Jump to content
  • Announcements

• Sanich

Українська система селекції   11/18/2019

Обговорюємо ідею створення української системи селекції за посиланням: http://tochok.info/topic/14420-українська-система-селекції   
ДобровоЛ

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз)

28,675 posts in this topic

1 час назад, Олександр Коваль сказал:

на вагах нарешті +0,6 кг

аналогично. пол кило сегодня плюсонули. активно работали весь день. несли ОЧЕНЬ много обножки. летки желтые. сегодня наконец-то теплая ночь, думаю завтра будет повеселее. сезон подсолнуха открыт. Днепровщина.

На шосту ранку +16.

В чора на цей час було +10.

Утро ясне. По прогнозу +32

Ночью прошел дождь небольшой 

С утра ясно и +19 * уже 

Рано вранці було плюс 18. Бджоли гарно йдуть на взяток. Вдень обіцяють до 32 градусів спеки. Отак із-за спеки бджоли три тижні тупо провтикали.

+21,сонячно,вітер помірний.

Рано вранці було плюс 18. Бджоли гарно йдуть на взяток. Вдень обіцяють до 32 градусів спеки. Отак із-за спеки бджоли три тижні тупо провтикали.
А в нас 3 дні сиділи по вуликах через вітер і холод.
Зараз +23, сонячно, штиль. Відчівається, що розпочався ГВ - бджоли метушаться, конвеєром літають і повертаються.

сьогодні +24

у нас жара +30, далі буде.

20 хвилин тому, miro сказав:

у нас жара +30, далі буде.

Теж саме у нас, жарить, вже +29, але трохи вітряно, то ж жара так невідчувається. Попри жару, бджоли щось трошки приносять, підсаджую матку, то в комірки після виходу молодої бджоли заливають нектар, і це враховуючи, що льотної бджоли дуже мало, бо основна її маса злетіла з відводка

Edited by davolodya

23 хвилини тому, davolodya сказав:

Теж саме у нас, жарить, вже +29, але трохи вітряно, то ж жара так невідчувається. Попри жару, бджоли щось трошки приносять, підсаджую матку, то в комірки після виходу молодої бджоли заливають нектар, і це враховуючи, що льотної бджоли дуже мало, бо основна її маса злетіла з відводка

так, сьогодні зранку в 6:00 теж спостерігав інтенсивний принос пилку, як такого взятку немає але і рамки не сухі, бо щось та й закроплюють нектаром, на стаціонарі чекаю золотарника, а так плани ще на кочівлю. Температура сьогодні буде високою.

Я замітив що коли прохолодно то соняшник краще виділяє, аніж тоді коли жарко. Сьогодні в мене вже жарко, і бджоли працювали лише до 11 години. Вчора було прохолодно, то працювали цілий день

+36

2 часа назад, Укроп сказал:

Я замітив що коли прохолодно то соняшник краще виділяє, аніж тоді коли жарко.

Ты вселил в меня надежду... У нас на выходные синоптики ночью обещают +11. Вчера и сегодня потеплело, пчела в работу пошла, начали плюсовать а тут снова похолодание. Хорошо что все подготовительные работы проведены, осталось только  старых маток пустить в расход и обьединить семьи. Перспектива конечно не радужная, прополис при низкой температуре очень вязкий, хрен рамки раздерешь.

Edited by Ысч

2 години тому, Укроп сказав:

Я замітив що коли прохолодно то соняшник краще виділяє, аніж тоді коли жарко. Сьогодні в мене вже жарко, і бджоли працювали лише до 11 години. Вчора було прохолодно, то працювали цілий день

а Ви собі уявляєте, як вони зимою працюватимуть при мінусовій температурі:umora:

Після прохолодних вихідних знову спека +33.Це капець . Вулики є, бджоли є а меду НЕМА:hmm:

1 минуту назад, Иваныч сказал:

Вулики є, бджоли є а меду НЕМА

22 минуты назад, miro сказал:

а Ви собі уявляєте, як вони зимою працюватимуть при мінусовій температурі:umora:

Пане Михайло я мав на увазі прохолодну погоду 18- 25 градусів. Сьогодні жарко то вдень сидять, над вечір пішли знову. Тобто мова йде про те хай ліпше буде трошки прохолодніше для соняха, ніж пече. Бо десь зустрічав що хтось мовив що сонях любить жару, але то не є так. Можливо у Вашому краї він і медуватиме при жарі ліпше? Але у мене навпаки. Я знаю що у Вас його не сильно сіють, але вже і у Вас почали засівати ним нормальні площі. Принаймні Іван Михайлович казав що в Подолянах засіяли все соняхом, навколо його пасіки. Я йому сказав щоб не спішив тішитись з того, бо можить бути такий гібрид що навіть і муха на ньому не сидітиме. Я зараз стою в центрі п’яти полів, то лише два медують, а на трьох інших бджіл немає. Якщо посіяний гібрид Неома, то гарантія що буде мед, це вже не один рік мною перевірено

+32 солнечно ветер 4.м.с ЮЗ на сегодня обещали +29 завтра +35.

на завтрашній день передають штормове попередження, завтра будуть сильні дощі. Здебільшого передають на захід, але буде по всій Україні мабуть

• Like 3
  • Thanks 1
  • Sad 1

2 години тому, Укроп сказав:

Пане Михайло я мав на увазі прохолодну погоду 18- 25 градусів. Сьогодні жарко то вдень сидять, над вечір пішли знову. Тобто мова йде про те хай ліпше буде трошки прохолодніше для соняха, ніж пече. Бо десь зустрічав що хтось мовив що сонях любить жару, але то не є так. Можливо у Вашому краї він і медуватиме при жарі ліпше? Але у мене навпаки. Я знаю що у Вас його не сильно сіють, але вже і у Вас почали засівати ним нормальні площі. Принаймні Іван Михайлович казав що в Подолянах засіяли все соняхом, навколо його пасіки. Я йому сказав щоб не спішив тішитись з того, бо можить бути такий гібрид що навіть і муха на ньому не сидітиме. Я зараз стою в центрі п’яти полів, то лише два медують, а на трьох інших бджіл немає. Якщо посіяний гібрид Неома, то гарантія що буде мед, це вже не один рік мною перевірено

дякую за назву сорту, в нас спека спадає, швагрова (волонтер зустрічі форумчан 2016,2017) приїхала з гостинцем, їде віддихати на турки, будем проважати:az:.

1 година тому, Скляренко сказав:

на завтрашній день передають штормове попередження, завтра будуть сильні дощі. Здебільшого передають на захід, але буде по всій Україні мабуть

Давно вже пора! 

2 години тому, Иваныч сказав:

Після прохолодних вихідних знову спека +33.Це капець . Вулики є, бджоли є а меду НЕМА:hmm:

і мені моторошно стає коли побачив в обід масу бджіл на воді, палит їх запивають водою, а мені більше до вподоби коли нектаром гасять спрагу.

Edited by miro
  • Like 5
  • Thanks 2
  • Haha 1

Вночі на Україну насувається прохолодний фронт. Із третьої години ночі почнеться посилення вітру і пройдуть якісь опади. Центр Київської і Чернігівської області фронт похолодання буде проходити приблизно завтра із восьмої до десятої години ранку. Похолоднішає і стане нам краще. А то сьогодні плюс 34 сьогодні трохи стомили.  Добре що в хаті прохолода плюс 23. Є де відпочити.

Edited by Крук
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 1

2 часа назад, Скляренко сказал:

Добре якщо так. Якщо буде волога, то буде і мед. Соняху потрібна волога. У нас взавтра на Черкащині має лити дощ. Але прогноз часто бреше