Jump to content
ДобровоЛ

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

29,899 posts in this topic

Наблюдая за прогнозами погоды, заметил такую особенность - ожидаются осадки, обращайте внимание на влажность. Если влажность меньше 80% - осадки маловероятны, и наоборот. С чем связано - не знаю, но такая закономерность прослеживается постоянно. Рисуют сильный дождь, а влажность обещают 40% - откуда дождю взяться при такой влажности? РП5 этим особенно сильно страдает, но и другие не отстают.

1 година тому, ромео сказав:

які там два дні...:blink:

На сьогодні не можуть... навіть "заднім числом", постфактум і то не можуть... он що SINOPTIK пише зараз про погоду, яка була в мене протягом дня...

5d6ff7048b391_.JPG.a1899a2f37057eff8d08c6dbfd58f7f0.JPG 

Який дощ? Які хмари? Нахрен писати як доконаний факт? :crazy: Насправді весь день сонце і рідкі хмарки...

Якось до нас у  редакцію обласної газети зайшов один дідусь і довго шукав того, хто пише про погоду. Коли його запитали для чого ж він йому, дідусь не моргнувши видав: " Хочу дізнатися, чи той , що пише про погоду, хоч у вікно інколи  виглядає ?!.."  :umora:

+5...

Тре одягати шкарпетки...

• Like 5
  • Haha 3
  • Confused 1

+13,хмарно,періодично мрячить,вітер слабкий.

+14  хмарно ,тихо

1 час назад, ромео сказал:

+5...

Тре одягати шкарпетки...

+19 :ae: хоть на "шкарпетках"  можно сэкономить.:umora:

Погода як у Монголії - вдень жарко, вночі - холодно, все засохло...

20 годин тому, ромео сказав:
В 04.09.2019 в 10:02, Женя Циба сказав:

Я в шоці :blink:

Не те слово... 

Як прокляв хтось

Знищували природу - дознищувались. Палили - допалилися до ручки. В Бразилії згоріли ліси площею в 4 рази більшою від території України, також в Африці джунглі масово горіли. В Сибіру кацапня з перепою ліси недопалками попідпалювала і не хотіли гасити. Тепер в атмосфері накопичився вуглекислий газ який дає потужний парниковий ефект. В Сибіру у кацапів навіть велика ріка Лєна пересохла. На додачу  вивергалися великі вулкани які теж дали великий викид вуглекислоти. Тепер буде швидше танути вічна мезлота і буде виділятися в атмосферу метан який має в десять разів більшу здатність утворювати парниковий ефект.  Про це влада мовчить і не хоче передчасно лякати народ хоча вже із 2012 року треба було робити невідкладні заходи по зменшенню викидів. Всім важливі прибутки і економічне зростання а про екологію не думає ніхто.

Що робити пасічникам - в заплавах крупних і середніх річок створювати масиви медоносів. Підвищені місця будуть персихати так як у ромео

+25 сонячно,погодка класна.Щодо пересихання річок,то у нас також цего року одна річка пересохла,хоть дощі нас поливають регулярно. 

в нас на півдні  якщо зранку туман,то через 2 дні буде дощ.І ще коли зранку температура вища ,як була звечора,то після обіду можливий дощ.А взагалі ефективні дощі рідко 1-2 рази на рік.А питна вода знаходиться на глибині 100 метрів.соняшник добре виділяє коли південний вітер з моря-вологий .також при росах вранішніх-тоді не треба дощу.Був випадок в 90 роках.Приїхали в середині серпня забирати вулики з кочівлі-піднімаю вулик,а він важкий .Сімї були вже скорочені.відкриваю вулик ,а там все залито вт .ч язики за вставною доскою.Поїхали шукати звідки такий медозбір-знайшли за 2 км від пасіки молодий соняшник стоїть у воді см 30-пройшла полосою злива,хоча на пасіці було сухо.

в нас на півдні  якщо зранку туман,то через 2 дні буде дощ.І ще коли зранку температура вища ,як була звечора,то після обіду можливий дощ.А взагалі ефективні дощі рідко 1-2 рази на рік.А питна вода знаходиться на глибині 100 метрів.соняшник добре виділяє коли південний вітер з моря-вологий .також при росах вранішніх-тоді не треба дощу.Був випадок в 90 роках.Приїхали в середині серпня забирати вулики з кочівлі-піднімаю вулик,а він важкий .Сімї були вже скорочені.відкриваю вулик ,а там все залито вт .ч язики за вставною доскою.Поїхали шукати звідки такий медозбір-знайшли за 2 км від пасіки молодий соняшник стоїть у воді см 30-пройшла полосою злива,хоча на пасіці було сухо.
Засуха продовжується дощ так і не дійшов, аграї ганяють пилюку на полях чи то вних є надія ще ріпак посіяти, чи може вже під пшеницю готуть.
На наступних 10 днів дощу не прогнозується і темература знову вище 25 прогнозується.

Надіслано від мого SM-A520F, використовуючи Tapatalk

У нас аналогичная ситуация.Рипак и озимую уже вкинули,только не всходит,от слова совсем.

8 годин тому, ромео сказав:

+5...

Тре одягати шкарпетки...

...я сьогодні зранку при +6 й за куртку зимову і шапку згадав:umora:.  Зараз приємних 23 з плюсом. 

Ех, перший подих осені, а так ще не хочеться...

Глянув до кількох вуликів (хочу на вечір дати сиропу) усюди наприск:hmm: з чого б це вони несли? А мо то від сусіда (хвалився кілька днів тому що вже своїх загодував на зиму). 

В нас на сутки прийшла була осінь. А з обіду - сонечко й теплинь. 

+26 хмарно та вітряно.

13 години тому, ромео сказав:

+5...

Тре одягати шкарпетки...

...на голову?..:umora:

У мене зараз показує +18С, хмарно.:ah:

4 хвилини тому, Пётр Ахтырский сказав:

+ 15 солнечно

Аналогічно. Пора копати бульбу

+13,хмарно з проясненнями,вітер слабкий.

2 минуты назад, Яцков Андрій сказал:

Аналогічно. Пора копати бульбу

Я вчера на рынке мешок накопал , по 11 гривен кг

за бортом +20 * но уже попадают косые лучи солнца на градусник 

Задержался на сутки дома 

Оптовичёк заказал 60 ведёрок литровых 

Edited by Мико

38 хвилин тому, Пётр Ахтырский сказав:

+ 15 солнечно

І в мене + 15С , але хмарно.:wave:

34 хвилини тому, Мико сказав:

Я вчера на рынке мешок накопал , по 11 гривен кг