Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

Супер. У мене йде дощик, хоч і не великий але йде. На посіяний ріпак це як повітря для людини

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+16,хмарно,трохи підмрячує,вітряно,десь гогоче грім... .Шпаків налетіло-тьма,винограду та сусідській сливі буде амба.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Идёт дождик(средненький) +15.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В ночі пройшов гарний дощь,зараз +15 хмарно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ромео сказал:

Холодно...

Жодної краплини...

:(

Я в шоці :blink:

 

 

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, ромео сказав:

Холодно...

Жодної краплини...

:(

У нас пару краплин. Пилюку навіть не дуже прибило. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

У моїй місцевості 2 дні назад пройшли непогані грози, якраз для нарощування бджоли на залишках золотарника і гарбуз.

Вчора лише проморосів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дощ. Хароший напустився.

+17. По ощющєніям зранку було тепло.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 18 дождик

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Женя Циба сказал:

Я в шоці :blink:

Не те слово... 

Як прокляв хтось

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Навіть у нас дві години як іде добрий дощ

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, ромео сказав:

Не те слово... 

Як прокляв хтось

То квіточки.  Он після 15 вересня буде шок: обіцяють значне похолодання та дощ зі снігом.:helpme::hmm:

     Дочекалися... :dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

обіцяють значне похолодання та дощ зі снігом

Три, ба навіть два дні назад нам обіцяли дощ, а він про це не знав і до нас не прийшов. А гадання на 2 тижні вперед то марна справа і не варта уваги на два дні не вгадують:dntknw:. Нам вже обіцяли дуже холодний серпень:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Шульц сказал:

 на два дні не вгадують

які там два дні...:blink:

На сьогодні не можуть... навіть "заднім числом", постфактум і то не можуть... он що SINOPTIK пише зараз про погоду, яка була в мене протягом дня...

5d6ff7048b391_.JPG.a1899a2f37057eff8d08c6dbfd58f7f0.JPG 

Який дощ? Які хмари? Нахрен писати як доконаний факт? :crazy: Насправді весь день сонце і рідкі хмарки...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, ромео сказал:

які там два дні...:blink:

На сьогодні не можуть... навіть "заднім числом", постфактум і то не можуть... он що SINOPTIK пише зараз про погоду, яка була в мене протягом дня...

5d6ff7048b391_.JPG.a1899a2f37057eff8d08c6dbfd58f7f0.JPG 

Який дощ? Які хмари? Нахрен писати як доконаний факт? :crazy: Насправді весь день сонце і рідкі хмарки...

 

В мене вірогідність прогнозу 95%. Якщо обіцяють дощ - його не буде. Ще ні разу не вгадали. Цікаво, їм самим не соромно?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, VETER сказал:

В мене вірогідність прогнозу 95%. Якщо обіцяють дощ - його не буде. Ще ні разу не вгадали. Цікаво, їм самим не соромно?

Думаю соромно,  но шо ж поробиш, якщо не вгадується :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наблюдая за прогнозами погоды, заметил такую особенность - ожидаются осадки, обращайте внимание на влажность. Если влажность меньше 80% - осадки маловероятны, и наоборот. С чем связано - не знаю, но такая закономерность прослеживается постоянно. Рисуют сильный дождь, а влажность обещают 40% - откуда дождю взяться при такой влажности? РП5 этим особенно сильно страдает, но и другие не отстают.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

які там два дні...:blink:

На сьогодні не можуть... навіть "заднім числом", постфактум і то не можуть... он що SINOPTIK пише зараз про погоду, яка була в мене протягом дня...

5d6ff7048b391_.JPG.a1899a2f37057eff8d08c6dbfd58f7f0.JPG 

Який дощ? Які хмари? Нахрен писати як доконаний факт? :crazy: Насправді весь день сонце і рідкі хмарки...

 

Якось до нас у  редакцію обласної газети зайшов один дідусь і довго шукав того, хто пише про погоду. Коли його запитали для чого ж він йому, дідусь не моргнувши видав: " Хочу дізнатися, чи той , що пише про погоду, хоч у вікно інколи  виглядає ?!.."  :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+5...

Тре одягати шкарпетки...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+13,хмарно,періодично мрячить,вітер слабкий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

+5...

Тре одягати шкарпетки...

+19 :ae: хоть на "шкарпетках"  можно сэкономить.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Погода як у Монголії - вдень жарко, вночі - холодно, все засохло...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 годин тому, ромео сказав:
В 04.09.2019 в 10:02, Женя Циба сказав:

Я в шоці :blink:

Не те слово... 

Як прокляв хтось

Знищували природу - дознищувались. Палили - допалилися до ручки. В Бразилії згоріли ліси площею в 4 рази більшою від території України, також в Африці джунглі масово горіли. В Сибіру кацапня з перепою ліси недопалками попідпалювала і не хотіли гасити. Тепер в атмосфері накопичився вуглекислий газ який дає потужний парниковий ефект. В Сибіру у кацапів навіть велика ріка Лєна пересохла. На додачу  вивергалися великі вулкани які теж дали великий викид вуглекислоти. Тепер буде швидше танути вічна мезлота і буде виділятися в атмосферу метан який має в десять разів більшу здатність утворювати парниковий ефект.  Про це влада мовчить і не хоче передчасно лякати народ хоча вже із 2012 року треба було робити невідкладні заходи по зменшенню викидів. Всім важливі прибутки і економічне зростання а про екологію не думає ніхто.

Що робити пасічникам - в заплавах крупних і середніх річок створювати масиви медоносів. Підвищені місця будуть персихати так як у ромео

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+25 сонячно,погодка класна.Щодо пересихання річок,то у нас також цего року одна річка пересохла,хоть дощі нас поливають регулярно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...