує північний холодний вітер.

Тоже +12, но ветер Южный, сырой. По небу летят то ли тучи, то ли обрывки тумана. Осы с..ки пируют, ихняя пора началась, безнаказанно воровать.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, mits сказал:

 Осы с..ки пируют, ихняя пора началась, безнаказанно воровать.

Так "воевать" с ними надо. У меня пока получается, значительно их поубавилось:5d89b99ceeeb0_.jpg.c75d4a35d0cfc20807855c9bb571b1d6.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Отак в Україні осінь показала свій норов. Заморозків нічого, нічого а потім нічого собі! В мене вдома мінус 3 і підморозило помідори, молоду кукурудзу, квітки, бур'яни на городі, трохи малини. Добре що тільки на ґрунті. На далі йде потепління і невеликий дощ. Земля суха на глибину до 2-х метрів і це просто неймовірно. Полісся переходить зразу в зону посушливого степу. Моя рідна кліматична зона пішла мабуть десь на північ Білорусі. Що робиться на півдні України??? Складно уявити. Опадів в 10 разів менше від норми. У четвер по прогнозу почнуться невеликі опади і буде відносно зими дуже тепло і відносно літа холодно. Невеликий холод краще від спеки тому що коли холодно то можна вдягнутися і можна робити важку роботу а от коли спека то шкіру зняти не вийде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, mits сказав:

Тоже +12, но ветер Южный, сырой. По небу летят то ли тучи, то ли обрывки тумана. Осы с..ки пируют, ихняя пора началась, безнаказанно воровать.

     Отож ще ранньою весною їх 'с.к ' потрібно травити, коли в повітрі  їхні матки літають, як я не раз розповідав. У мене на пасіці , приміром , їх нема.

А на термометрі +13, пока небо чисте.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Крук сказал:

Отак в Україні осінь показала свій норов. Заморозків нічого, нічого а потім нічого собі! В мене вдома мінус 3 і підморозило помідори, молоду кукурудзу, квітки, бур'яни на городі, трохи малини. Добре що тільки на ґрунті. На далі йде потепління і невеликий дощ. Земля суха на глибину до 2-х метрів і це просто неймовірно. Полісся переходить зразу в зону посушливого степу. Моя рідна кліматична зона пішла мабуть десь на північ Білорусі. Що робиться на півдні України??? Складно уявити. Опадів в 10 разів менше від норми. У четвер по прогнозу почнуться невеликі опади і буде відносно зими дуже тепло і відносно літа холодно. Невеликий холод краще від спеки тому що коли холодно то можна вдягнутися і можна робити важку роботу а от коли спека то шкіру зняти не вийде.

пiдморозило хорошо -4 було. на севодня тоже так 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас теж дуже  відчутно надвечір холодає .:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Охмалина сказав:

Так "воевать" с ними надо. У меня пока получается, значительно их поубавилось:5d89b99ceeeb0_.jpg.c75d4a35d0cfc20807855c9bb571b1d6.jpg

А заодно й мух позбудетеся.:ay::ay:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні до 13:00 погодка була бомба для зборки гніздо,+17 хмарно ,потім вияснилось і все,щей по необережності погано прикрив корпуса з маломедовими рамками,ото весілля почалось.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

0*, ясно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

0,сонячно,вітер слабкий.Поїлка замерзла,місцями білі килими з трави.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня -4, сейчас солнечно, штиль.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, mits сказал:

Тоже +12, но ветер Южный, сырой. По небу летят то ли тучи, то ли обрывки тумана. Осы с..ки пируют, ихняя пора началась, безнаказанно воровать.

Я в себе цієї осені не бачив жодної оси, аж дивно якось. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Укроп сказав:

Я в себе цієї осені не бачив жодної оси, аж дивно якось. 

     У мене майже та ж ситуація. Але кілька, видно , зальотних ос з далеку, все ж бачив. Це результат моєї гарної роботи весною.:hi:

   На пасіці +8С, хмарно з проясненням.:wave:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня, как и вчера, ночью был точно такой же заморозок. Всё, что можно, уже поморозило, пора и честь знать! Сегодня днём было уже очень тепло, практически без ветра, сейчас 17.30 и +16*С. Похоже, заморозков уже не будет и на неделю теперь придёт "бабье лето" - такая погода последние годы характерна для нашей местности  (приятным исключением был прошлый год - заморозков не было и было очень долго тепло).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+7,хмарно з проясненням,вітер слабкий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

плюс 6 хмарно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

-3 солнечно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пробує починатися дощ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+12 хмарно ,вітер східний досить сильний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, ромео сказал:

Пробує починатися дощ...

У меня с 5 утра идёт, да с такими крупными каплями, что в пустое ведро(12 литровое) "накапало" грамм 15.:( В общем не дождь, а позорище. На завтра обещали сильные дожди, а сегодня уже убрали.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У нас йде дощ з 11 вечора, думаю сильно землю не промочив, але калюжі сформував. Для сходів озимини достатній.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, ромео сказал:

Пробує починатися дощ...

Постукайте по дереву.У нас в ночі також був дощ правда не сильний,+13.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

З шостої ранку моросить дощ. +12

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...