Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
ДобровоЛ

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

28,767 posts in this topic

22 години тому, Роман Кременчук сказав:

+17,сонячно,вітерець.

На 6.00 було +12,сонячно,штиль.

+16 сонячно :hi:.

20 

Сьогодні вдень було 27 в тіні.  Сонце світить збоку і нема вітру. Доволі таки спекотно. Температурна аномалія збільшується з кожним роком. Зараз повинно бути плюс 17 - 20 але зараз плюс 27. Попередні роки збільшення температури відносно норми становило плюс 7 - 8 градусів відносно норми а в цьому році плюс 10 - 12. Розвивається посуха, в мене на польовому городі засохла ділянка люцерни. Повинно бути 80 - 100 міліметрів опадів а реально всього 10 міліметрів на місяць. Така посуха блокує ріст озимини і ріпаку. Був на полі і побачив що посіяний ріпак поганенький. На сусідньому полі зібрали ріпак і там були гарні сходи ріпаку. Це поле було передисковане. Краще було залишити це поле то може був би кращий урожай. Зараз нове посіяне поле ріпаку має такий вигляд. Мабуть теж буде цей ріпак передискований.

Ріпак.jpg

Edited by Крук

+12,хмарно з проясненнями,вітер слабкий.На рахунок посухи,то зорали город,повивертав такі брили,що,я не знаю,чим їх розбивати.Потрібен дощ на добу-дві,щоби розмочило,а потім,важким культиватором,в два сліди,проходити.Перший рік така посуха,в нашій місцевості,що гарного дощу вже не було більше двох з половиною місяців.А ще сіяти озимину... .За ріпак і мови не має.

41 минуту назад, Роман Кременчук сказал:

+12,хмарно з проясненнями,вітер слабкий.На рахунок посухи,то зорали город,повивертав такі брили,що,я не знаю,чим їх розбивати.Потрібен дощ на добу-дві,щоби розмочило,а потім,важким культиватором,в два сліди,проходити.Перший рік така посуха,в нашій місцевості,що гарного дощу вже не було більше двох з половиною місяців.А ще сіяти озимину... .За ріпак і мови не має.

Тоже самое дождя уже давно не было , но есть рапс нету рапса урожай не урожай все равно скажут плохой у нас мед даём 1.3 бакса, а может и 1.1 так что держитесь.

+10  сонячно, з ранку невеликий туман

Утро +12.Солнечно.

О 7:00  було +9.

3 часа назад, Роман Кременчук сказал:

У нас начебто і були дощі,але зараз сухо,річка у тещі в селі висохла ,і почала зникати  вода в кирницях.

Edited by Женя Циба

На 6.00 було тільки +7*С, на траві роса, а зараз уже +27*С, сонячно, повний штиль. Даю цукровий сироп з гірким перцем. Дуже сухо, з дерев опада сухе листя, доща давно не було, але обножку (жовту, білу) потихеньку несуть ...

4 години тому, Женя Циба сказав:

У нас начебто і були дощі,але зараз сухо,річка у тещі в селі висохла ,і почала зникати  вода в кирницях.

Ми вже давно на безбашенках.Кар'єри дають прикурить... .

Тернопіль сухо тепло десь + 25 дощем і не пахне , в селі на полях пилюка така ніби жнива. Ріпаку в радіусі льоту немає прийдеться мабуть кудись знову вивозити , ціни на мед немає одним словом весело.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

+ 19С, хмарно. Літо в температурному режимі у нас  продовжується.:az:

... До вихідних.:ah:

Edited by ДобровоЛ

10 минут назад, ДобровоЛ сказал:

+ 19С, хмарно. Літо в температурному режимі у нас  продовжується.:az:

... До вихідних.:ah:

Цего року вересень тепліший ніж липень :dntknw:.

12 хвилини тому, Женя Циба сказав:

Цего року вересень тепліший ніж липень :dntknw:.

Ага. Он з вихідних, Женю,  вже почнеться... :dntknw:

Так уже сегодня с утра +13 ,1*

Пятница 13 число 

Edited by Мико

+10  хмарно

1 година тому, Мико сказав:

Так уже сегодня с утра +13 ,1*

Пятница 13 число 

Та у нас ще ні. Сонячно й +17 С пока показує...:ah:

Да... Гарний деньок для початку зустрічі форумчан вибрали... П'ятниця, 13...:ah::ooops: