Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Форумчанин потребує нашої допомоги   01/12/2020

Прошу допомогти нашому форумчанину, добровольцю, який захищав країну у самі важкі часи та просто добрій людині. Деталі за посиланням: http://tochok.info/topic/14508-необхідна-допомога-форумчанину/ 
ДобровоЛ

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

29,556 posts in this topic

1 година тому, Укроп сказав:

Ні, в мене пуза немає, і п’ю його лише коли жарко. Але і в жару тепер пити не буду, бо від нього замітив що сильніше потію

Піт на жарі то добре, охолодження йде. Якщо не пиво, то доведетьсяч пити 6 літрів звичайної водички:umora:

15 годин тому, Крук сказав:

Вночі на Україну насувається прохолодний фронт. Із третьої години ночі почнеться посилення вітру і пройдуть якісь опади. Центр Київської і Чернігівської області фронт похолодання буде проходити приблизно завтра із восьмої до десятої години ранку. Похолоднішає і стане нам краще. А то сьогодні плюс 34 сьогодні трохи стомили.  Добре що в хаті прохолода плюс 23. Є де відпочити.

Схоже на те, що прогнозисти знову оцінюються  одним словом , як БРАХНЯ...:rofl:

У нас знову почало жарити...

Edited by ДобровоЛ

13 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Вони помиляються тільки один раз,але кожного дня.:umora:

Edited by Ворон

13 години тому, Укроп сказав:

Та ні, не за раз, то за хцілий день. Попрацюю хрохи вжарюсь, сідаю в холодок і п’ю. Я алкоголь не вживаю ніякий взагалі, люблю лише пиво, і то пю коли жарко

А я п*ю))) розвожу водою 1:1 в залежності від насиченості  смаку і в холодильник.Краще за кампотік:umora:

Італійці вміють навчить всяким гадостям -*губит людей не пиво, губит людей вода*, як у фільмі)))

Вода з вином смакує в жару накраще:umora:

Сьогодні таке..скромненьке.

+33...

20190702_121020.jpg

Edited by Bee-beep

1 година тому, Shveik сказав:

Піт на жарі то добре, охолодження йде. Якщо не пиво, то доведетьсяч пити 6 літрів звичайної водички:umora:

Ага, я вчора 1 бутилку 0.3 Балтіки світле випила...то зранку встала, наче місяць бухала без просвіту:umora: опухша, пом*ята:umora:  злякалась сама себе в дзеркалі.Як всю ніч собаки по кущам тягали за ноги і ранок кинули:umora:

Сильно воно на нирки дає навантаження, півасік...

3 години тому, Крук сказав:

Нічого собі. Вам душня, нема чим дихати і навіть дно-сітка не сильно спасає.

Рятує кого? Ви часом не у вулику живете?;)

:umora: ще не дійшла до такої кондиції.

Та  в мене на сонці 2 вулика стоїть...дерева малі..то чогось саме вони і вивалились бородою:blink:

У нас вчора о 19.00 було +35 в тіні... хто таке витримає ...я вже тримаю всіх на розширених гніздах..хай гуляють по вулику.:)

3 години тому, Крук сказав:

Тю! Щоб я ото в погребі сидів. Там сиро і холодно. Тільки після Вас. Я жінок вперед пропускаю.:)

Як варіант:umora:зміна обстановки:umora: а чого сиро??:blink:

+32

14 години тому, Укроп сказав:

Пане Михайло Щось Ви давно не радували нас якимись смішними Галичанськими витворами. Я дуже часто згадую про пса в тумані. Не так я,як брат мій. Я йому переслав, то тепер майже мені постійно згадує те смішне

який пес в тумані, нині зранку 7:45 пройшов 7хвилиний рясний дощ, бджоли на воді нема вся пішла на золотарник, температура повітря 26, хмарно з проясненнями та парить, приїхав зі Львова одразу враження ніби серпом пшеницю жав.Температура трішки спала і бджоли ,якби по прогнозу пана Василя в поле погнали, маєте авторитет в карніки не підвели вони Вас , а довели правоту слів.

1 година тому, Bee-beep сказав:

А я п*ю))) розвожу водою 1:1 в залежності від насиченості  смаку і в холодильник.Краще за кампотік:umora:

Італійці вміють навчить всяким гадостям -*губит людей не пиво, губит людей вода*, як у фільмі)))

Вода з вином смакує в жару накраще:umora:

Сьогодні таке..скромненьке.

+33...

20190702_121020.jpg

та ну розводити, уявляєте який ефект прохолоди буде, коли бабахнути нерозведену пляшку, краще дві.

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 6

17 хвилин тому, miro сказав:

та ну розводити, уявляєте який ефект прохолоди буде, коли бабахнути нерозведену пляшку, краще дві.

"Если хочеться работать - ляг поспи и все пройдет"(с)?:umora:

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Нічого подібного в мене вдома нема. Понапивалися там чого попало ото Вас і поперло. Зараз на другу годину дня було 22,5 в тіні та ще й дощик дрібненький спустився. Може піти краще морозива поїсти або прийняти душ а потім писати???

Як варіант:umora:зміна обстановки:umora: а чого сиро??:blink:

Тому що в селі погріб являє собою яму глибиною три метри яка викладена із середини цеглою і зверху якісь залізні балки із залитим бетоном в проміжках. Збоку є сходи і двері назовні або просто драбина майже вертикально. Ніякої гідроізоляції нема і може затоплюватися ґрунтовими водами. І в такому погребі доволі холодно. Більше 10 хвилин бути там не хочеться.

Ага, я вчора 1 бутилку 0.3 Балтіки світле випила...то зранку встала, наче місяць бухала без просвіту:umora: опухша, пом*ята:umora:  злякалась сама себе в дзеркалі.Як всю ніч собаки по кущам тягали за ноги і ранок кинули:umora:

Сильно воно на нирки дає навантаження, півасік...

В пиві неочищені продукти бродіння і багато сивушного масла. Якщо намагаюся більше півлітра не пити тому що потім дуже болить голова. А якщо ще й горілка тоді помирати від головного болю весь наступний день.

В спеку спиртне не можна пити тому що розпад алкоголю вивільняє багато кілокалорій тепла яке треба відводити.

39 минут назад, Крук сказал:

Зараз на другу годину дня було 22,5 в тіні та ще й дощик дрібненький спустився.

А у нас рекорд цього літа

+38 у затінку, де сонце взагалі не дістає. Що таке дощ - тижнів три тому був. Все пересохло, пилюка на дорозі біля пасіки, як пісок на березі моря. Листя соняшника сиві від пилу

• Like 4
  • Confused 1
  • Sad 1

+36 в тени, жарко невероятно. Через час по прогнозу обещают дождь, но пока на него ни намёка нет... 

2 часа назад, Надія сказал:

+38 у затінку, де сонце взагалі не дістає. Що таке дощ - тижнів три тому був. Все пересохло, пилюка на дорозі біля пасіки, як пісок на березі моря. Листя соняшника сиві від пилу

У меня  всего лишь  36.3    40 км от тебя  на северо-запад :wave:     

дощу не видно навіть, але похмарило

2 часа назад, Надія сказал:

Мабуть треба частіше жалітися на погоду.

потемніло, загреміло, зірвався ураганний вітер, полетіли гілки дерев, розкидало все по подвір`ї, хвилин 15 вже як лиє.

Цікаво чи на пасіці теж дощ, це за 10 км

все дощ закінчився. Хоч і йшов 20хв, але все освіжив, та пил змив з листків

Edited by Надія

Да буря прошла сильная.У нас в поселке посрывало спутниковые тарелки и 4 дерева а корнями вырвало. У меня на работе обшивку с здания оборвало.

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

3 часа назад, Надія сказал:

Мабуть треба частіше жалітися на погоду.

потемніло, загреміло, зірвався ураганний вітер, полетіли гілки дерев, розкидало все по подвір`ї, хвилин 15 вже як лиє.

Цікаво чи на пасіці теж дощ, це за 10 км

все дощ закінчився. Хоч і йшов 20хв, але все освіжив, та пил змив з листків

Всё  как обычно.  Я настроил полив на огород.  Включил. пол часа полюбовался своим поливом. и как всегда.  Загремело. и линуло на всех.  Этот  год у нас ещё не одного дождя не было  что бы я перед этим не включил полив. Ну теперь Вас побрызгало а я огород и двор снова заливаю. хорошо что речка рядом.

В КР дождь мощный пустился, неделю не было его

IMG_20190702_191241.jpg

Павлоград. Днепровщина.  Нам тут счастья привалило...  Такое лупашило шо даже не знаю как крыши не поулетали... Несмотря на обильный град дождь все-же был теплый. Видео попробую вечером поклеить и выложить.

2.thumb.jpg.6c55cb62a96e5ab66eba54d463235f16.jpg1.thumb.jpg.947c2c3916fa8fcdb29d79b0654bea96.jpg

Edited by Ысч