Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

4 години тому, svitaliy735@gmail.com сказав:

солнишко блиснуло пчолки опять за свое! понесли пильцу охуж ета свирипа когда она уже вимерзне! лутше весной була толку було бильше

забув яка вона і на вид, витравили. Так що можливо то і добре що вона у вас є:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, ДобровоЛ сказал:

багато хто переживає, що ще є взяток і матки червитимуть. 

Обробляв від кліща та знайшов сюрприз, матка начервила за заставною...

Одна з пізніх маток карніка Пернер знову пішла сіяти на рамку за заставною , ні матраца ні холстини не має, висить одна гола рамка з верху через піддашник криша, з низу днище 145мм але матка та половина бджіл перейшли які в вільному просторі побудували добрячі язики  та зібрались там зимувать.

Перше що прийшло в голову поставити рамку в гніздо як на рамці дві ладоні пичатного розплоду ... тепер думаю що зробив ще гірше  матка сіяла без холстини  а тепер в гнізді :hmm:, після завтра прийду із зміни та повикидаю всі рамки з розплодом чі :dntknw:...

Метод Рахматуліна з пізніми матками поки мені приносить тільки клопоти , а ще зима в переді ...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 хвилину тому, ДобровоЛ сказав:

Просто багато хто переживає, що ще є взяток і матки червитимуть. 

А що їм залишається ще робити? На вулиці вдень +25, ночі теж ще відносно теплі, пилку свіжого повно, от вони і сіють. Найбільше розплоду ще мають серпневі матки, там ще й засіву свіжого є досить багато, сьогодні знову в цьому переконався... Одне тішить, більшість  сіяти  вже перестали , майже весь розплід повиходив,  залишилося по кілька печатних комірок, порожні комірки забивають свіжим пилком та переносять  мед з крайніх рамок

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 хвилини тому, Віталій.В сказав:

Обробляв від кліща та знайшов сюрприз, матка начервила за заставною...

Одна з пізніх маток карніка Пернер знову пішла сіяти на рамку за заставною , ні матраца ні холстини не має, висить одна гола рамка з верху через піддашник криша, з низу днище 145мм але матка та половина бджіл перейшли які в вільному просторі побудували добрячі язики  та зібрались там зимувать.

Перше що прийшло в голову поставити рамку в гніздо як на рамці дві ладоні пичатного розплоду ... тепер думаю що зробив ще гірше  матка сіяла без холстини  а тепер в гнізді :hmm:, після завтра прийду із зміни та повикидаю всі рамки з розплодом чі :dntknw:...

Метод Рахматуліна з пізніми матками поки мені приносить тільки клопоти , а ще зима в переді ...

 

  От-от.:umora: Я ж говорив,що усі ці його, Рахматуліна,  "новинки " треба добре перевірити. А вже тоді й пропагувати... 

   Що ж до розплоду - то я б його не викидував: відкритий при похолоданні з понеділка самі бджоли й повикидують. А печатний то вже й шкода...:ah: Що ж до рамок за заставною, я повідомляв - така історія була і у мене, але то  було серед зими.

   А з понеділка обіцяють вже зиму. Потрібно вкрай завтра перевзути авто, бо буде запізно.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, davolodya сказав:

А що їм залишається ще робити? На вулиці вдень +25, ночі теж ще відносно теплі, пилку свіжого повно, от вони і сіють. Найбільше розплоду ще мають серпневі матки, там ще й засіву свіжого є досить багато, сьогодні знову в цьому переконався... Одне тішить, більшість  сіяти  вже перестали , майже весь розплід повиходив,  залишилося по кілька печатних комірок, порожні комірки забивають свіжим пилком та переносять  мед з крайніх рамок

От ще один пасічник матиме можливість весною розповісти про результати Рахматулінських серпневок...:umora: А його метод теж багато в чому залежить від погодних умов.У мене одна ТЗ , що вийшла у вересні теж мала розплід при останньому контролі. Крім неї іще одна була з розплодом . Решта вже готувалися до зими...

Проте мені є найліпшими в зиму матки, що почали другий рік рахувати десь з червня...

  Але ж тут про погоду. У мене пока +11С.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Віталій.В сказав:

Метод Рахматуліна з пізніми матками поки мені приносить тільки клопоти , а ще зима в переді ...

Я вважаю що погода тепер значно тепліша чим раніше і за глибоким похолоданням по прогнозу на найближчі десять днів потім через два тижні може прийти потепління. Вулики  в мене стоять так що в дві години дня за зимнім часом сонце гріє передню стінку і тому бджоли облітуються навіть при плюс 5 градусах і при наявності снігу на землі. Тому особливо не переживаю за обліт бджіл. Погода дає взимку великі шанси на успішну зимівлю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Крук сказав:

Я вважаю що погода тепер значно тепліша чим раніше і за глибоким похолоданням по прогнозу на найближчі десять днів потім через два тижні може прийти потепління. Вулики  в мене стоять так що в дві години дня за зимнім часом сонце гріє передню стінку і тому бджоли облітуються навіть при плюс 5 градусах і при наявності снігу на землі. Тому особливо не переживаю за обліт бджіл. Погода дає взимку великі шанси на успішну зимівлю.

   Ліпше вже було б, як років з двадцять тому: починалася зима в грудні, а перший обліт - близько 8 березня. І зима була зимою, а весна - весною...І ніхто й ніколи тоді  не їздив посеред зими контролювати масові обльоти .:ah::IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

От-от.:umora: Я ж говорив,що усі ці його, Рахматуліна,  "новинки " треба добре перевірити. А вже тоді й пропагувати... 

   Що ж до розплоду - то я б його не викидував: відкритий при похолоданні з понеділка самі бджоли й повикидують. А печатний то вже й шкода...:ah: Що ж до рамок за заставною, я повідомляв - така історія була і у мене, але то  було серед зими.

Та вродь би єкономічної освіти не маю але рахую добре і в житі якось це все допомогає, а от з бджолами... послухав Рахматуліна  сів підрахував і все виходить добре, але я трішки не врахував що бджоли рахувати не вміють, короче не поняли ми друг друга ( я бджіл, бджоли мене )  по можливості пишу не доліки може хтось з колег теж такий авантюрист як я,  можливо когось вбережу...

Як раніше писав матки які почали сіять за заставною струсив та прибрав рамки, через декілька днів прибрав утеплення обробив тактіком  клуби почали сідати,  в рамках які приготовив на перетопку єсть мед, жаба почала душить ( Романович  :az:знає :ah: )  такі рамки перетоплювати тим паче вся пасіка шось копошиця ну і підставив по рамці, з північної сторони без холстика і утепленя, а виявилось що коли маткі в дупі свирбить і холстини не потрібно.

Рамки з розплодом прибиру навіть печатні наврядчи буде погода для обльоту, не велика втрата...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+9* сьогодні

дощу ані туману не було, похмуро і штиль

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Віталій.В сказав:

такі рамки перетоплювати тим паче вся пасіка шось копошиця ну і підставив по рамці, з північної сторони без холстика і утепленя, а виявилось що коли маткі в дупі свирбить і холстини не потрібно.

Я коли виставляю рамки за заставну то тільки догори дригом і на дно і ще й трохи навскоси. Тоді мед забирають а вирощувати розплід бджоли і не думають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+7 на 7 ранку по переведеному часу. По прогнозам в на  сьогодні останній теплий день. Взавтра вже похолодання

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+8,хмарно,туманить,вітер помірний.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 години тому, Віталій.В сказав:

Та вродь би єкономічної освіти не маю але рахую добре і в житі якось це все допомогає, а от з бджолами... послухав Рахматуліна  сів підрахував і все виходить добре, але я трішки не врахував що бджоли рахувати не вміють, короче не поняли ми друг друга ( я бджіл, бджоли мене )  по можливості пишу не доліки може хтось з колег теж такий авантюрист як я,  можливо когось вбережу...

Як раніше писав матки які почали сіять за заставною струсив та прибрав рамки, через декілька днів прибрав утеплення обробив тактіком  клуби почали сідати,  в рамках які приготовив на перетопку єсть мед, жаба почала душить ( Романович  :az:знає :ah: )  такі рамки перетоплювати тим паче вся пасіка шось копошиця ну і підставив по рамці, з північної сторони без холстика і утепленя, а виявилось що коли маткі в дупі свирбить і холстини не потрібно.

Рамки з розплодом прибиру навіть печатні наврядчи буде погода для обльоту, не велика втрата...

Мо' так й ще ліпше - в останньому запечатаному розплоді чимало кліща буває. :IMHO:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні гарне сонечко +12 . На завтра обіцяють похолодання.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

І в мене сонячно +16С. Бджілки потроху літають.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні максимум +10 туман,відчутно стає холодніше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Женя Циба сказал:

Сьогодні максимум +10 туман,відчутно стає холодніше.

у меня опять тепло +22 на солнишке

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Що значить "на сонечку".Температуру ,що показуе толуоловий термометр при попаданні на цього прямих сонячних променів?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 10С, не хмарно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+6,сонечко,туман,штиль.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 10 хмарно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 25.10.2019 в 23:37, Укроп сказав:

З понеділка почне холодати. Тепло напевно скінчилось

дивився по прогнозу то вже в наступний понеділок- вівторок сніжок пролітатиме. Зараз +9

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наступного тижня погода в Україні почне гіршати.

28 жовтня в Україні почне холоднішати. Похолодання та дощі очікуються, зокрема, на заході країни.

Про це свідчать дані Українського гідрометцентру.

Згідно із прогнозом, у понеділок дощі пройдуть в західних областях. В інших регіонах України очікується хмарна погода з проясненнями. Вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с.

Температура вночі коливатиметься в межах +4°…+9°, вдень у західних та північних областях становитиме +11°…+13°, на решті території – +13°…+17°.

Джерело: unian.ua

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, Gnat Ігнатенко Олег сказав:

Сьогодні гарне сонечко +12 . На завтра обіцяють похолодання.

Надіслано від мого Redmi 5, використовуючи Tapatalk
 

І у мене зараз +12С. Але хмарно.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

На 10 годину ранку +10 * .Пасмурно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...