Перейти к содержанию

Погода на пасіці (вчора, сьогодні, завтра. Прогноз) - архів


ДобровоЛ

Рекомендуемые сообщения

6 годин тому, ДобровоЛ сказав:

  У мене на кочовому точку в Таращанському р-ні теж саме. Але мій новий термометр, що я тиждень тому повісив на вікні батьківської хати, показує на один градус менше.:ay:

В мене два термометри висять:ah:.Двоє показує +32 у м.Кременчук.Духота.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Яцков Андрій сказав:

+21 цілу ніч та цілий день дощ

  

Везе Вам, а у нас погриміло, поблискало, порохи прикропило тай по всьому, добре що хоч жара трохи спала. Зараз +26 похмуро, безвітряно, припарює. Бджола товчеться по сусідських малинниках. На золотарнику поодинокі бджоли. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, дьома сказав:

Везе Вам, а у нас погриміло, поблискало, порохи прикропило тай по всьому, добре що хоч жара трохи спала. Зараз +26 похмуро, безвітряно, припарює. Бджола товчеться по сусідських малинниках. На золотарнику поодинокі бджоли. 

А мені як везе;)... Кілька днів грози, вчора витримало  весь день без дощу, а  сьогодні від ночі лиє і неперестає. Мед треба відкачувати, а погода недозволяє, жнива саме йдуть, а урожай зібрати неможна, пшеницю ще всю невзяли, за інші зернові взагалі мовчу...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Всіх з медовим спасом)))

Медовий Спас або Маковія – це перший із трьох Спасів, який святкують 14 серпня. В Україні свято Маковія пов'язане з шануванням мучеників-братів Маккавеїв, які прийняли смерть в ім'я віри. Цього дня християни святять у церкві мед та мак.
За церковним переказом, колись у Константинополі вирувала страшна епідемія. І саме у цей день з храму Святої Софії винесли частинку хреста, на якому був розп'ятий Ісус, щоб нею освятити воду в водоймах.
Після цього ритуалу епідемія в місті закінчилася. На Медовий Спас освячують воду в річках і криницях, тому Медовий Спас ще називають Мокрим.

Що можна робити у Медовий Спас.
1. У Медовий Спас прийнято купатися у річці. За прикметами, купання оздоровить людей та надасть їм сили на увесь рік. 
2. Освяченим маком, який ви принесете з церкви, треба посипати кути кімнат, щоб захистити себе та близьких від нечистої сили. Квіти з освяченого букету залишити висихати за іконою до весни.

Що не можна робити у Медовий Спас

1. Після Маковія, 15 серпня, купатися вже не можна, адже вода стає холоднішою і можна сильно захворіти. 
2. Цього дня не можна працювати в полі та на городі і займатися важкою фізичною працею, адже Медовий Спас – релігійне свято. 
3. Не бажайте у це свято нікому зла, не вживайте поганих слів та не накопичуйте у собі пліток та образ. 
4. На Маковія не можна гучно розмовляти та кричати. Річ у тім, що гучні звуки лякають бджіл, які у цей день збирають мед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Потеплело +33 ,3 *

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

вечір +31.  вдень було більше  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

в нас було 35 станом на 15,00

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В Луцьку вчора було 29,5+,а станом на зараз +17))) і ДОЩ цілий день. Дуже великі перепади((((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Второй день, жарит как бешеное +37. У людей дождь, а тут пекло и не тучки.

8 часов назад, Скляренко сказал:

 

Що можна робити у Медовий Спас.
1. У Медовий Спас прийнято купатися у річці. За прикметами, купання оздоровить людей та надасть їм сили на увесь рік. 
 

А в море можно, а то я целый день там провёл? 14 у меня день рождения и мои устроили мне праздник-свозили типа на море,:umora:только не понятно, кто кого свозил,:umora: сразу море, потом в город покушать, потом в Метро на 15 минут:umora:, в общем в 12 ночи и я уже дома-отдохнувший такой.......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після +35 вчорашніх, теперішні +15 - якось, ну дуже вже освіжає...

14 часов назад, Скляренко сказал:

Після Маковія, 15 серпня, купатися вже не можна, адже вода стає холоднішою і можна сильно захворіти. 

А я чув, що верба виросте в незручному місці...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Після +35 вчорашніх, теперішні +15 - якось, ну дуже вже освіжає...

А я чув, що верба виросте в незручному місці...:umora:

Поф. В солоній воді верби не ростуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Після нічного дощу досить свіжо і прохолодно, зараз лише +12, невеличкий туман

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Второй день, жарит как бешеное +37. У людей дождь, а тут пекло и не тучки.

А в море можно, а то я целый день там провёл? 14 у меня день рождения и мои устроили мне праздник-свозили типа на море,:umora:только не понятно, кто кого свозил,:umora: сразу море, потом в город покушать, потом в Метро на 15 минут:umora:, в общем в 12 ночи и я уже дома-отдохнувший такой.......

На жаре пивка попил и баранку не крутил или целый день семью возил - расслабон не получил?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+19 хмарно,хмарно,мабуть  опустошені дощами на заході хмари дойшли до півдня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В мене вдома було 13 серпня і поливало надвечір дуже добре. Пройшла хмара Київ і перед Козельцем за 40 кілометрів від мене утворився потужний грозовий фронт. Потім посунуло на Бобровицю а далі на Макіївку. Моя місцевість трохи збоку і випало 20 міліметрів опадів. А практично поряд випала місячна норма опадів та ще й із градом.Добре накрило Броварський, Баришівський, Козелецький, Носівський, Бобровицький, Ніжинський райони.  Дивна гроза закінчилася буревієм який поваляв дерева і пообривав електродроти. Блискавки світили дуже часто і було видно як вдень. В селі Володькова Дівиця блискавка підпалила покрівлю хати. Блискавки були незвичайно потужні. Друг ночував в будиночку на кочівлі то говорив що фанерні стіни вібрували і гуділи в такт громовицям. Сидів наче в барабані. А тепер суне похолода. Добре що пройшов дощ.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, wwlo сказал:

+19 хмарно,хмарно,мабуть  опустошені дощами на заході хмари дойшли до півдня

А у нас, ясная погода, но немного прохладней стало.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+23 слабая облачность ветер 4.м.с.Ю.З прогноз на сегодня +31. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14.08.2019  в затишку +30;

15.08.2019 дощить +10,

Ось такі погодні качелі(:..:)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+25,хмарно з проясненням,вітер слабкий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+24 зараз

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+13. Другий день дощ:( 

16 годин тому, FES сказав:

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 минут назад, Яцков Андрій сказал:

+13. Другий день дощ:( 

 

Поділіться... 

Ціле літо нема.

Картоплю копати неможливо. Грунт як наш асфальт - важко, але колупається...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я б з радістю. В нас цілий сезон такий: травень - холодно і дощі. Червень - спека. Липень і серпень - також холод і дощі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+18 моросить дощ,такі перепади температури вчера +35 а сьогодні +18.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

+ 29 хмарно

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заархивировано

Эта тема находится в архиве и закрыта для дальнейших ответов.

×
×
  • Создать...