Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

14 години тому, Укроп сказав:

Пане Михайло Щось Ви давно не радували нас якимись смішними Галичанськими витворами. Я дуже часто згадую про пса в тумані. Не так я,як брат мій. Я йому переслав, то тепер майже мені постійно згадує те смішне

який пес в тумані, нині зранку 7:45 пройшов 7хвилиний рясний дощ, бджоли на воді нема вся пішла на золотарник, температура повітря 26, хмарно з проясненнями та парить, приїхав зі Львова одразу враження ніби серпом пшеницю жав.Температура трішки спала і бджоли ,якби по прогнозу пана Василя в поле погнали, маєте авторитет в карніки не підвели вони Вас , а довели правоту слів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Bee-beep сказав:

А я п*ю))) розвожу водою 1:1 в залежності від насиченості  смаку і в холодильник.Краще за кампотік:umora:

Італійці вміють навчить всяким гадостям -*губит людей не пиво, губит людей вода*, як у фільмі)))

Вода з вином смакує в жару накраще:umora:

Сьогодні таке..скромненьке.

+33...

20190702_121020.jpg

та ну розводити, уявляєте який ефект прохолоди буде, коли бабахнути нерозведену пляшку, краще дві.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 хвилин тому, miro сказав:

та ну розводити, уявляєте який ефект прохолоди буде, коли бабахнути нерозведену пляшку, краще дві.

"Если хочеться работать - ляг поспи и все пройдет"(с)?:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, ДобровоЛ сказав:

Схоже на те, що прогнозисти знову оцінюються  одним словом , як БРАХНЯ...:rofl:

  У нас знову почало жарити...

Нічого подібного в мене вдома нема. Понапивалися там чого попало ото Вас і поперло. Зараз на другу годину дня було 22,5 в тіні та ще й дощик дрібненький спустився. Може піти краще морозива поїсти або прийняти душ а потім писати???

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Як варіант:umora:зміна обстановки:umora: а чого сиро??:blink:

Тому що в селі погріб являє собою яму глибиною три метри яка викладена із середини цеглою і зверху якісь залізні балки із залитим бетоном в проміжках. Збоку є сходи і двері назовні або просто драбина майже вертикально. Ніякої гідроізоляції нема і може затоплюватися ґрунтовими водами. І в такому погребі доволі холодно. Більше 10 хвилин бути там не хочеться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ага, я вчора 1 бутилку 0.3 Балтіки світле випила...то зранку встала, наче місяць бухала без просвіту:umora: опухша, пом*ята:umora:  злякалась сама себе в дзеркалі.Як всю ніч собаки по кущам тягали за ноги і ранок кинули:umora:

Сильно воно на нирки дає навантаження, півасік...

В пиві неочищені продукти бродіння і багато сивушного масла. Якщо намагаюся більше півлітра не пити тому що потім дуже болить голова. А якщо ще й горілка тоді помирати від головного болю весь наступний день.

В спеку спиртне не можна пити тому що розпад алкоголю вивільняє багато кілокалорій тепла яке треба відводити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Крук сказал:

Зараз на другу годину дня було 22,5 в тіні та ще й дощик дрібненький спустився.

А у нас рекорд цього літа

+38 у затінку, де сонце взагалі не дістає. Що таке дощ - тижнів три тому був. Все пересохло, пилюка на дорозі біля пасіки, як пісок на березі моря. Листя соняшника сиві від пилу

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

плюс 29 у тени

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+36 в тени, жарко невероятно. Через час по прогнозу обещают дождь, но пока на него ни намёка нет... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Надія сказал:

А у нас рекорд цього літа

+38 у затінку, де сонце взагалі не дістає. Що таке дощ - тижнів три тому був. Все пересохло, пилюка на дорозі біля пасіки, як пісок на березі моря. Листя соняшника сиві від пилу

У меня  всего лишь  36.3    40 км от тебя  на северо-запад :wave:     

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

дощу не видно навіть, але похмарило

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Надія сказал:

А у нас рекорд цього літа

+38 у затінку, де сонце взагалі не дістає. Що таке дощ - тижнів три тому був. Все пересохло, пилюка на дорозі біля пасіки, як пісок на березі моря. Листя соняшника сиві від пилу

Мабуть треба частіше жалітися на погоду.

потемніло, загреміло, зірвався ураганний вітер, полетіли гілки дерев, розкидало все по подвір`ї, хвилин 15 вже як лиє.

Цікаво чи на пасіці теж дощ, це за 10 км

все дощ закінчився. Хоч і йшов 20хв, але все освіжив, та пил змив з листків

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Да буря прошла сильная.У нас в поселке посрывало спутниковые тарелки и 4 дерева а корнями вырвало. У меня на работе обшивку с здания оборвало.

Отправлено с моего Redmi 4X через Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Надія сказал:

Мабуть треба частіше жалітися на погоду.

потемніло, загреміло, зірвався ураганний вітер, полетіли гілки дерев, розкидало все по подвір`ї, хвилин 15 вже як лиє.

Цікаво чи на пасіці теж дощ, це за 10 км

все дощ закінчився. Хоч і йшов 20хв, але все освіжив, та пил змив з листків

Всё  как обычно.  Я настроил полив на огород.  Включил. пол часа полюбовался своим поливом. и как всегда.  Загремело. и линуло на всех.  Этот  год у нас ещё не одного дождя не было  что бы я перед этим не включил полив. Ну теперь Вас побрызгало а я огород и двор снова заливаю. хорошо что речка рядом.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В КР дождь мощный пустился, неделю не было его

IMG_20190702_191241.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Павлоград. Днепровщина.  Нам тут счастья привалило...  Такое лупашило шо даже не знаю как крыши не поулетали... Несмотря на обильный град дождь все-же был теплый. Видео попробую вечером поклеить и выложить.

2.thumb.jpg.6c55cb62a96e5ab66eba54d463235f16.jpg1.thumb.jpg.947c2c3916fa8fcdb29d79b0654bea96.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Полтава сухо. По прогнозу два доща на сьодня. Не капнуло. +27, воздух теплий. Пішли хмарки.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Вадім Полтава сказал:

Полтава сухо. По прогнозу два доща на сьодня. Не капнуло. +27, воздух теплий. Пішли хмарки.

+33,6 * в тени было 

Сейчас загремело в небе 

но дождь вчера ночью пыль прибил 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вот сижу я дома, и гадаю.. А как там мои 6ти рамочные ППСы.. Учитывая что ветер ломает деревья...:blink:

IMG_20190702_201040.jpg

IMG_20190702_201036.jpg

IMG_20190702_201032.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, Серж 82 сказал:

На завтра передають грозу, може хоч трохи зіб’є на пару градусів.

Вгадали точно- о пів на другу стало темно і влупила злива з сильним вітром. Потім прояснилось, вийшло сонце і бджоли ще встигли до вечора попрацювати. О дев’ятій вечора ще один дощ, але невеликий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Nerox сказал:

Вот сижу я дома, и гадаю.. А как там мои 6ти рамочные ППСы.. Учитывая что ветер ломает деревья...:blink:

IMG_20190702_201040.jpg

IMG_20190702_201036.jpg

IMG_20190702_201032.jpg

Теж сьогодні думав про свої нуки з еппс, навіть відео знімав

DB0587B8-2927-4797-9BDC-94E07952F155.jpeg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Днём духота +34 в тени. В девять вечера все потемнело подул свежий ветер, погремело и часик лил дождь. Немного спала жара.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Серж 82 сказав:

Вгадали точно- о пів на другу стало темно і влупила злива з сильним вітром. 

Точно на пів другу капнуло пару разів

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Смог попасть на дачу где находятся улики.

2 ППСа на месте, без намеков на проблемы. На одном где маленький кирпич был - снесло крышу, но все живы. Хорошо что приехал.. Так бы до утра их залило..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...